Registrace uživatelů Evangentu

Registrovaní uživatelé mohou informace na Evangnetu přístupné nejen prohlížet, ale i zadávat a aktualizovat. Uživatelé Evangnetu se dělí do několika kategorií:
  • sbory (všechny sbory ČCE jsou již registrovány, nevíte-li heslo využijte odkaz Zapomenuté heslo)
  • kazatelé a kazatelky
  • senioráty (všechny senioráty ČCE jsou již registrovány)
  • ostatní (organizace se vztahem k církvi)
  • klub Evangnetu (kdokoli, kdo má zájem se aktivně podílet)
  • Ústřední církevní kancelář

Chcete-li registrovat kazatelskou stanici, učiňte tak e-mailem na adresu .

Pro registraci zvolte svoji kategorii

Uživatelé jakékoli kategorie mají právo přispívat do diskusí, přidávat WWW odkazy, oznamovat plánované události v Evangnetickém kalendáři a použivat elektronickou poštu s doménou evangnet.cz. Uživatelé kategorie sbory, kazatelé a senioráty mají navíc právo upravovat informace o sboru (včetně kazatelských stanic), své osobě či seniorátu, podle toho, do které kategorie náleží.
Kazatelé a kazatelky sborů, kteří budou zároveň správci stránek sborů by se měli zaregistrovat jako kazatelé i sbory.
Obdobně senioři budou zaregistrováni jako kazatelé i správci informací o seniorátu.
Sekretářka ÚCK může měnit zveřejňované informace o všech sborech, kazatelských stanicích a seniorátech. U každého záznamu je zobrazena informace o tom, kdo a kdy naposledy údaje aktualizoval.

O Evangnetu (sekce)

Registrace uživatelů Evangentu (článek)