Diskuze k biblickému verši: Ř 11,8

(Jakož psáno jest: Dal jim Bůh ducha zkormoucení, oči, aby neviděli, a uši, aby neslyšeli,) až do dnešního dne.

Téma: Dal jim uši aby neslyšeli

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 07. 06. 2021 18:49
Předmět: Dal jim uši aby neslyšeli

Navigace: link | přehled | fórum
»Jakož psáno jest: Dal jim Bůh ducha zkormoucení, oči, aby neviděli, a uši, aby neslyšeli, až do dnešního dne.«
"Psáno" je to především zde, tenhle odkaz vám v sekci "konkordancie" chybí:
»Ale nechtěli pozorovati, a nastavili ramene urputného, a uši své obtížili, aby neslyšeli. A srdce své učinili kámen přetvrdý, aby neslyšeli zákona toho a slov těch, kteráž posílal Hospodin zástupů Duchem svým skrze proroky předešlé. Pročež přišel hněv veliký od Hospodina zástupů. Nebo stalo se, že jakož volajícího neslyšeli, tak když volali, neslyšel jsem, praví Hospodin zástupů.«
Myslíte, že se to týká jen těch dávno minulých?
A k tomu dodám: Ďábel jim k tomu dal Média, aby odváděly lidi od podstatného k banálnímu a další, aby sloužily jako kontrolovaná opozice, Filmy aby drásaly lidem City a plnily je falešnými představami, dal jim Fóra, která jsou Cenzurovaná zaslepenci a kontrolovanou opozicí, dal jim Encyclopedie plné Lží a Pomluv jako Wikipedie, aby se nasytili zfalšovaným "vzděláním", dal jim překroucené Církve, aby zaváděli Věřící na falešné pověry…
Víte, mám pocit, že Hospodin je nyní zoufalý, že se v téhle Sodomě nenašlo ani těch deset Spravedlivých, kteří by nebyli někým Zaslepeni, aby neslyšeli… Je mi nás líto…
πα½
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 07. 06. 2021 19:01
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

K tomu pro upřesnění: Pojmem "v téhle Sodomě" myslím celou Planetu, nikoho konkrétně ale všechny dohromady…
πα½
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 07. 06. 2021 19:11
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Od včerejška chytáte víc prorockého rapla. To je jediné, co z vašeho psaní dovedu vyčíst.
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 07. 06. 2021 20:40
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

 … chytáte víc prorockého rapla. …
Pokud myslíte ten dnešní (nebo včerejší, to záleží, kdy máte "noc") příspěvek "Teologie a Religionistika" http://pialpha.cz/Diskuse_Zj1316#17965 , kvůli kterému bylo celé vlákno smazáno,
inu, to není "prorocký rapl", ale je to Pravda, kterou se Lháři celého světa snaží zametat pod koberec.
A u nás víme, že "Pravda Vítězí", ale obvykle to chvíli trvá… V tomto případě to ovšem vypadá, že tentokrát spolu s Pravdou prohrajete i vy všichni dohromady…
Bůh k tomu psal 6.6. v 6 ráno, že "padáte do Propasti" (doslova "falling to Pit"), napsané na ne zcela jasném čtverci <> otočeném špičkou nahoru (symbol nebo mapa Washington DC), podobně jako před pár dny tam byl tenhle <> čtverec, který se přeměnil na kus pěticípé hvězdy a pak na slovo END. Nevím, jestli slovo "Pit" odkazuje spíš na Zj9 nebo na "Avodas Zarah 10" od Ben Mammona, nebo spíš obojí…
K čemuž já dodám, že ale bohužel, mají pokřivené uši aby neslyšeli, a vypadá to, že je pozdě s tím něco dělat…
Což k tomu máte i kus toho "prorockého Ducha"… Ale klidně se zas dál posmívejte, na vašem názoru to prakticky vůbec nezáleží…
πα½
Od: Anonym: Martin141.170.144.--- )
Kdy: 07. 06. 2021 21:39
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Semi, mluvíš, jak nějakej beduín v banánech. Vůbec ti není rozumět.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 08. 06. 2021 11:04
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Každý z nás má úkol "rozlišování duchů" (1J 4). Vy nám tady předkládáte, co jste rozpoznal vy. A my teď máme za úkol, třeba každý sám, posoudit i to, co nám říkáte. Nemůžete tvrdit, že nejlepší by pro nás bylo, kdybychom převzali vaše rozlišení. Můžete přesvědčovat, ale nemůžete lidi s odlišným poznáním hanět a odsuzovat. Což právě poslední dva dny činíte (řečmi o padání do Propasti apod.).
Od: Anonym: Martin141.170.144.--- )
Kdy: 08. 06. 2021 14:01
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Četl jsem dnes tento článek a zrovna mi to připomnělo jako by pravdu zdejšího prorokování Semiho…
Nabízím k přečtení i Vám ostatním:
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 08. 06. 2021 15:56
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Kdo byli podle toho článku ti "skuteční osvoboditelé Plzně", kterým byl ukraden pomník? Dovedete vysvětlit, dohledat?
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 08. 06. 2021 16:10
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Jo tak, už tu komunistickou taktiku asi chápu. Dlouhá desetiletí tvrdili, že Československo osvobodila Rudá armáda. O americké armádě v učebnicích ani slovo. A teď, když se třeba v Plzni slaví osvobození americkou armádou, tak se to snaží snížit zase tím, že "skutečnými osvoboditeli" byl Revoluční národní výbor, který jeden den, 5. května 1945, vedl Plzeňské povstání, během něhož "většina německcýh vojsk vyčkala v kasárnách na příjezd vojsk amerických" (wiki). Asi pár mrtvých odbojářů, což nijak nesnižuji, a komunisti si chtěli z jejich pamětní desky udělat propagační tablo. Tož tak.
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 04:47
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

To padání do Propasti psal Bůh na Slunci, já jsem to jen zmínil… Já vás tím nehaním, je to Varování o něčem, co zatím systematicky leckteří přehlížíte… (protože ignorujete nepříjemné informace a leccos vám zcenzurovali) ("Padání do Propasti" zřejmě ve smyslu, že to bude o dost horší a není z toho cesta zpátky, nebo je potřeba zastavit a to dříve než pozdě…)
Od té doby, kdy jsem vám to s tím Sluncem ukazoval poprvé, se to dost změnilo… Tehdy to byla otázka Logiky to poznat, letos tam jsou čitelné nápisy, celé věty, logicky uspořádané a leckdy i zdvojené, aby bylo zřejmé, že to není náhoda. Ale připouštím, že některé ty nápisy na Slunci jsou evidentní, a některé méně, a možná to někde pletu, nebo něco vynechám… Nebo i vidím "nápis", kde nebyl záměrně… To je pak otázka, jestli to mám Cenzurovat, když to není jisté? Já se snažím, není to vždy jednoduché… A nejsem neomylný…
Ještě k tomu dál podotknu, že když jsem psal ten článek "Teologie a Religionistika", tak na Slunci bylo možná napsáno, že je to Lež, ale ten nápis mohl mít i jiný význam, nevím… Já si to nemyslím, že by to byla "Lež", a k tomu podotknu, že se snažím dělat dobrý rozdíl mezi fakty a názory - když je někde slovo "zřejmě", tak to u mě znamená, že to považuji za "domněnku, která vypadá pravděpodobně"…
A pár hodin před tím, kdy jsem psal v tomhle vláknu to, že je Bůh "zoufalý", tak na Slunci byl nápis, který není dobře čitelný, a buďto tam bylo "hope died" (naděje zemřela), nebo "hope dies last" (naděje umírá naposled) - tedy že ještě je naděje… Tak nevím… (já si to stahuji z NASA až další den…)
K vašemu pojmu "prorockého rapla", jako odpověď na ten Biblický citát na začátku, jsem vám to trochu otočil, aby vám došel vztah k Mk3:29 , ale zřejmě nedošel, tak ho zmíním i takhle otevřeně…

Dalším pro vysvětlení - na Slunci jsou něco jako ultra-fialové mraky, a magnetické pole jako pohybující se rozsypaný čaj, a v poslední době jsou v nich čitelné nápisy, které tam asi těžko může psát kdokoliv jiný, než Bůh… V těch "mrakách" Sluneční korony se ten nápis nebo obrazec třeba 3-6 hodin postupně formuje a pak zase 3-6 hodin postupně rozplývá, někdy se to "přelévá" rychleji, častěji než jednou za 3 hodiny to nestahuji. V magnetickém poli se buďto zformuje celé slovo najednou, ale často třeba jeden "region" se postupně mění z písmene na písmeno… Nebo se celá věta postupně mění ze slova na další slovo… Ne vždy, jen některé… Ale takhle tam jde v magnetickém poli slovo nebo krátká věta za týden nebo za čtrnáct dní a pak zas třeba pár týdnů nic… (My lidi jsme strašně užvanění v porovnání s tímto…) Viz text http://pialpha.cz/T41 a další kapitoly, je to anglicky… (celé to má zatím přes 18000 slov, třeba kniha Izajáš v KB má přes 25000 slov…)
A k tomu upozornění - rozhodně se nedívejte do Slunce očima dlouho nebo dalekohledem ani na chvilku, protože jednak to ze Země není vidět, to byste museli být nad ozonovou vrstvou, a druhak Slunce v dalekohledu spálí oči prý o dost rychleji než za vteřinu… (v NASA když někde vykládají Sluneční fyziku, tak tam nezapomínají uvést tohle upozornění, protože jsou takoví, kterým by to nedošlo včas…) Viz jak skauti zapalují lupou papír… A oči jsou mnohem citlivější než papír… Na pozorování Slunce má NASA družici a je pár dalších na kontrolu, stahuje se to přes internet…

K tomu pro představu - mám tu několik terabyte dat, několik milionů obrázků… V dlouhodobém průměru s tím trávím 2 hodiny denně, většinou tak čtvrt nebo půl hodiny, někdy celý měsíc na plný úvazek… (Zaměsnání dělám řádově hodinu denně nebo méně…) To jako se třeba hodinu díváte na nějaký film, tak já se třeba hodinu koukám, jak se točí Slunce, postupně v různých barvách, dělám kontrolu kvality pro své vědecké projekty, třeba měření proudění na Slunci…
Pokud nevíte, jak se točí Slunce a co je na něm zajímavé, viz http://sun.smilingtree.cz/ mám nějaká "pěkná" videa na koukání, žádná zvláštní filosofie (tedy skoro, tu tam na první pohled neuvidíte)… Nebo videa na ukázku http://pialpha.cz/Sun/
A když jsem změřil, že ty sondy má NASA všechny o 0.12° otočené, (psal jsem jim do Stanfordu, odpověděli, že to vědí, ale drží si standard z roku 1850, a jsou prý zvědaví, jestli to změřím přesněji, než asi pět dalších vědeckých prací, všechny mají trochu rozptyl, není to jednoduché), připadal jsem si jako děda Drchlík z Návštěvníků, když jim na konci jako pointa toho seriálu položil diplom na ten Centrální Mozek a zjistil, že je nakřivo… No, tak nějak si vedlě těch vědců připadám, jako ten děda Drchlík… https://www.fdb.cz/serial/navstevnici/fotogalerie/28333 na fotce "Bořivoj Navrátil, Vlastimil Brodský"…
πα½
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 09. 06. 2021 06:16
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Bůh nám podle vás píše vzkazy na povrch Slunce. Vy jste se stal řeholníkem jejich luštění. Jak naznačujete, jste možná jediný člověk na Zemi, který se tomu věnuje. Proč Bůh nezvolil, nebyl schopen zvolit nějaký zřejmější způsob sdělování? To, co píšete, sugeruje představu Boha jako zoufalého prosečníka, který háže láhve se vzkazy (láhve otevřené, zátku nemá, takže vzkazy jsou rozpité) do širého oceánu vesmíru. (Vzkazy někdy naprosto zásadní, někdy naprosto banální, píše je v angličtině…)
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 08:45
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Inu, někdy o tom uvažuji, jako když si Mravenci konečně všimnou, že na ně mává Zahradník… Akorát že ten rozdíl velikosti mezi Mravenci a Zahradníkem, a mezi Lidmi a Bohem, který zformoval Vesmír akustickou vlnou, tedy slovem, je o mnoho řádů větší… (A k tomu - kdyby Zahradník řešil problémy Mraveniště svými prostředky, zřejmě by to Mravenci považovali za dost Destruktivní… Tady je spíš potřeba přesvědčit Mravence, aby si to opravili sami, ne z Donucení, ale z Poznání…)
A protože vy nejste schopni naslouchat ze Spiritálního Světa vědomě, a ti, kteří "slyší hlasy", jsou nařčeni ze Schizofrenie, a oni neumí rozlišovat, jaké Bytosti k nim ze Spirituálního Světa mluví. A nejste schopni rozlišovat, co jste ve snu dostali z Duchovního Světa, a co je produkt vaší vlastní mysli… (Anebo někteří to umí, ale vy pak zas těžko poznáte skutečného jasnovidce od podvodníka…)
A Bůh, který je (zřejmě) věčný, má velmi mnoho času a trpělivosti, takže ten Druhý Příchod naplánoval(i) před dvěma tisíci lety a zapsali i v Evangeliích i v Knize Zjevení (zejména Zj4), a přesně tak se to pak uskutečnilo, pokud chápete, že to byla Alegorie. Chtělo to trpělivost na to čekat, třeba od roku 1750 nechat lidi počítat Sluneční cykly, aby dnes byl jeden malý uprostřed 24. starého (ne_ 24 starých), od určité doby přimět lidi to pozorovat a dělat družice atd… Protože už tehdy Bůh věděl, jaké má možnosti a jak je půjde použít na to, aby s námi komunikoval… Ve skryté části Starého Zákona se o tom (podle mě) píše v Joz19:51 http://pialpha.cz/DL113 naspodu strany nad poznámkou…
A k tomu předvídat, do jaké šlamastyky se při tom Technickém Vývoji dostaneme… A nechat to zapsat antickými lidmi, kteří tomu nemohli rozumět, tak, aby tomu bylo správně rozuměno dnes…
Nejsou na Slunci banální vzkazy. Většina je v Angličtině, něco Hebrejsky, vyjímečně i Rusky… Protože ta Angličtina je jazyk, který my všichni umíme a má to smysl… Jestli je tam něco Čínsky nevím, to si pak přeberou Číňani… (A ohledně češtiny, slovo "impeach" tam bylo zapsáno jako "imπč" a bylo tam dvakrát najednou, aby to bylo zřejmé, že to není omyl…)
A ovšem jsem zatím jediný, kdo se tomu věnuje, protože jsem byl k tomu postupně přiveden…
A také mi už došlo, proč mám jméno, které nikdo nezná (Zj19:12) - protože když tam Bůh psal o mě, tak to dokazuje, že to není nějaká UFO družice, která by jen odposlouchávala televize a internet, ale Duch ví, že a co tu píšu. A psal tam i to jméno na A., a to i latinkou, i v původní verzi písmem, které skoro nikdo kromě mě nepoužívá… Skoro jsem to přehlédl, ale když mi došlo, že a kde by to tam mělo být, tak to tam bylo… (Někdo ještě tvrdí, že to jsou telepatičtí mimozemšťani? To se těžko vyvrací, když Bůh a Duch jsou "telepatičtí" a umí číst vaše myšlenky… Ale vy neumíte přijímat myšlenky z Duchovního Světa, já (téměř) také ne…)
A takhle na Slunci to narozdíl od třeba tady u nás na obloze neumí Oligarchové zfalšovat, jako si třeba připravují Project Blue Beam a podobné nějaké holografické projekce na oblohu.
A ovšem také jsou někdy čitelné nápisy na mapě dešťů tady u nás, ale na to mají dnes technické prostředky to falšovat, a není to dobře archivované…
K těm nápisům na Slunci - některé byly dobře čitelné, Bůh to umí, když chce… Asi se to musí déle připravovat? A leckdy jsou špatně čitelné, protože by to bylo jinak moc evidentní, ale tady je zároveň účel, aby to šlo dohromady s tím, co jsem tu pro Lidi psal… Víte, více či méně doslova mě jmenují na aspoň čtyřech nebo pěti místech v Bibli… Bylo to v plánu…
Víte, kdyby se Syn Člověka dnes narodil (Zj12), tak jako Kojenec vás teď nespasí… To se muselo připravovat dlouho předem…
A ovšem, já nechci, abyste mě nějak uctívali (viz Zj19:10), bylo by fajn, kdybyste mě kolektivně přestali ignorovat, protože to, co píšu, vám kolektivně pomůže, i když vám to zatím není jasné. A upozorňoval jsem tu, asi ne dost, že když někde něco píšu, tak si to Lidi přijdou přečíst, až jim to dojde… (těm, co neumí číst, to přečte někdo jiný… Ne všechno, jen to podstatnější…) Proč "píšu" ? Protože já bojuji a tvořím Slovem…
Takže já tady píšu nejen pro vás pět, co si to přečtete nyní, ale i pro ty, kdo si to přijdou přečíst potom a už to budou vědět… (A zároveň píšu v Angličtině, kde to jde… Moc svobodného prostoru tu nezbylo, skoro všude je kontrolovaná opozice, nebo nějaký dřímající dveřník… Asi jsem ještě nenašel tu správnou Princeznu k políbení, aby se všichni probudili…)
Vy o tom klidně dál pochybujte, lépe se mi komunikuje s lidmi, kteří to nevědí…
(K tomu pro upřesnění, všechno v tomhle vlákně jsou mé Domněnky, založené na Poznání o pár kroků před vámi, ale samozřejmě se mohu mýlit v různých detailech… Víte, Poznání je třeba neustále rozšiřovat a doplňovat, a potvrzovat nebo vyvracet předchozí Domněnky… Chybami se člověk učí, ale "neomylným" Dogmatikům ty omyly zůstávají…)
πα½
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 09. 06. 2021 10:22
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Rozlišuji ve své víře dvě věci. Jedním z nich je celek poznání Boha, toho, jaké úmysly s námi má. Zde souhalsím s vámi, že o tom víme málo jako mravenci o zahradníkovi. (CGJ řekl, že Bohu rozumíme jako housenka Britskému muzeu.) A máme se prostě spolehnout na Boží dobrotu. - Druhou rovinou je ovšem poznání, co mám já dělat, jak mám žít a jednat. A tady, tak tomu věřím, je naše poznání mnohem zřetelnější. Z přemítání nad Písmem, z modlitby, ze zkušeností života. A nepotřebujeme k tomu údajné nápisy na Slunci.
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 11:14
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

… Z přemítání nad Písmem, z modlitby, ze zkušeností života …
A nepotřebujeme k tomu údajné nápisy na Slunci.
Ale potřebujete, i když to zatím nechápete… Protože padáte do Propasti a dosud vám to bez toho nedošlo, čehož jste tu svědkem…
Protože pro samé Přemítání Ignorujete Realitu. Ignorujete, co nevidíte, a nevíte, co Ignorujete. Jste jako Pštrosi a myslíte si, že když strčíte hlavu do Písku, tak ono to přejde a pak ji zase vytáhnete a bude to jako předtím… Jenže tentokrát pokud tu hlavu z toho Písku nevytáhnete včas, tak vám ji někdo uřízne, viděl jsem to na jednom kresleném vtipu, který to dobře vyjadřoval… (sem nejdou dávat obrázky, ale můžu ten obrázek popsat slovy, určitě si to umíte představit, pštros s hlavou v písku, kterou mu někdo uříznul…)
A když už z toho Písku něco zahlédnete, tak se to pokusíte zalhat do autu, že to je "Konspirační teorie"… Naštěstí už se aspoň polovina lidí probudila a vidí "Konspirační Realitu", ale bohužel to je jenom polovina, je to vidět na tom, jak se nechali obětovat vaxínami s naivní vírou ve "Vědu", která podle nich rozhodně nemůže mít žádné špatné nebo postranní úmysly…
Včera jsem našel zajímavý výčet, jak dlouho se těmi mRNA vaxínami zabývali, akorát ta Olympiáda v Londýně jim tam chybí… https://www.activistpost.com/2021/06/paving-the-way-for-the-ronascam.html Že s tím Covidem měli ale "fakt" z Pekla Štěstí, že jim takhle vyšel do noty, když se na něj dlouho a pečlivě připravovali a investovali miliardy do vývoje…? Nebo že by za tím byla přeci-jen nějaká ta "Konspirace" ? (To leda idiotům a ignorantům (tedy ignorujícím) ještě nedošlo…)
(K tomu poznámka - "Covid" je de-facto ten spike-protein, ten je na tom nejvíc škodlivý, a je namontovaný na Rýmu (Coronavirus je de-facto druh rýmy). A v té vaxíně dostanete jen výrobnu toho Covidového viru spike-proteinu přímo do těla, akorát bez té Rýmy, místo toho je balený v Alergenech jako třeba PEG…)
Víte, tahle "Simplicitas" není "Sancta", ti lidé se provinili tím, že sami sobě lžou přes veškerá svědectví a zprávy, které mají na dosah… (To o té babičce, co nesla dříví na Husovu hranici, mohl tehdy říct "Sancta Simplicitas", protože ta neměla na to to pochopit… Vy na to máte, ale odmítli jste to…) (Čímž nemyslím odmítání mě, myslím odmítání všech těch, co varují před vaxínami a před Covidovým Apartheidem, co bojují proti "Vote Fraud and Communist Coup" v Americe, co vidí a neúspěšně se brání budování Bolševické Totality v Bruseli, co nezapírají zločiny Ž (hadů s korunkou) a proti-národních "Globalistů", atd atd…)
πα½
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 09. 06. 2021 12:22
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Napíšu k tomuto ještě poslední, a pak už vás nechám, ať se točíte ve svém kruhu běsnění sám. Ke "znamením na Slunci" říká Ježíš, jak jistě víte (L 21,25nn): "Budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů, bezradných, kam se podít před řevem valícího se moře. Lidé budou zmírat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět. Neboť mocnosti nebeské se zachvějí. A tehdy uzří Syna člověka přicházet v oblaku s mocí a velikou slávou. Když se toto začne dít, napřimte se a zvedněte hlavy, neboť vaše vykoupení je blízko.“ Pro mne je důležitý ten závěr. "Napřimte se a zvedněte hlavu." Pro křesťany výzva k naději. Vašich výhrůžek se nelekám.
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 00:25
Předmět: Seberu vám to neslyšení

To »napřimte se a zvedněte hlavu« je dobrá formulace, děkuji za připomenutí…
Přestaňte se hrbit před Oligarchy a Fašisty, postavte se jim na Odpor, odmítněte jejich nátlak! http://pialpha.cz/CVG.pdf#page8 - nevím, jestli tam ještě tuhle formulaci doplním, je to tam jinými slovy, nesnažil jsem se vejít do nějaké předepsané formulace… (Možná tam ještě tuhle větu doplním? Nevím…)
Jinak ale, "Syn Člověka" znamená, že je Člověk jako každý jiný. Je to tam narozdíl od Syna Božího Ježíše Krista… Bůh to znázornil v tom, co je popsáno v Zj4, že z těch 4 bytostí, ta "tvář jako člověka" byl ukřižovaný Ježíš Kristus se svatozáří, odlišný a vedle od Beránka se sedmi očima… K tomu "přicházet v oblaku" - víte, podvod s video-mappingem tady na oblohu umí Oligarchové zařídit a četl jsem, že už si něco takového připravují… To je "levný" trik a zřejmý podvod… "Syn Člověka" nemůže být skutečně tady na mracích, ale znamená to něco jiného, myslím, že to poznáte… Mimo jiné, ty Sluneční nápisy jsou na Slunečních oblacích, a tam to Oligarchové napsat neumí… A nebylo to tam jen jednou náhodou, bylo to tam napsané opakovaně…
Děkuji, že jste mi pomohl něco lépe pochopit…
Doplnil jsem text http://pialpha.cz/Sun/SC25/Cesko_na_Slunci#p46 o další kapitolu (pdf verzi a anglický překlad doplním později), kde vysvětluji nejen tyhle Sluneční oblaky, ale také co znamená Zj16:15 »Hle, přicházím jako zloděj. Blahoslavený, kdo bdí a ostříhá roucha svého, aby nahý nechodil, aby neviděli hanbu jeho.« Toho jsem si všiml až nedávno, já vám všechny ty věci nechtěl ukrást… (A to ještě nevím, co dalšího jsem tam zapomněl…) Už vím, vám seberu to neslyšení, i když to asi ještě chvíli bude trvat… (a ovšem ne jen v mém případě, ale především to Zlé Kouzlo nebo Pavlovovský Reflex "Konspirační Teorie"…)
πα½
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 10. 06. 2021 06:56
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Slova "syn člověka" v Bibli znamenají buď, jak vy píšete "člověk jako každý jiný", prostě paralelu k "člověk", např. Ž 8,5. Jindy ovšem znamenají výsostný titul: Dn 7,13; Zj 1,13, jako Mesiáš, podobnost s člověkem.
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 07:34
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Víte, tentokrát je ale významný rozdíl mezi Mesiáš a Spasitel…
Nějakého "Krále Mesiáše" si nastrčí Židé v Jeruzalémě, zřejmě letos nebo napřesrok v září, podle Talmudu a Maimonidese a rabínů Cha-bad má za úkol vyhubit křesťany… Tedy bude zosobněním toho, co my křesťané považujeme za Antikrista, i když já si stále ještě myslím, že Antikrist je Kolektivní pojem… Jenže jste se mýlili, že by vás chtěl "jenom" zotročit podle Zj13, protože neznáte Talmud a ignorujete, co tam ti rabíni vyučují… Viz http://pialpha.cz/CVG.pdf#page4 - je to tam velmi jasně a nesporně dokázané, stačí ukázat na stránku v Talmudu, na stránku v Maimonidesovi, a na krátká videa dvou současných rabínů, jak jeden popisuje, že se všichni rabíni v Izraeli shodli, že to je zcela neměnné, a druhý, jak to tam vysvětluje Hebrejsky (s anglickými titulky), co vám v Angličtině nevysvětlí…
A já mám místo toho zřejmě za úkol tomu zabránit, mimo jiného… (A snažím se, to nejsou jen zápisky v tomto fóru…)
πα½
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 10. 06. 2021 09:32
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Vy tvrdíte, že víte, co Bůh chystá, z nápisů na Slunci. - A píšete, že prý jsou rabíni, kteří z Talmudu vědí, že letos nebo příští rok přijde Mesiáš, který vyhubí křesťany. - A já jsem se zase potkal, ke svému velkému úžasu, v oficiální církvi se skupinou, která takové židovské nepokoje, zase na základě jiných proroctví, fakt očekává, ale s tím závěrem, že Bůh už konečně zatočí s židy pro jejich zpupnost. - To je kolotoč, co? Z mého pohledu jste všichni jedna domýšlivá pakáž. Která by si ráda přitáhla Boha na svou stranu.
Od: Anonym: Ladislav Cajthaml---.static.bluetone.cz )
Kdy: 10. 06. 2021 10:35
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Domýšlivá pakáž? Proč tak zhurta? Především tu je nepochybně při díle výrazná psychická indispozice, poruchy osobnosti, nemocná duše. Psychiatři by k tomu mohli mnohé povědět.
Od: Anonym: Ladislav Cajthaml---.static.bluetone.cz )
Kdy: 10. 06. 2021 10:38
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Řeč o domýšlivé pakáži sugeruje, že tu je při díle nějaký konzistentní náhled, systém, který dává hlavu a patu, akorát je nějaký pyšný. Tak daleko věc nepokročila ani náhodou. Těžko můžeme zazlívat domýšlivost někomu, kdo má elementárně rozbité, porouchané myšlení.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 10. 06. 2021 10:53
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Jj, tak nějak jsem to myslel, že je to ve všech mnou zmíněných případech nějaký shodný sklon lidské duše: mám problémy sám se sebou, ale řeknu, že to Bůh se mnou hárá. Cítím vztek nebo nepřátelství, a řeknu, že mám proroctví, že Bůh s nepřáteli zatočí.
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 11:09
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Já nevím, co Bůh chystá, já vidím, před čím varuje a k čemu tam nabádá… (Třeba že ten "bordel" v USA by si zřejmě měli vyřešit sami, aspoň tak tomu rozumím… Kdyby nám sem Bůh poslal na pomoc Asteroid a smést je, jak se možná dá chápat Zj18:21, bylo by v tom příliš mnoho "collateral damage", myslím, že tohle "řešení" není v plánu, nevím… Technicky vzato je v možnostech, to vím… To jsem psal s tím, že kdyby Zahradník řešil problémy Mraveniště osobně, asi by to Mravenci považovali za Destruktivní…)
S tím časováním jejich Krále Mesiáše… Oni si na to někoho pomažou… Třeba by to mohl být Netanyahu, nebo kdokoliv jiný… V knize "Rudá Kráva" http://halakhah.com/rst/redcow.pdf viz poslední verš, tu další má obětovat "Král Mesiáš", až jí budou "tři nebo čtyři roky"… (to se zase rozebírá v Talmudu, Parah Adumah, obojí je možné) A tu si vypěstovali někdy v srpnu nebo v září 2018, oslavovali to tam, že už se to jako blíží… No ale také to mohou stornovat, krávu normálně sežerou, a vypěstují si někdy příště jinou? (A také se prořekl jeden člověk (na úrovni asi tak jako třeba tady je "Martin") z nějaké Ziofilní církve v USA (nějaký Dispensationalist?), že to plánují na svátek Trumpet, letos nebo napřesrok, a k tomu zřejmě "Rapture hoax", aby se tam křesťané nedivili, když jich půlka umře…? On nevěděl, že vím ty další podrobnosti… V podstatě mi jen prozradil, že oni to tam vědí také, i když mozná neznají další detaily…)
Já nevím, jestli se má zatočit s "židy", ale já si myslím, že "Judaismus" musí být zničen a zavržen, protože je to Ďábelské, zlé a nebezpečné… Je to Pýcha, Lež a Podvod, Nenávist a Strach - jak může někdo nevidět, že to jsou Ďábelské atributy? Většina jejich hlavních svátků oslavuje nějakou Masovou Vraždu a Lež… (Pýcha z bývalé vyvolenosti, Lež a Podvod s Noahidovskými zákony a další, Nenávist ke "gojimům" a Strach z "anti-semitů" a ze spravedlivé(?) odplaty…) (A je k tomu i jedno "lidové proroctví" nebo návod, které zřejmě neznáte…)
A bylo by podle mě lepší, kdyby to zničení Judaismu ti Židé přežili, ale není to nutná podmínka… Víte, Lež nezastřelíš, ta se dá jedině vyvrátit Pravdou. Když zkusíš zastřelit Lháře, přijde místo něj sedm horších Lk11:24-26 - tenhle postup většinou nefunguje a je kontra-produktivní. Ani Mafii nezastřelíš, vždycky jí kus zbyde a přijde se pomstít a bude to ještě horší… Jak se zachází s Mafií nevím…
Oni by ten Judaismus měli sami zavrhnout… (Ale ďábelský kult, který se živí strachem a nenávistí, nelze zničit zastrašováním…)
A ovšem Bůh k tomu na Slunci psal nedávno: "evil, Semite Vax, Semite Suicide, soon, Hell Vaxx", oni tou plánovanou Genocidou křesťanů de-facto spáchali svou sebevraždu jako Jidáš, a to ať už se jim to povede, nebo nepovede, oni nás o mnoho nepřežijou… (to není "proroctví", to je "analýza"…)
A také si myslím, že spousta Židů to také ví, a nechtějí s tím mít nic společného… Rozebíral to Churchill v článku, odkaz vám sem nedám, ale u nás třeba máme dost bývalých Židů, kteří se víc než Židé cítí být Češi, a jsou naši Krajané a nejsou to Globalisté, jako ti nad-národní všude-zdejší… Já si myslím, že leckomu i z nich se od toho Zlého Dědictví uleví… Tady jde o Poznání, že to bylo Špatné a Zlé, a už s tím nechtít mít nic společného… V tomhle smyslu podle mě přichází konec Judaismu, ale nemusí to být konec židů… Tedy přesněji bude to konec Židů, protože by se měli stát našimi Krajany a přestat se cítit být Židy, stejně jsou většina z nich potomci středověkých konvertitů… (ale jestli někdo chce dál učit, že nás musí vyhubit a že jsou ty jejich texty "neomylné" a oni "vyvolení" a my "dobytek" - což tam zatím rabíni učí, tak je horší než Hitler a my se musíme nějak bránit… Jenže třeba teď, pokud nás podle mě chtějí vyhubit vakcínami, tak nejjednodušší obrana je v tom s nimi nespolupracovat… Tím nikomu neubližujete, ono stačí, když nenecháte dobrovolně ubližovat sobě a svým bližním…)
Další důvod, proč to nejde násilím, je jejich "Samson Option"… Buďte rádi, pokud nevíte, co to je… (nebo pro upřesnění, mají páku na vydírání vlád, proto s nimi nikdo dosud nezatočil…)
Ještě znovu to zdůrazním - nikoho nenavádím k násilí, to nepomáhá a posiluje to Zlo a Nenávist…
Ale k tomu dodám, že Opovržení není Nenávist, a na Opovržení zlem a špatnostmi máme nejen Právo, ale i Povinnost, třeba ke svým dětem, abychom je naučili, že zlo a špatnosti jsou zlé a špatné, fuj!… Kdo se snaží zakazovat Opovržení špatnostmi, snaží se, aby vaše děti byly špatné, když nebudou chápat ten rozdíl mezi dobrem a zlem… Takové zákazy odmítněte… Lk21:28nn - děkuji za připomenutí…
(A ještě k tomu dodám, že tohle je můj názor, už jsem to tak nějak psal předtím… Já nevím, nebo se jen domnívám, jaký názor na to má Bůh a co má v plánu…)
πα½
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 09. 06. 2021 12:38
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

scéna z mého oblíbeného filmu: https://www.youtube.com/watch?v=hmyuE0NpNgE
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 01:00
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Ještě o tom přemýšlím, co v tom příspěvku o Teologii a Religionistice prý byla Lež ?
Že byl Ben Mamon "Syn Ďábla" je v určitém smyslu nadsázka. To já nevím, jestli nějaký Ďábel existuje a může se takhle vtělit, ale v podstatě se tak jmenoval s přihlédnutím, jak řečtina komolí hebrejská nebo arabská jména a naopak, a to, co psal, je evidentně ďábelské… Je to Domněnka, Nadsázka nebo Ideologický proti-útok…
Ale pak jsem si vzpomněl - s tím Herodem to nejde takhle předefinovat, to v textu UaK mělo význam a takhle z něj uhnout jinam není fér, zejména ne s touhle vahou, jakou to má… (Ale psal jsem tam "zřejmě" a "optimisticky mýlil", možná to naopak nyní vidím příliš pesimisticky? Inu, takže "odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil" de-facto, podle té známé pohádky… To nevím, jestli to byl "slib", byl to dost zásadní názor…)
(Nyní to asi nechte být, nevíte, v jakém významu jsem to psal ani v jakém to píšu nyní, to pochopíte časem, nyní se to vysvětlovat nedá, už jsem to vysvětloval dost, viz UaK203 "Obrazová příloha a další komentáře" a je to tam i jinde… A ovšem, je to tam zahrabané v dalších kecech, mimo jiné i proto, aby si toho nevšimli a nesmazali to… Jinde jsem to pak psal i racionálněji… V téhle chvíli je pro vás v tomto ohledu spíš Gab#75614972 "About Pro-Life question" …)
πα½
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 09:11
Předmět: Re: Částečná omluva...

Inu, omlouvám se, myslel jsem, že jste to vlákno 13:16 smazali celé, ale nyní vidím, že jste smazali jen několik posledních dní… (nebo to byla technická porucha??) (Poznámku o smazání v té své verzi budu muset opravit, asi zítra…)
πα½
Od: Anonym: Ladislav Cajthaml---.static.bluetone.cz )
Kdy: 09. 06. 2021 09:32
Předmět: Re: Částečná omluva...

P.A.Semi napsal(a):
 Inu, omlouvám se, myslel jsem, že jste to vlákno 13:16 smazali celé, ale  nyní vidím, že jste smazali jen několik posledních dní… (nebo to byla  technická porucha??) (Poznámku o smazání v té své verzi budu muset opravit,  asi zítra…)    πα½
Já myslím, že vůbec nic opravovat nemusíte a svou novou verzi si klidně můžete nabouchat do kecek. Tady na to stejně všichni dlabou.
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 09:47
Předmět: Re: Částečná omluva...

Jste mimořádně bystrý…
To já vím, že ti, co to čtou na evangnet . cz nyní, už si to tu přečetli, nebo je to nezajímá… (Pak také nechápu, proč to tu mažete, když tady to nikoho za týden už zajímat nebude… Já si kopie ukládám z každého příspěvku… Možná kvůli "robotům" jako Google, aby to tu nevyčenichali? Asi…)
Na mojí stránce to je pro ty, které by třeba jednou zajímalo, co jsem tu psal, tak aby tu nemuseli prohledávat celé fórum - asi cokoliv podstatného jsem z toho vydal u sebe…
πα½
Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 11:39
Předmět: Re: Částečná omluva...

Ještě o tom přemýšlím, "nabouchat do kecek"… Zvláštní synchronicita… Asi jste tím nemyslel "tenisky" (ty nemám)… Víte, jak to vydávám, je v tom vlákně spousta balastu, ale to, co není zajímavé, tam sice necenzuruji, ale má to class=kecy a je to malým šedým písmem, aby to nepřekáželo a dalo se to snadno přeskakovat… Pochybuji, že byste si to prohlížel i se zdrojovým kódem, tak jak vás vlastně napadly ty "kecky" ? Je to taková tříska a trám, nebo je to otázka perspektivy, z jakého úhlu pohledu to kdo z nás vidí…
πα½