Odpověď na příspěvek: Re: Seberu vám to neslyšení

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 11:09
Předmět: Re: Seberu vám to neslyšení

Já nevím, co Bůh chystá, já vidím, před čím varuje a k čemu tam nabádá… (Třeba že ten "bordel" v USA by si zřejmě měli vyřešit sami, aspoň tak tomu rozumím… Kdyby nám sem Bůh poslal na pomoc Asteroid a smést je, jak se možná dá chápat Zj18:21, bylo by v tom příliš mnoho "collateral damage", myslím, že tohle "řešení" není v plánu, nevím… Technicky vzato je v možnostech, to vím… To jsem psal s tím, že kdyby Zahradník řešil problémy Mraveniště osobně, asi by to Mravenci považovali za Destruktivní…)
S tím časováním jejich Krále Mesiáše… Oni si na to někoho pomažou… Třeba by to mohl být Netanyahu, nebo kdokoliv jiný… V knize "Rudá Kráva" http://halakhah.com/rst/redcow.pdf viz poslední verš, tu další má obětovat "Král Mesiáš", až jí budou "tři nebo čtyři roky"… (to se zase rozebírá v Talmudu, Parah Adumah, obojí je možné) A tu si vypěstovali někdy v srpnu nebo v září 2018, oslavovali to tam, že už se to jako blíží… No ale také to mohou stornovat, krávu normálně sežerou, a vypěstují si někdy příště jinou? (A také se prořekl jeden člověk (na úrovni asi tak jako třeba tady je "Martin") z nějaké Ziofilní církve v USA (nějaký Dispensationalist?), že to plánují na svátek Trumpet, letos nebo napřesrok, a k tomu zřejmě "Rapture hoax", aby se tam křesťané nedivili, když jich půlka umře…? On nevěděl, že vím ty další podrobnosti… V podstatě mi jen prozradil, že oni to tam vědí také, i když mozná neznají další detaily…)
Já nevím, jestli se má zatočit s "židy", ale já si myslím, že "Judaismus" musí být zničen a zavržen, protože je to Ďábelské, zlé a nebezpečné… Je to Pýcha, Lež a Podvod, Nenávist a Strach - jak může někdo nevidět, že to jsou Ďábelské atributy? Většina jejich hlavních svátků oslavuje nějakou Masovou Vraždu a Lež… (Pýcha z bývalé vyvolenosti, Lež a Podvod s Noahidovskými zákony a další, Nenávist ke "gojimům" a Strach z "anti-semitů" a ze spravedlivé(?) odplaty…) (A je k tomu i jedno "lidové proroctví" nebo návod, které zřejmě neznáte…)
A bylo by podle mě lepší, kdyby to zničení Judaismu ti Židé přežili, ale není to nutná podmínka… Víte, Lež nezastřelíš, ta se dá jedině vyvrátit Pravdou. Když zkusíš zastřelit Lháře, přijde místo něj sedm horších Lk11:24-26 - tenhle postup většinou nefunguje a je kontra-produktivní. Ani Mafii nezastřelíš, vždycky jí kus zbyde a přijde se pomstít a bude to ještě horší… Jak se zachází s Mafií nevím…
Oni by ten Judaismus měli sami zavrhnout… (Ale ďábelský kult, který se živí strachem a nenávistí, nelze zničit zastrašováním…)
A ovšem Bůh k tomu na Slunci psal nedávno: "evil, Semite Vax, Semite Suicide, soon, Hell Vaxx", oni tou plánovanou Genocidou křesťanů de-facto spáchali svou sebevraždu jako Jidáš, a to ať už se jim to povede, nebo nepovede, oni nás o mnoho nepřežijou… (to není "proroctví", to je "analýza"…)
A také si myslím, že spousta Židů to také ví, a nechtějí s tím mít nic společného… Rozebíral to Churchill v článku, odkaz vám sem nedám, ale u nás třeba máme dost bývalých Židů, kteří se víc než Židé cítí být Češi, a jsou naši Krajané a nejsou to Globalisté, jako ti nad-národní všude-zdejší… Já si myslím, že leckomu i z nich se od toho Zlého Dědictví uleví… Tady jde o Poznání, že to bylo Špatné a Zlé, a už s tím nechtít mít nic společného… V tomhle smyslu podle mě přichází konec Judaismu, ale nemusí to být konec židů… Tedy přesněji bude to konec Židů, protože by se měli stát našimi Krajany a přestat se cítit být Židy, stejně jsou většina z nich potomci středověkých konvertitů… (ale jestli někdo chce dál učit, že nás musí vyhubit a že jsou ty jejich texty "neomylné" a oni "vyvolení" a my "dobytek" - což tam zatím rabíni učí, tak je horší než Hitler a my se musíme nějak bránit… Jenže třeba teď, pokud nás podle mě chtějí vyhubit vakcínami, tak nejjednodušší obrana je v tom s nimi nespolupracovat… Tím nikomu neubližujete, ono stačí, když nenecháte dobrovolně ubližovat sobě a svým bližním…)
Další důvod, proč to nejde násilím, je jejich "Samson Option"… Buďte rádi, pokud nevíte, co to je… (nebo pro upřesnění, mají páku na vydírání vlád, proto s nimi nikdo dosud nezatočil…)
Ještě znovu to zdůrazním - nikoho nenavádím k násilí, to nepomáhá a posiluje to Zlo a Nenávist…
Ale k tomu dodám, že Opovržení není Nenávist, a na Opovržení zlem a špatnostmi máme nejen Právo, ale i Povinnost, třeba ke svým dětem, abychom je naučili, že zlo a špatnosti jsou zlé a špatné, fuj!… Kdo se snaží zakazovat Opovržení špatnostmi, snaží se, aby vaše děti byly špatné, když nebudou chápat ten rozdíl mezi dobrem a zlem… Takové zákazy odmítněte… Lk21:28nn - děkuji za připomenutí…
(A ještě k tomu dodám, že tohle je můj názor, už jsem to tak nějak psal předtím… Já nevím, nebo se jen domnívám, jaký názor na to má Bůh a co má v plánu…)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód