Vyhledávání bohoslužeb

Seniorát:
nebo nebo
Sbor/stanice Seniorát Bohoslužby Služby Boží online Sociální sítě
FS ČCE západočeský 9.30 h
FS ČCE BENEŠOV u Prahy pražský 10.00
FS ČCE BEROUN pražský 10.00
FS ČCE BOROVÁ u Poličky poličský 9.30
FS ČCE BOSKOVICE brněnský 9.30
FS ČCE BOŠÍN poděbradský 10:00
FS ČCE BRANDÝS nad Labem - Na Vyšším hrádku poděbradský 9.30
FS ČCE BRANDÝS nad Orlicí chrudimský 8.30
FS ČCE BRNO - HUSOVICE brněnský 9.00
FS ČCE BRNO - ŽIDENICE brněnský 9.00
FS ČCE BRNO I brněnský 8:30, 10:00 (červenec - srpen 9:00)
FS ČCE BRNO II brněnský 9.00
FS ČCE BRUNTÁL moravskoslezský Ne 10.00
FS ČCE BUKOVKA chrudimský 9.30
FS ČCE BUČINA chrudimský 10.00
FS ČCE BŘECLAV brněnský 9.30
FS ČCE CHEB západočeský 10:15
FS ČCE CHLEBY poděbradský 8.30
FS ČCE CHOCEŇ chrudimský 10.00
FS ČCE CHODOV u Karlových Varů západočeský 9.15
FS ČCE CHOMUTOV ústecký Neděle 10:00 (nyní videokonference pro členy sboru), ve 13:00 zveřejnění na youtube
FS ČCE CHOTINĚVES ústecký neděle 10.30 kostel Chotiněves
FS ČCE CHRUDIM chrudimský 9.00
FS ČCE CHRÁST u Plzně západočeský 9.30
FS ČCE CHVALETICE chrudimský a c 9.30
FS ČCE DAMBOŘICE brněnský 9.00
FS ČCE DAŇKOVICE horácký 9.30 (rozpis na webstránkách)
FS ČCE DOBŘÍŠ pražský 10.30
FS ČCE DOLNÍ BĚLÁ západočeský b 14.00
FS ČCE DOMAŽLICE západočeský 9.00
FS ČCE DUCHCOV ústecký neděle - 8:00
FS ČCE DVAKAČOVICE chrudimský 9.00
FS ČCE DVŮR KRÁLOVÉ nad Labem královéhradecký 9.00
FS ČCE DŽBÁNOV - ÚSTÍ nad Orlicí chrudimský 8:30 (Ústí) 10:00 (Džbánov)
FS ČCE DĚČÍN ústecký 10.00
FS ČCE FRÝDEK - MÍSTEK moravskoslezský 9.00
FS ČCE HERŠPICE brněnský 9.30
FS ČCE HEŘMANŮV MĚSTEC chrudimský 9.00
FS ČCE HLINSKO poličský 9.00
FS ČCE HODONÍN východomoravský 9.00
FS ČCE HODSLAVICE moravskoslezský 9.15; 2. neděle v měsíci - společné bohoslužby i s kazatelskými stanicemi + Nedělní škola pro děti
FS ČCE HORNÍ DUBENKY horácký 9.00
FS ČCE HORNÍ KRUPÁ horácký 10.15
FS ČCE HORNÍ SLAVKOV západočeský 14:00 c
FS ČCE HORNÍ VILÉMOVICE horácký 9.00
FS ČCE HORNÍ ČERMNÁ chrudimský 8.45
FS ČCE HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE HOŘICE v Podkrkonoší královéhradecký 10.00
FS ČCE HRABOVÁ moravskoslezský 9.00
FS ČCE HRADEC KRÁLOVÉ královéhradecký Ne 9.00
FS ČCE HRADIŠTĚ chrudimský 9.30
FS ČCE HRANICE moravskoslezský 8.30
FS ČCE HRONOV královéhradecký 10,00
FS ČCE HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou východomoravský 8.30 h (Velká n/Vel.), 10.00 h (Hrubá Vrbka)
FS ČCE HUMPOLEC horácký 8.30
FS ČCE HUSLENKY východomoravský 10.00
FS ČCE HUSTOPEČE u Brna brněnský 10.00
FS ČCE HVOZDNICE pražský 9.30
FS ČCE JABLONEC nad Nisou ochranovský 9:30
FS ČCE JABLONEC nad Nisou liberecký 9.30
FS ČCE JABLŮNKA východomoravský neděle 9.00 hod.
FS ČCE JASENNÁ východomoravský 10.00
FS ČCE JAVORNÍK nad Veličkou východomoravský 10.00
FS ČCE JAVORNÍK u Jeseníku moravskoslezský 9:30
FS ČCE JESENÍK moravskoslezský 9:30
FS ČCE JIHLAVA horácký neděle 8:30 (Jihlava), neděle 10:30 (Střížov)
FS ČCE JILEMNICE liberecký 10.00
FS ČCE JIMRAMOV poličský 8.30
FS ČCE JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský 9.30
FS ČCE JIČÍN královéhradecký 9.30
FS ČCE KARLOVY VARY západočeský 9.15
FS ČCE KATEŘINICE východomoravský neděle v 9.00
FS ČCE KDYNĚ na Šumavě západočeský 9.00
FS ČCE KLADNO pražský 9.00
FS ČCE KLOBOUKY u Brna brněnský 9.30
FS ČCE KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký 9.00
FS ČCE KOLÍN poděbradský 9.30 (prosinec - duben: Husův dům)
FS ČCE KOSTELEC nad Orlicí královéhradecký 11:00
FS ČCE KOVÁNEC poděbradský a c 9.00
FS ČCE KRABČICE u Roudnice nad Labem ústecký 9.00 h (ve středisku Diakonie ČCE), 1. neděle v měsíci 10.30 kostel/fara
FS ČCE KRAKOVANY v Čechách poděbradský b d 10.30
FS ČCE KRALOVICE západočeský neděle v sudé týdny v 9.00, v liché týdny bohoslužby CČSH ve 14 hodin
FS ČCE KRNOV moravskoslezský 9.45
FS ČCE KROMĚŘÍŽ východomoravský 8:00
FS ČCE KROUNA poličský 9:00
FS ČCE KRUCEMBURK poličský 10.00
FS ČCE KUTNÁ HORA poděbradský neděle 9:00
FS ČCE KYJOV východomoravský 9.30
FS ČCE KŘÍŽLICE liberecký 9 h
FS ČCE LANŠKROUN chrudimský 9.00
FS ČCE LESKOVEC východomoravský 9.00
FS ČCE LETOHRAD královéhradecký 9.00
FS ČCE LIBENICE poděbradský a c 11.00
FS ČCE LIBEREC liberecký 9.30
FS ČCE LIBICE nad Cidlinou poděbradský 10.00 h; poslední neděli v měsíci se bohoslužby konají v místním středisku Diakonie ČCE (Husova 2)
FS ČCE LIBIŠ poděbradský 9.30
FS ČCE LIBKOVICE pod Řípem ústecký 10.45
FS ČCE LIBŠTÁT liberecký 9.00
FS ČCE LIBČICE nad Vltavou pražský 9.00
FS ČCE LIPTÁL východomoravský 10.00
FS ČCE LITOMYŠL chrudimský 9.00
FS ČCE LITOMĚŘICE ústecký 9.00
FS ČCE LOUNY ústecký 9.00
FS ČCE LOZICE chrudimský a 14,00 b,c,d 10,30
FS ČCE LYSÁ nad Labem poděbradský 9.00
FS ČCE MARIÁNSKÉ LÁZNĚ západočeský 10.00
FS ČCE MERKLÍN u Přeštic západočeský 9.00
FS ČCE MIROSLAV brněnský 8.30 a 19.00(L) 17.00(Z)
FS ČCE MLADÁ BOLESLAV poděbradský 10.00
FS ČCE MORAVEČ horácký 9.30
FS ČCE MORAVSKÁ TŘEBOVÁ brněnský 9.00
FS ČCE MOST ústecký 10.10
FS ČCE MŠENO u Mělníka poděbradský 10.00
FS ČCE MĚLNÍK poděbradský 9.00
FS ČCE NEJDEK západočeský 9.00
FS ČCE NIKOLČICE brněnský 8.30
FS ČCE NOSISLAV brněnský 9:00, nešpor v 17:00
FS ČCE NOVÉ MĚSTO na Moravě horácký 9.00
FS ČCE NOVÉ MĚSTO pod Smrkem liberecký 10.00
FS ČCE NOVÝ BYDŽOV královéhradecký 9.00 hod N.Bydžov, a c 10.30 hod Chlumec n/C.
FS ČCE NOVÝ JIČÍN moravskoslezský 9.00
FS ČCE NYMBURK poděbradský 10.00
FS ČCE NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký a c d e 9.00 h, listopad-březen b 10.00 h (společné bohoslužby sboru s VP)
FS ČCE ODRY moravskoslezský 8.45
FS ČCE OLEŠNICE na Moravě brněnský 8.30
FS ČCE OLOMOUC moravskoslezský 9.00
FS ČCE OPATOV horácký 10:00
FS ČCE OPATOVICE chrudimský 9.00
FS ČCE OPAVA moravskoslezský 9.00
FS ČCE ORLOVÁ moravskoslezský 9.00
FS ČCE OSTRAVA moravskoslezský 8.30 h (letní období); 9.30 h (zimní období)
FS ČCE OSTRAVICE moravskoslezský 9.30
FS ČCE OSTROV západočeský 10.00
FS ČCE PARDUBICE chrudimský 9:00
FS ČCE PELHŘIMOV-STRMĚCHY horácký 9 (Pelhřimov), 11 (Strměchy)
FS ČCE PEČKY poděbradský 10.00
FS ČCE PLZEŇ - Korandův sbor západočeský 9.30
FS ČCE PLZEŇ - západní sbor západočeský neděle 9.00
FS ČCE PODBOŘANY západočeský a c 9:30
FS ČCE PODĚBRADY poděbradský 9.45
FS ČCE POLIČKA poličský 8.30
FS ČCE POTŠTEJN ochranovský 9.00
FS ČCE POZDĚCHOV východomoravský 8.45
FS ČCE PRAHA - OCHRANOVSKÝ SBOR ochranovský 9:30 v Milíčově kapli
FS ČCE PRAHA 1 - Deutschsprachige Evangelische Gemeinde Prag pražský v kostele u sv. Martina ve zdi 10.30
FS ČCE PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 10 - STRAŠNICE pražský 9.00
FS ČCE PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES pražský 9.00; Říčany 11.00; bohoslužby s dětmi - v Uhříněvsi - 2. neděle v měsíci
FS ČCE PRAHA 10 - VRŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 2 - VINOHRADY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - JAROV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - ŽIŽKOV I pražský neděle 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - ŽIŽKOV II pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - BRANÍK pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO pražský 9.30 (+) ekumenické: 3. neděle v měsíci 18.00
FS ČCE PRAHA 4 - MODŘANY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - NUSLE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 5 - RADOTÍN pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 5 - SMÍCHOV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - DEJVICE - BUBENEČ pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - STŘEŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 8 - KOBYLISY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 8 - LIBEŇ pražský neděle 9:30
FS ČCE PRAHA 9 - HORNÍ POČERNICE pražský neděle 9.30
FS ČCE PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem brněnský 10.00
FS ČCE PROSEČ u Skutče poličský 9.00
FS ČCE PROSTĚJOV moravskoslezský 10.00
FS ČCE PRUSINOVICE východomoravský 10.00 h
FS ČCE PRŽNO východomoravský 8.30 Mikulůvka 10.00 Pržno
FS ČCE PÍSEK jihočeský 9.00
FS ČCE PŘEDHRADÍ poděbradský 9:00
FS ČCE PŘELOUČ chrudimský 9.30
FS ČCE PŘEROV moravskoslezský 10.00
FS ČCE PŘEŠTICE západočeský 9.00
FS ČCE RANÁ u Hlinska poličský 10.30
FS ČCE RATIBOŘ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE ROKYCANY západočeský neděle 9:30
FS ČCE ROUDNICE nad Labem ústecký 9.00
FS ČCE ROVENSKO pod Troskami ochranovský 9.30
FS ČCE ROVEČNÉ brněnský neděle 9.30
FS ČCE RUMBURK liberecký Rumburk a 10.30, c 15:00 rodinné
FS ČCE RUSAVA východomoravský a c 8.30
FS ČCE RŮŽĎKA východomoravský 10.00
FS ČCE SEDLEC - PRČICE pražský 9.00
FS ČCE SEMONICE královéhradecký 9.00
FS ČCE SEMTĚŠ chrudimský a,c,e 10.30
FS ČCE SILŮVKY u Brna brněnský 9.00
FS ČCE SLOUPNICE chrudimský 8:30
FS ČCE SNĚŽNÉ na Moravě horácký Sněžné 9.30
FS ČCE SOBĚHRDY pražský 10.00
FS ČCE SOBĚSLAV jihočeský neděle 9.30
FS ČCE SOKOLOV západočeský 10.30
FS ČCE STRMILOV jihočeský 10.00
FS ČCE STŘÍBRO západočeský a 14.00, b c d e 10.00
FS ČCE STŘÍTEŽ nad Bečvou východomoravský 9.00
FS ČCE SUCHDOL nad Odrou moravskoslezský ne 10.00
FS ČCE SVITAVY brněnský 9.30
FS ČCE SÁZAVA horácký 10:00
FS ČCE TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský 14.00 h v sídle sboru - 3. neděle v měsíci
FS ČCE TELECÍ poličský a,b,c,d,e 9.00
FS ČCE TELČ horácký neděle 8.30
FS ČCE TEPLICE ústecký Neděle - 9.30
FS ČCE TEPLÁ západočeský 9.30
FS ČCE TRNÁVKA chrudimský 8.15
FS ČCE TRUTNOV královéhradecký 10.00
FS ČCE TURNOV ochranovský 9.30
FS ČCE TÁBOR jihočeský 9.30
FS ČCE TŘEBECHOVICE pod Orebem královéhradecký 9.00
FS ČCE TŘEBENICE ústecký neděle 10:00 (Třebenice), 8:30 (Lovosice, v letním období)
FS ČCE TŘEBÍČ horácký 8.30
FS ČCE UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský 10.00
FS ČCE UJKOVICE ochranovský 9.00
FS ČCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ východomoravský 9.30
FS ČCE VANOVICE brněnský 9.30
FS ČCE VARNSDORF liberecký 8.45
FS ČCE VELENICE poděbradský 8.30
FS ČCE VELIM poděbradský 10.00
FS ČCE VELKÁ LHOTA východomoravský 9.30
FS ČCE VELKÉ MEZIŘÍČÍ horácký 9.00
FS ČCE VESELÍ brněnský 9.00
FS ČCE VILÉMOV u Golčova Jeníkova chrudimský a c 10.00
FS ČCE VIZOVICE východomoravský 8.45
FS ČCE VOLYNĚ jihočeský 10:00
FS ČCE VRCHLABÍ královéhradecký 9:00 Vrchlabí + 1.ne v měs. 11:00 Herlíkovice
FS ČCE VSETÍN (Dolní sbor) východomoravský 9.30
FS ČCE VSETÍN (Horní sbor) východomoravský 9.30
FS ČCE VYSOKÉ MÝTO chrudimský 9.00 neděle
FS ČCE VÍTKOV moravskoslezský 9.15
FS ČCE ZLÍN východomoravský 9.30
FS ČCE ZNOJMO brněnský 10.00
FS ČCE ZRUČ nad Sázavou pražský a c 14.00
FS ČCE ZÁBŘEH moravskoslezský 10.00
FS ČCE ZÁDVEŘICE - RAKOVÁ východomoravský 9.45
FS ČCE ŠENOV u Ostravy moravskoslezský 9.30
FS ČCE ŠKVOREC pražský b d 9.30
FS ČCE ŠTERNBERK moravskoslezský 9.30
FS ČCE ŠTRAMBERK moravskoslezský neděle 9.00
FS ČCE ŠUMPERK moravskoslezský 9:00
FS ČCE ŽATEC ústecký 11.00
FS ČCE ŽELEZNÝ BROD ochranovský 9.00
FS ČCE ČERNILOV královéhradecký 9.00
FS ČCE ČERNOŠÍN západočeský a c 10.00, b d e 14.30
FS ČCE ČESKÁ LÍPA liberecký a 9:30; b c d e 9:00
FS ČCE ČESKÁ TŘEBOVÁ chrudimský 9:00
FS ČCE ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský 9.00
FS ČCE ČESKÝ BROD poděbradský 9.30
FS ČCE ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský 9.00 (polské a c 8.00)
FS ČCE ČÁSLAV chrudimský 9.00
FS ČCE ÚSTÍ nad Labem ústecký Neděle 9:30 na faře (Dvořákova 6)