Neobsazené sbory ČCE

mapa sbor seniorát míst administrátor
1 (a)
(web)
BENEŠOV u Prahy
pražský 1 / 1 f. Jiří Ort 
2 (b)
(web)
BRUNTÁL
moravskoslezský 1 / 1 f. Vladimír Pír 
3 (c) DOLNÍ BĚLÁ západočeský 1 / 1 f. Miroslav Hamari 
4 (d)
(web)
DUCHCOV
ústecký 1 / 1 f. Tomáš Pavelka 
5 (e)
(web)
DŽBÁNOV - ÚSTÍ nad Orlicí
chrudimský 1 / 1 f. Petr Peňáz 
6 (f)
(web)
FRÝDEK - MÍSTEK
moravskoslezský 1 / 1 f. Mojmír Blažek 
7 (g)
(web)
HOŘICE v Podkrkonoší
královéhradecký 1 / 1 f. Aleš Mostecký 
8 (h) HUMPOLEC horácký 1 / 1 f. Michael Hána 
9 (i)
(web) | (rss)
CHEB
západočeský 1 / 1 -
10 (j)
(web)
CHLEBY
poděbradský 1 / 1 f. Martin Fér 
11 (k)
(web) | (rss)
CHODOV u Karlových Varů
západočeský 1 / 1 f. Martin T Zikmund 
12 (l)
(web)
CHOTINĚVES
ústecký 1 / 1 f. Dan Páleník 
13 (m) CHVALETICE chrudimský 1 / 1 f. Miloš Hübner 
14 (n) JABLŮNKA východomoravský 1 / 1 f. Lenka Freitingerová 
15 (o) JASENNÁ východomoravský 1 / 1 f. Jan Krupa 
16 (p)
(web)
JAVORNÍK u Jeseníku
moravskoslezský 1 / 1 f. Vlastislav Stejskal 
17 (q)
(web)
JIMRAMOV
poličský 1 / 1 f. Jiří Tengler 
18 (r)
(web)
KLÁŠTER nad Dědinou
královéhradecký 1 / 1 f. Radim Žárský 
19 (s) KOSTELEC nad Orlicí královéhradecký 1 / 1 f. Jiřina Kačenová 
20 (t)
(web)
KOVÁNEC
poděbradský 1 / 1 f. Jonatan Hudec 
21 (u)
(web)
KRALOVICE
západočeský 1 / 1 f. Karel Šimr 
22 (v) KROMĚŘÍŽ východomoravský 1 / 1 f. Marek Zikmund 
23 (w)
(web)
KROUNA
poličský 1 / 1 f. Lukáš Klíma 
24 (x)
(web)
BOŠÍN
poděbradský 1 / 1 f. Kateřina Roskovcová 
25 (y) LIBENICE poděbradský 1 / 1 f. Magdalena Ondrová 
26 (z) LIBKOVICE pod Řípem ústecký 1 / 1 f. Joel Ruml 
27 (A)
(web)
ODRY
moravskoslezský 1 / 1 f. Pavlína Lukášová 
28 (B)
(web)
PRAHA 9 - HORNÍ POČERNICE
pražský 1 / 1 f. David Balcar 
29 (C)
(web)
RANÁ u Hlinska
poličský 1 / 1 f. Naděje Čejková 
30 (D)
(web) | (rss)
RUSAVA
východomoravský 1 / 1 f. Leoš Mach 
31 (E) SEMTĚŠ chrudimský 1 / 1 f. Jan Plecháček 
32 (F) SNĚŽNÉ na Moravě horácký 1 / 1 f. Markéta Slámová 
33 (G)
(web)
ŠKVOREC
pražský 1 / 1 f. Elen Plzáková 
34 (H)
(web)
ŠTRAMBERK
moravskoslezský 1 / 1 f. Pavel Prejda 
35 (I)
(web)
TELECÍ
poličský 1 / 1 f. Marek Vanča 
36 (J)
(web) | (rss)
TEPLÁ
západočeský 1 / 1 f. Daniel Matouš 
37 (K)
(web)
TEPLICE
ústecký 1 / 1 f. Tomáš Matějovský 
38 (L)
(web)
TŘEBECHOVICE pod Orebem
královéhradecký 1 / 1 f. Tomáš Vítek 
39 (M)
(web)
ÚSTÍ nad Labem
ústecký 1 / 1 f. Tomáš Matějovský 
40 (N)
(web)
VESELÍ
brněnský 1 / 1 f. Ondřej Ruml 
41 (O) VÍTKOV moravskoslezský 1 / 1 f. Pavel Janošík 
42 (P)
(web)
ZRUČ nad Sázavou
pražský 1 / 1 f. Petr Turecký 
43 (Q)
(web)
ŽATEC
ústecký 1 / 1 f. Tomáš Pavelka 
44 (R) KOBEROVY ochranovský 1 / 1 f. Ondřej Halama 
45 (S)
(web)
POTŠTEJN
ochranovský 1 / 1 f. Eva Šormová 
46 (T) TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský 1 / 1 f. Ondřej Halama 
47 (U)
(web)
ŽELEZNÝ BROD
ochranovský 1 / 1 f. Ondřej Halama 

mapa neobsazených sborů

Zobrazit pomocí: Google Maps | OpenStreetMap
O Mapovém podkladu: Google Maps je komerční, avšak volně přístupnou mapovou celosvětového vyhledávače a poskytovatele internetových služeb Google. Poskytuje mapové podklady a satelitní snímky s celosvětovým pokrytím.