Sbory ČCE

Více o sboru Kazatel(ka) Kurátor(ka) Seniorát
(web)
f. Pavel Kučera Jaromíra Rusiniková západočeský
(web)
BENEŠOV u Prahy
f. Kateřina Frühbauerová Jiří Zavadil pražský
(web)
BEROUN
f. Jordan Tomeš Lenka Langhansová pražský
(web)
BOROVÁ u Poličky
f. Miloš Lapáček Hana Hlušičková poličský
(web)
BOSKOVICE
f. Jiří Bureš Marta Pražanová brněnský
(web)
BOŠÍN
j. Petr Mazur Vlastimil Plch ml. poděbradský
(web) | (rss)
BRANDÝS nad Labem - Na Vyšším hrádku
f. Jiří Kvapil Zdeněk Tuček poděbradský
(web)
BRANDÝS nad Orlicí
f. Hynek Schuster Jaromír Dobeš chrudimský
(web) | (rss)
BRNO - HUSOVICE
f. Štěpán Hájek Vladimír Zikmund brněnský
(web)
BRNO - ŽIDENICE
f. Radmila Včelná Miroslav Maňák brněnský
(web) | (rss)
BRNO I
f. Jiří Gruber f. Jana Hofmanová pp. Marie Matoulková pp. Helena Pacasová Václav Matoulek brněnský
(web)
BRNO II
f. Martin Horák f. Alexandra Jacobea pp. Anna Marie Fikejsová Jaroslav Kučera brněnský
(web)
BRUNTÁL
Pavel Kielar moravskoslezský
(web)
BŘECLAV
f. David Najbrt Bohumír Posolda brněnský
BUČINA f. Libor Chaloupka Jana Šmögerová chrudimský
(web)
BUKOVKA
f. František Plecháček Martin Plecháček chrudimský
(web)
ČÁSLAV
f. Drahomíra Dušková Havlíčková Václav Homolka chrudimský
(web)
ČERNILOV
f. Rut Brodská Jiří Kupka královéhradecký
(web)
ČERNOŠÍN
f. Juliana Hamariová Ilona Pospíšilová západočeský
(web)
ČESKÁ LÍPA
f. Petra Náhlovská Milan Přívratský liberecký
(web)
ČESKÁ TŘEBOVÁ
f. Ivo David Pavel Záleský chrudimský
(web) | (rss)
ČESKÉ BUDĚJOVICE
f. David Nečil f. Pavel Klimeš pp. Michaela Krištůfková Jan Matějka jihočeský
(web)
ČESKÝ BROD
f. Marek Lukášek Petr Hamták poděbradský
(web)
ČESKÝ TĚŠÍN
f. Mojmír Blažek f. Marcin Pilch pp. Milan Kantor Tomáš Kaleta moravskoslezský
DAMBOŘICE f. Jana Gruberová Jaroslav Matula brněnský
(web)
DAŇKOVICE
f. Debora Rumlová Miroslav Zelený horácký
(web)
DĚČÍN
f. Tomáš Matějovský Marie Frostová ústecký
(web)
DOBŘÍŠ
f. Samuel Hejzlar Kateřina Vojkůvková pražský
DOLNÍ BĚLÁ Václav Beránek západočeský
(web) | (rss)
DOMAŽLICE
f. Daniel Freitinger Pavel Voldán západočeský
(web)
DVAKAČOVICE
j. Dušan Ehmig Daniel Slezák chrudimský
(web)
DVŮR KRÁLOVÉ nad Labem
f. Daniela Brodská Zdeněk Hojný královéhradecký
(web)
DŽBÁNOV - ÚSTÍ nad Orlicí
f. Ladislav Havelka Hana Lásková chrudimský
(web)
FRÝDEK - MÍSTEK
f. Eliška Geislerová Daniela Sysalová moravskoslezský
HERŠPICE f. Jarmila Řezníčková Daniel Maláč brněnský
HEŘMANŮV MĚSTEC f. Jan Plecháček Miloš Ferjenčík chrudimský
(web)
HLINSKO
f. Naděje Čejková Eliška Brtková poličský
(web)
HODONÍN
Jana Tomešková východomoravský
(web)
HODSLAVICE
f. Lubomír Červenka Libuše Palacká moravskoslezský
(web)
HORNÍ ČERMNÁ
f. Jakub Keller Jan Carda chrudimský
(web)
HORNÍ DUBENKY
f. Hynek Tkadleček Pavel Šimek horácký
(web) | (rss)
HORNÍ KRUPÁ
f. David Šorm Pavel Šilar horácký
(web) | (rss)
HORNÍ SLAVKOV
f. Radek Matuška Rudolf Sterzik západočeský
HORNÍ VILÉMOVICE f. Jan Jun Lýdie Cahová horácký
(web)
HOŘICE v Podkrkonoší
Oldřich Nekvinda královéhradecký
(web) | (rss)
HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína
f. Petr Maláč Jana Flachsová východomoravský
(web)
HRABOVÁ
f. Jan Hudec Jana Lepková moravskoslezský
(web)
HRADEC KRÁLOVÉ
f. Tomáš Vítek f. Kristýna Kupfová Jiří Pellar královéhradecký
HRADIŠTĚ f. Jiří Kučera Radka Závorková chrudimský
(web)
HRANICE
f. Pavlína Lukášová Daniela Jablonská moravskoslezský
(web) | (rss)
HRONOV
f. Petr Grendel Jiří Drbohlav královéhradecký
HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou f. Alexandra Prčíková Pavel Smrček východomoravský
HUMPOLEC Helena Kleinerová horácký
(web)
HUSLENKY
f. Jiří Palán Jiří Sívek východomoravský
(web)
HUSTOPEČE u Brna
j. Kateřina Rybáriková Pavel Stehlík brněnský
(web)
HVOZDNICE
f. Vendula Glancová Zdena Skuhrová pražský
(web) | (rss)
CHEB
Pavel Šebesta západočeský
(web)
CHLEBY
Jiří Zajíček poděbradský
(web)
CHOCEŇ
f. Hana Schusterová Pavel Trkal chrudimský
(web) | (rss)
CHODOV u Karlových Varů
Jan Nedvěd západočeský
(web)
CHOMUTOV
j. Filip Němeček Silvia Kröhanová ústecký
(web)
CHOTINĚVES
Alena Hálová ústecký
(web) | (rss)
CHRÁST u Plzně
f. Karel Šimr Magdalena Vroblová západočeský
(web)
CHRUDIM
f. Anna Lavická Hana Mazurová chrudimský
(web)
CHVALETICE
Milan Středa chrudimský
JABLONEC nad Nisou Robert Bubeník ochranovský
(web)
JABLONEC nad Nisou
f. Ondřej Titěra Přemysl Polák liberecký
JABLŮNKA Milan Hůževka východomoravský
JASENNÁ Jiří Maliňák východomoravský
(web)
JAVORNÍK nad Veličkou
f. Petr Kulík Luděk Mikáč východomoravský
(web)
JAVORNÍK u Jeseníku
Jaroslav Švehla moravskoslezský
(web) | (rss)
JESENÍK
f. Daniela Havirová Hana Pecinová moravskoslezský
(web) | (rss)
JIČÍN
f. Anna Kracíková Věra Rodrová královéhradecký
(web) | (rss)
JIHLAVA
f. Jan Keřkovský Jana Nedbalová horácký
(web)
JILEMNICE
f. Jakub Hála Pavla Zemánková liberecký
(web)
JIMRAMOV
f. Elen Plzáková Jana Kadeřávková poličský
(web) | (rss)
JINDŘICHŮV HRADEC
f. Michal Kitta Jaroslav Hojný jihočeský
(web)
KARLOVY VARY
f. Martin T Zikmund Miroslav Kovář západočeský
(web) | (rss)
KATEŘINICE
f. Miroslaw Jelinek Emilie Kamasová východomoravský
(web) | (rss)
KDYNĚ na Šumavě
f. Lukáš Král Eva Škopková západočeský
(web)
KLADNO
f. Leonardo Teca Oldřich Doseděl pražský
(web)
KLÁŠTER nad Dědinou
f. Jan Lavický Daniel Havlíček královéhradecký
(web)
KLOBOUKY u Brna
f. Martina Zuštinová pp. Jaroslava Kordiovská Tomáš Vostřák brněnský
(web)
KOLÍN
Jan Dobeš poděbradský
KOSTELEC nad Orlicí Dana Tichá královéhradecký
(web)
KOVÁNEC
Miroslav Zelinka poděbradský
(web)
KRABČICE u Roudnice nad Labem
f. Martina V. Šeráková Anna Beranová ústecký
KRAKOVANY v Čechách Josef Svoboda poděbradský
(web)
KRALOVICE
Miluše Španbauerová západočeský
(web)
KRNOV
f. Martin Litomiský Jiří Marek moravskoslezský
KROMĚŘÍŽ David Unger východomoravský
(web)
KROUNA
f. Jan Mikschik Jiří Pražan poličský
(web)
KRUCEMBURK
f. Marek Vanča Jaroslav Lacina poličský
(web)
KŘÍŽLICE
f. Jiří Weinfurter Jiří Kužel liberecký
(web)
KUTNÁ HORA
f. Ondřej Zikmund Marta Ouřecká poděbradský
(web)
KYJOV
f. Erika Petříčková Marek Čmelík východomoravský
(web)
LANŠKROUN
f. Daniel Tomeš Jan Marek chrudimský
(web)
LESKOVEC
f. Pavel Čmelík Pavel Masař východomoravský
(web)
LETOHRAD
f. Jiřina Kačenová Václav Skalický královéhradecký
(web) | (rss)
LIBČICE nad Vltavou
f. Tomáš Cejp Dalibor Titěra pražský
LIBENICE Marta Hlavatá poděbradský
(web)
LIBEREC
f. Filip Susa Lubor Franců liberecký
(web)
LIBICE nad Cidlinou
f. Marta Zemánková Pavel Pistor poděbradský
(web)
LIBIŠ
f. Miroslav Pfann Barbora Blechová poděbradský
LIBKOVICE pod Řípem f. Darina Hybská Majdúchová Alena Illichová ústecký
(web) | (rss)
LIBŠTÁT
f. Petr Hudec Jiří Kotas liberecký
(web)
LIPTÁL
f. Mária Jenčová Tomáš Němeček východomoravský
(web)
LITOMĚŘICE
f. Jiří Šamšula Danuše Opočenská ústecký
(web)
LITOMYŠL
f. Václav Hurt Michal Sadílek chrudimský
(web) | (rss)
LOUNY
f. Tomáš Pavelka Jindřiška Ježková ústecký
LOZICE Blahoslav Tefr chrudimský
(web)
LYSÁ nad Labem
f. Lukáš Pešout Dagmar Férová poděbradský
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ f. Daniel Matouš Jana Jirmannová západočeský
(web)
MĚLNÍK
f. Miroslav Erdinger pp. Eliška Erdingerová Jana Jahodová poděbradský
(web) | (rss)
MERKLÍN u Přeštic
pp. Oto Tichý Pavel Šalom západočeský
(web)
MIROSLAV
f. David Sedláček Lia Ryšavá brněnský
(web)
MLADÁ BOLESLAV
f. Jonatan Hudec Dana Švejdarová poděbradský
(web) | (rss)
MORAVEČ
f. Daniel Matějka ml Daniel Trefil horácký
MORAVSKÁ TŘEBOVÁ f. Ivo David Dobromila Malachová brněnský
(web)
MOST
f. Marian Šusták Petr Pištora ústecký
(web)
MŠENO u Mělníka
f. Michal Šimek Luboš Skopec poděbradský
(web)
NÁCHOD - ŠONOV
f. Marek Bárta Zdeněk Ryšavý královéhradecký
(web)
NEJDEK
Jiří Jendele západočeský
NIKOLČICE j. Kateřina Rybáriková Petr Běhávka brněnský
(web) | (rss)
NOSISLAV
f. Ondřej Macek pp. Iva Květonová Vladimír Lukl brněnský
(web)
NOVÉ MĚSTO na Moravě
f. Ondřej Ruml pp. Martina Dvořáková Petr Hladík horácký
(web)
NOVÉ MĚSTO pod Smrkem
f. Petr Chlápek Eva Gajdoš Svobodová liberecký
(web)
NOVÝ BYDŽOV
Dobromil Hušek královéhradecký
(web)
NOVÝ JIČÍN
f. Pavel Prejda Marie Bužková moravskoslezský
(web)
NYMBURK
f. Kateřina Roskovcová Pavel Hamták poděbradský
(web)
ODRY
Jan Wendlig moravskoslezský
OLEŠNICE na Moravě f. Ida Tenglerová Pavel Jančík brněnský
(web)
OLOMOUC
f. Jan Lukáš pp. Noemi Batlová Jan Matějka moravskoslezský
(web) | (rss)
OPATOV
f. Filip Boháč Libor Zajíček horácký
(web)
OPATOVICE
f. Benjamin Kučera Jaromír Drda chrudimský
(web)
OPAVA
f. Pavel Janošík Viliam Kušnír moravskoslezský
(web)
ORLOVÁ
Jan Dospiva moravskoslezský
(web) | (rss)
OSTRAVA
f. Ewa Milena Jelinek f. Pavel Šindler Michael Waloschek moravskoslezský
OSTRAVICE f. Pavel Janás Věra Thaiszová moravskoslezský
(web)
OSTROV
f. Radek Matuška Bohuslav Schneider západočeský
(web) | (rss)
PARDUBICE
f. Hana Ducho Milan Chyba chrudimský
(web)
PEČKY
f. Pavel Jun Andrea Děkanová poděbradský
PELHŘIMOV-STRMĚCHY f. Petr Turecký Eva Hlavičková horácký
(web)
PÍSEK
f. Jiří Ježdík Tomáš Franců jihočeský
(web)
PLZEŇ - Korandův sbor
f. Miroslav Hamari f. Helena Hamariová Josef Beneš západočeský
(web)
PLZEŇ - západní sbor
f. Luděk Korpa Jiřina Karnoltová západočeský
(web) | (rss)
PODBOŘANY
f. Radek Matuška Jindřich Kolouch západočeský
(web) | (rss)
PODĚBRADY
f. Martin Fér Michal Povolný poděbradský
(web)
POLIČKA
f. Jiří Tengler Hana Bartošová poličský
(web)
POTŠTEJN
f. Jaromír Strádal Daniel Vacovský ochranovský
POZDĚCHOV f. Miloš Vavrečka Jan Štach východomoravský
(web)
PRAHA - OCHRANOVSKÝ SBOR
f. Eva Šormová Eva Kejřová ochranovský
(web)
PRAHA 1 - Deutschsprachige Evangelische Gemeinde Prag
f. Elisabeth Veronika Förster-Blume Tanja Kaminski pražský
(web)
PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO
f. David Balcar David Vilím pražský
(web)
PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO
f. Tomáš Trusina f. Dalibor Antalík Jana Cejpová pražský
(web)
PRAHA 10 - STRAŠNICE
f. Martin Sabo pp. Eliška Chlebounová Martin Šubert pražský
(web)
PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES
f. Jiří Ort Pavol Bargár pražský
(web)
PRAHA 10 - VRŠOVICE
f. Matěj Opočenský Tomáš Vokatý pražský
(web)
PRAHA 2 - VINOHRADY
f. Zdeněk Šorm Jana Šarounová pražský
(web)
PRAHA 3 - JAROV
f. Lenka Ridzoňová Jan Fencl pražský
(web)
PRAHA 3 - ŽIŽKOV I
f. Pavel Kalus Pavel Novák pražský
(web) | (rss)
PRAHA 3 - ŽIŽKOV II
f. Olga Mrázková Eva Potměšilová pražský
(web)
PRAHA 4 - BRANÍK
f. Jaroslav Pechar Tomáš Bedrník pražský
(web)
PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO
f. Michal Šourek Pavel Hejda pražský
(web)
PRAHA 4 - MODŘANY
f. Magdalena Ondrová f. Lukáš Ondra Hana Šormová pražský
(web) | (rss)
PRAHA 4 - NUSLE
f. Dan Páleník Vladimír Kněžek pražský
(web)
PRAHA 5 - RADOTÍN
f. Petr Špirko Běla Ulmanová pražský
(web)
PRAHA 5 - SMÍCHOV
f. Maroš Klačko Aleš Kratochvíl pražský
(web)
PRAHA 6 - DEJVICE - BUBENEČ
f. Pavel Ruml f. Magdaléna Trgalová Jan Mašek pražský
(web)
PRAHA 6 - STŘEŠOVICE
f. Pavel Pokorný Tomáš Fendrych pražský
(web)
PRAHA 8 - KOBYLISY
f. Ondřej Kolář Vlasta Rejentová pražský
(web)
PRAHA 8 - LIBEŇ
f. Roman Mazur Silvie Rosenová pražský
(web)
PRAHA 9 - HORNÍ POČERNICE
f. Alžběta Hanychová Martin Hrubeš pražský
(web)
PROSEČ u Skutče
f. Lukáš Klíma Věra Tefrová poličský
(web)
PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem
f. Ida Tenglerová Zdeněk Jakeš brněnský
(web) | (rss)
PROSTĚJOV
f. Kamil Vystavěl Radek Bedřich moravskoslezský
(web)
PRUSINOVICE
f. Leoš Mach Jaroslav Ambróš východomoravský
PRŽNO f. Lenka Freitingerová Karla Palátová východomoravský
(web)
PŘEDHRADÍ
f. Marie Jüptner Medková Dobromil Zelený poděbradský
(web)
PŘELOUČ
f. Miloš Hübner Milan Kožený chrudimský
(web)
PŘEROV
f. Marek Zikmund Martin Skalický moravskoslezský
(web) | (rss)
PŘEŠTICE
f. Jan Satke pp. Kryštof Veselovský Josef Mištera západočeský
(web)
RANÁ u Hlinska
Jana Černá poličský
(web)
RATIBOŘ u Vsetína
f. Jarmila Wiera Jelinek Jan Jurášek východomoravský
(web)
ROKYCANY
f. Ondřej Pellar Václava Gutová západočeský
(web)
ROUDNICE nad Labem
f. Radovan Rosický Hana Krajníková ústecký
(web)
ROVEČNÉ
f. Jana Potočková Věra Pospíšilová brněnský
ROVENSKO pod Troskami f. Hana Jalušková Irena Votočková ochranovský
(web)
RUMBURK
f. Filip Šimonovský Zdeněk Zezula liberecký
(web) | (rss)
RUSAVA
Danuše Hanáková východomoravský
(web) | (rss)
RŮŽĎKA
j. Radek Hanák pp. Martina Kovářová Jan Dančák východomoravský
(web)
SÁZAVA
f. Alžběta Hatajová pp. Drahomíra Pešlová Radek Černý horácký
(web)
SEDLEC - PRČICE
f. Pavla Jandečková Petr Dubský pražský
(web)
SEMONICE
f. Radim Žárský Jaroslav Andrejs královéhradecký
SEMTĚŠ Jana Stárková chrudimský
(web) | (rss)
SILŮVKY u Brna
f. Martina Kadlecová Petr Matuška brněnský
(web)
SLOUPNICE
Petr Beneš chrudimský
(web)
SNĚŽNÉ na Moravě
Pavel Konvalinka horácký
(web) | (rss)
SOBĚHRDY
f. Josef Bartošek Pavel Stolař pražský
(web)
SOBĚSLAV
f. Richard Dračka Jan Růžička jihočeský
(web)
SOKOLOV
f. Pavel Knorek Mikuláš Zoubek západočeský
(web)
STRMILOV
f. Ludmila Míchalová Mikšíková Ladislav Svoboda jihočeský
(web)
STŘÍBRO
f. Juliana Hamariová Jan Pospíšil západočeský
(web) | (rss)
STŘÍTEŽ nad Bečvou
f. Josef Hurta Martin Beneš východomoravský
(web)
SUCHDOL nad Odrou
f. Vladimír Pír Tomáš Kalíšek moravskoslezský
(web) | (rss)
SVITAVY
f. Filip Keller Věra Konečná brněnský
ŠENOV u Ostravy f. Štěpán Marosz Jan Přeček moravskoslezský
(web)
ŠKVOREC
Marta Levá pražský
(web)
ŠTERNBERK
f. Jana Rumlová Eva Tomášková moravskoslezský
(web)
ŠTRAMBERK
Josef Vašek moravskoslezský
(web)
ŠUMPERK
f. Jakub Pavlús Marie Sléhová moravskoslezský
(web)
TÁBOR
f. Christof Lange Zdeněk Beneš jihočeský
TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský
(web)
TELČ
f. Petr Melmuk Dana Kameníková horácký
(web)
TELECÍ
f. Jan Hrudka Josef Dvořák poličský
(web) | (rss)
TEPLÁ
f. Aleš Rosický Werner Kabatnik západočeský
(web)
TEPLICE
f. Martin Bánoci Věra Grögerová ústecký
TRNÁVKA f. Miloš Hübner Marie Doulová chrudimský
(web)
TRUTNOV
f. Tomáš Molnár Věra Konečná královéhradecký
(web)
TŘEBECHOVICE pod Orebem
f. Michael Erdinger Milan Kolomazník královéhradecký
(web) | (rss)
TŘEBENICE
f. Pavel Klinecký Jaromír Křivohlavý ústecký
(web)
TŘEBÍČ
Petr Haška horácký
(web)
TURNOV
f. Ondřej Halama Jitka Pernerová ochranovský
(web) | (rss)
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
f. Michal Vogl pp. Jitka Voglová Eva Sovišová východomoravský
UJKOVICE j. Václav Hájek Marie Nešněrová ochranovský
(web)
ÚSTÍ nad Labem
f. Tomáš Jun ústecký
(web) | (rss)
VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
f. Daniel Heller pp. Libor Nejedlý Martin Fojtů východomoravský
(web)
VANOVICE
f. Anna Peltanová pp. Daniela Chladilová Tomáš Rozbořil brněnský
VARNSDORF f. Filip Šimonovský Evžen Šmidt liberecký
(web)
VELENICE
f. Marta Zemánková Lubomír Váňa poděbradský
(web)
VELIM
Blanka Kopecká poděbradský
VELKÁ LHOTA Jan Ježík východomoravský
(web)
VELKÉ MEZIŘÍČÍ
f. Markéta Slámová Dana Konvalinková horácký
(web)
VESELÍ
f. Tomáš Potoček Josef Trnka brněnský
(web)
VILÉMOV u Golčova Jeníkova
Vratislav Smítka chrudimský
VÍTKOV Zdeňka Formánková moravskoslezský
(web)
VIZOVICE
f. Jiří Malý Jindřich Karásek východomoravský
(web)
VOLYNĚ
f. Daniela Zapletalová Grollová Petr Kučera jihočeský
(web)
VRCHLABÍ
f. Michael Pfann Jakub Kašpar královéhradecký
(web)
VSETÍN (Dolní sbor)
f. Bronislav Czudek Jan Macháček východomoravský
(web)
VSETÍN (Horní sbor)
f. Pavel Freitinger f. Otakar Mikoláš pp. Zdeňka Polášková Daniel Fojtů východomoravský
(web)
VYSOKÉ MÝTO
f. Petr Peňáz Ladislav Morávek chrudimský
(web) | (rss)
ZÁBŘEH
f. Vlastislav Stejskal Květoslava Klimešová moravskoslezský
(web) | (rss)
ZÁDVEŘICE - RAKOVÁ
f. Pavel Šebesta Ludvík Pastyřík východomoravský
(web)
ZLÍN
f. Petr Pivoňka Daniel Tymonek východomoravský
(web)
ZNOJMO
f. Marta Sedláčková Olga Smetanová brněnský
(web)
ZRUČ nad Sázavou
pražský
(web)
ŽATEC
f. Tomáš Pavelka Ivo Valášek ústecký
(web)
ŽELEZNÝ BROD
Marcela Pallová ochranovský