Kazatelské stanice sborů ČCE

stanice sbor seniorát kazatel(ka)
Bechyně TÁBOR jihočeský f. Christof Lange 
Bělá pod Bezdězem KOVÁNEC poděbradský -
Běleč nad Orlicí TŘEBECHOVICE pod Orebem královéhradecký f. Filip Čapek 
Benátky nad Jizerou LYSÁ nad Labem poděbradský -
Benešov nad Ploučnicí DĚČÍN ústecký f. Tomáš Matějovský 
Blansko BRNO - ŽIDENICE brněnský f. Radmila Včelná 
Blažkov NOVÉ MĚSTO na Moravě horácký f. Zdeněk Šorm 
Bohumilice KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová 
Bohumín ORLOVÁ moravskoslezský f. Štěpán Janča 
(web)
Bohuslavice nad Metují
NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta 
Bohutice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček 
Bolehošť KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký -
Bolešín PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem brněnský f. Debora Hurtová 
Borkovany KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová 
Borovnice DAŇKOVICE horácký f. Debora Rumlová 
Bousov ČÁSLAV chrudimský f. Drahomíra Dušková Havlíčková 
Bratříkov-Pěnčín ŽELEZNÝ BROD ochranovský f. Jiří Polma 
Bravinné SUCHDOL nad Odrou moravskoslezský f. Vladimír Pír 
(web)
Broumov
HRONOV královéhradecký f. Michal Kitta 
Brumovice KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová 
Budišov nad Budišovkou VÍTKOV moravskoslezský -
Bystré ROVEČNÉ brněnský f. Ondřej Ruml 
Bystřice nad Pernštejnem NOVÉ MĚSTO na Moravě horácký f. Zdeněk Šorm 
Bystřice pod Hostýnem PRUSINOVICE východomoravský f. Leoš Mach 
Bystřička RŮŽĎKA východomoravský -
Bzenec KYJOV východomoravský f. Erika Petříčková 
Čelákovice LYSÁ nad Labem poděbradský -
Černošice PRAHA 5 - RADOTÍN pražský f. Petr Špirko 
Červený Kostelec HRONOV královéhradecký f. Michal Kitta 
Česká Kamenice RUMBURK liberecký f. Filip Šimonovský 
Česká Skalice NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta 
Český Krumlov ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský f. David Nečil 
Číhošť OPATOVICE chrudimský f. Benjamin Kučera 
(web)
Dačice
TELČ horácký f. Petr Melmuk 
Dobruška KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký -
Dobřichovice PRAHA 5 - RADOTÍN pražský f. Petr Špirko 
Doksy ČESKÁ LÍPA liberecký f. Petra Náhlovská 
Domášov JESENÍK moravskoslezský f. Daniela Havirová 
Františkovy Lázně CHEB západočeský f. Petr Tomášek 
Frenštát pod Radhoštěm ŠTRAMBERK moravskoslezský f. František Hruška 
Fulnek ODRY moravskoslezský j. Radek Hanák 
Hanušovice ŠUMPERK moravskoslezský f. Jakub Pavlús 
Havlíčkův Brod HORNÍ KRUPÁ horácký f. David Šorm 
Hazlov CHEB západočeský f. Petr Tomášek 
(web)
Herlíkovice
VRCHLABÍ královéhradecký f. Petr Chlápek 
Holešov PRUSINOVICE východomoravský f. Leoš Mach 
Horní Benešov OPAVA moravskoslezský f. Pavel Janošík 
Horní Jelení PARDUBICE chrudimský pp. Pavla Queisnerová 
Horní Smržov VANOVICE brněnský f. Pavel Freitinger 
Horní Třešňovec HORNÍ ČERMNÁ chrudimský f. Jakub Keller 
Hořátev NYMBURK poděbradský f. Kateřina Roskovcová 
(web)
Hořovice
DOBŘÍŠ pražský f. Samuel Hejzlar 
Hrabětice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček 
Hradec-Nová Ves JESENÍK moravskoslezský f. Daniela Havirová 
Hranice v Čechách západočeský f. Pavel Kučera 
Hrzín CHEB západočeský f. Petr Tomášek 
Huntířov ŽELEZNÝ BROD ochranovský f. Jiří Polma 
Chlumec nad Cidlinou NOVÝ BYDŽOV královéhradecký f. Jaroslav Kučera 
Chotěboř KRUCEMBURK poličský f. Marek Vanča 
Chrastava LIBEREC liberecký f. Filip Susa 
Ivančice SILŮVKY u Brna brněnský f. Martina Kadlecová 
Jáchymov NEJDEK západočeský f. Bob Helekia Ogola 
Janské Lázně TRUTNOV královéhradecký f. Tomáš Molnár 
Jaroměř SEMONICE královéhradecký f. Radim Žárský 
Jarošov PROSEČ u Skutče poličský f. Lukáš Klíma 
Jevíčko VANOVICE brněnský f. Pavel Freitinger 
Kamenice nad Lipou JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský f. David Balcar 
(web)
Kaplice
ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský f. David Nečil 
Kardašova Řečice JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský f. David Balcar 
Karlovice BRUNTÁL moravskoslezský -
Karviná ORLOVÁ moravskoslezský f. Štěpán Janča 
Klášterec nad Ohří CHOMUTOV ústecký j. Filip Němeček 
Klatovy PŘEŠTICE západočeský f. Jan Satke 
Klokočov HRADIŠTĚ chrudimský f. Jiří Kučera 
Klokočůvek VÍTKOV moravskoslezský -
Kobylá JAVORNÍK u Jeseníku moravskoslezský -
Kořenov TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský -
Kostelec nad Černými Lesy ČESKÝ BROD poděbradský f. Marek Lukášek 
Kostelec nad Labem LIBIŠ poděbradský f. Miroslav Pfann 
Kralice HORNÍ VILÉMOVICE horácký f. Alois Němec 
Kralupy nad Vltavou LIBČICE nad Vltavou pražský f. Tomáš Cejp 
Kraslice SOKOLOV západočeský j. Pavel Knorek 
Krasov KRNOV moravskoslezský j. Radovan Rosický 
Křižánky SNĚŽNÉ na Moravě horácký f. Michael Erdinger 
Kunvald LETOHRAD královéhradecký f. Jiřina Kačenová 
Kuřim BRNO II brněnský f. Martin Horák 
Kynšperk nad Ohří SOKOLOV západočeský j. Pavel Knorek 
Lázně Kynžvart MARIÁNSKÉ LÁZNĚ západočeský f. Daniel Matouš 
Lázy KATEŘINICE východomoravský f. Miroslaw Jelinek 
Ledeč nad Sázavou OPATOVICE chrudimský f. Benjamin Kučera 
Lestkov ČERNOŠÍN západočeský f. Juliana Rampich Hamariová 
Letovice VANOVICE brněnský f. Pavel Freitinger 
Lhota u Vsetína LIPTÁL východomoravský f. Mária Jenčová 
Libá CHEB západočeský f. Petr Tomášek 
Libáň UJKOVICE ochranovský j. Václav Hájek 
Libáň BOŠÍN poděbradský adm. Kateřina Roskovcová 
Liběchov MĚLNÍK poděbradský f. Miroslav Erdinger 
Lipová PROSTĚJOV moravskoslezský f. Jan Jun 
Litobratřice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček 
Lomnice nad Popelkou LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec 
Lovosice TŘEBENICE ústecký f. Pavel Klinecký 
Luhačovice UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský f. Michal Vogl 
Machov HRONOV královéhradecký f. Michal Kitta 
Malá Bystřice RŮŽĎKA východomoravský -
Maleč VILÉMOV u Golčova Jeníkova chrudimský f. Vojen Syrovátka 
Městec Králové VELENICE poděbradský -
Mikulůvka PRŽNO východomoravský -
Mladá Vožice TÁBOR jihočeský f. Christof Lange 
Mladějov MORAVSKÁ TŘEBOVÁ brněnský f. Ivo David 
Mokřiny západočeský f. Pavel Kučera 
Moravská Chrastová VANOVICE brněnský f. Pavel Freitinger 
Moravské Budějovice TŘEBÍČ horácký f. Jana Potočková 
Moravský Beroun BRUNTÁL moravskoslezský -
Moravský Krumlov MIROSLAV brněnský f. David Sedláček 
Morkůvky KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová 
Mořkov HODSLAVICE moravskoslezský f. Lubomír Červenka 
Myslibořice TŘEBÍČ horácký f. Jana Potočková 
Napajedla UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský f. Michal Vogl 
Násedlovice DAMBOŘICE brněnský f. Jana Gruberová 
Nedvědice PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem brněnský f. Debora Hurtová 
Nová Paka LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec 
Nová Role CHODOV u Karlových Varů západočeský f. Radek Matuška 
Nové Město nad Metují NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta 
Nové Sedlo HORNÍ SLAVKOV západočeský -
Novosedly BŘECLAV brněnský -
Nový Bor ČESKÁ LÍPA liberecký f. Petra Náhlovská 
Nyklovice ROVEČNÉ brněnský f. Ondřej Ruml 
Nýřany PLZEŇ - západní sbor západočeský f. Luděk Korpa 
Opatov LITOMYŠL chrudimský f. Václav Hurt 
Opočno KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký -
Opolany LIBICE nad Cidlinou poděbradský f. Martin T Zikmund 
Oráčov PODBOŘANY západočeský -
Otrokovice ZLÍN východomoravský f. Petr Pivoňka 
Pasohlávky HUSTOPEČE u Brna brněnský j. Kateřina Rybáriková 
Pernarec STŘÍBRO západočeský f. Juliana Rampich Hamariová 
Písařov LETOHRAD královéhradecký f. Jiřina Kačenová 
Plavy TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský -
Plesná CHEB západočeský f. Petr Tomášek 
Počátky HORNÍ DUBENKY horácký f. Hynek Tkadleček 
Podhradí západočeský f. Pavel Kučera 
Podlesí VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ východomoravský f. Daniel Heller 
Přibice NOSISLAV brněnský f. Ondřej Macek 
Příbram DOBŘÍŠ pražský f. Samuel Hejzlar 
Přibyslav SÁZAVA horácký -
Přísnotice NOSISLAV brněnský f. Ondřej Macek 
Pustá Rybná TELECÍ poličský f. Lukáš Pešout 
Radiměř SVITAVY brněnský f. Filip Keller 
Radnice CHRÁST u Plzně západočeský f. Karel Šimr 
Rajnochovice HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína východomoravský f. Petr Maláč 
Rokytnice n.J. KŘÍŽLICE liberecký f. Jiří Weinfurter 
Romské sdružení CHEB západočeský f. Petr Tomášek 
Ropice ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský f. Marcin Pilch 
Rotava SOKOLOV západočeský j. Pavel Knorek 
Rousínov HERŠPICE brněnský f. Jarmila Řezníčková 
Roztoky LIBČICE nad Vltavou pražský f. Tomáš Cejp 
Rožďalovice BOŠÍN poděbradský adm. Kateřina Roskovcová 
(web)
Rožnov pod Radhoštěm
STŘÍTEŽ nad Bečvou východomoravský f. Josef Hurta 
Rychnov nad Kněžnou KOSTELEC nad Orlicí královéhradecký f. David Najbrt 
Rýmařov ŠUMPERK moravskoslezský f. Jakub Pavlús 
Řevnice PRAHA 5 - RADOTÍN pražský f. Petr Špirko 
Říčany PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES pražský f. Jiří Ort 
Sázavka OPATOVICE chrudimský f. Benjamin Kučera 
Sedlčany SEDLEC - PRČICE pražský f. Pavla Jandečková 
Semily LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec 
Seninka LESKOVEC východomoravský f. Pavel Čmelík 
Skorošice JAVORNÍK u Jeseníku moravskoslezský -
Skuteč KROUNA poličský f. Marek Váňa 
(web)
Slaný
LOUNY ústecký f. Tomáš Pavelka 
Slatiňany CHRUDIM chrudimský f. Anna Lavická 
Slavkov HERŠPICE brněnský f. Jarmila Řezníčková 
Slavonice TELČ horácký f. Petr Melmuk 
Sobíňov KRUCEMBURK poličský f. Marek Vanča 
Spálov LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec 
Strakonice VOLYNĚ jihočeský -
Straník HODSLAVICE moravskoslezský f. Lubomír Červenka 
Strážnice HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou východomoravský f. Alexandra Prčíková 
Střevelná ŽELEZNÝ BROD ochranovský f. Jiří Polma 
Střížov JIHLAVA horácký f. Jan Keřkovský 
Sudice BOSKOVICE brněnský f. Jiří Bureš 
Sudice OPAVA moravskoslezský f. Pavel Janošík 
Sudkov ZÁBŘEH moravskoslezský f. Vlastislav Stejskal 
Suchov JAVORNÍK nad Veličkou východomoravský f. Petr Kulík 
Sušice VOLYNĚ jihočeský -
Svébohov ZÁBŘEH moravskoslezský f. Vlastislav Stejskal 
Svratouch KROUNA poličský f. Marek Váňa 
Šatov ZNOJMO brněnský f. Pavel Kašpar 
Šluknov RUMBURK liberecký f. Filip Šimonovský 
Šonov u N. Města nad Metují NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta 
Štětí MĚLNÍK poděbradský f. Miroslav Erdinger 
(web)
Tis
HRONOV královéhradecký f. Michal Kitta 
Tišnov BRNO II brněnský f. Martin Horák 
Toužim TEPLÁ západočeský j. Renata Šilarová 
Trmice ÚSTÍ nad Labem ústecký -
Troskotovice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček 
Trpísty STŘÍBRO západočeský f. Juliana Rampich Hamariová 
Třebářov MORAVSKÁ TŘEBOVÁ brněnský f. Ivo David 
Tři Sekery MARIÁNSKÉ LÁZNĚ západočeský f. Daniel Matouš 
Týniště nad Orlicí TŘEBECHOVICE pod Orebem královéhradecký f. Filip Čapek 
Ublo JASENNÁ východomoravský -
Uherský Brod UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský f. Michal Vogl 
Uhlířské Janovice KOLÍN poděbradský f. Magdalena Ondrová 
Újezd nad lesy ŠKVOREC pražský -
Újezd-Rychmanov BRNO I brněnský f. Jiří Gruber 
Uničov ŠTERNBERK moravskoslezský -
Ústí nad Orlicí DŽBÁNOV - ÚSTÍ nad Orlicí chrudimský f. Pavel Hejzlar 
Úštěk CHOTINĚVES ústecký -
Úvaly ŠKVOREC pražský -
Valeč PODBOŘANY západočeský -
Valteřice JILEMNICE liberecký f. Jakub Hála 
Valtínov JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský f. David Balcar 
(web)
Velká Lhota u Dačic
TELČ horácký f. Petr Melmuk 
Velká nad Veličkou HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou východomoravský f. Alexandra Prčíková 
Velké Hamry TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský -
Velké Heraltice OPAVA moravskoslezský f. Pavel Janošík 
Velké Hostěrádky KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová 
Veselí nad Mor. KYJOV východomoravský f. Erika Petříčková 
Vimperk VOLYNĚ jihočeský -
Vlašim BENEŠOV u Prahy pražský f. Tomáš Trusina 
Vodňany PÍSEK jihočeský f. Jiří Ježdík 
Vrbovec ZNOJMO brněnský f. Pavel Kašpar 
Vysoká MĚLNÍK poděbradský f. Miroslav Erdinger 
Vyškov PROSTĚJOV moravskoslezský f. Jan Jun 
Zahrádky STRMILOV jihočeský f. Ludmila Míchalová Mikšíková 
Zbiroh ROKYCANY západočeský f. Ondřej Pellar 
Zpupná Lhota ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský f. Marcin Pilch 
Žamberk LETOHRAD královéhradecký f. Jiřina Kačenová 
Žďár nad Sázavou SÁZAVA horácký -
Žirovnice JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský f. David Balcar