Vyhledávání bohoslužeb

Seniorát:
nebo nebo
Seniorát Bohoslužby Služby Boží online Sociální sítě
Seniorát horácký pouze on-line
Sbor/stanice Seniorát Bohoslužby Služby Boží online Sociální sítě
FS ČCE BENEŠOV u Prahy pražský 10.00
FS ČCE BEROUN pražský 10.00
FS ČCE BRANDÝS nad Labem - Na Vyšším hrádku poděbradský 9.30
FS ČCE BRNO - ŽIDENICE brněnský 9.00
FS ČCE BRNO I brněnský 8:30, 10:00 (červenec - srpen 9:00)
FS ČCE BRNO II brněnský 9.00
FS ČCE BŘECLAV brněnský 9.30
FS ČCE ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský 9.00
FS ČCE ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský 9.00 (polské a c 8.00)
FS ČCE DĚČÍN ústecký 10.00
FS ČCE DVŮR KRÁLOVÉ nad Labem královéhradecký 9:00
FS ČCE HORNÍ KRUPÁ horácký 9.30 během opatření vlády, 1. v měsíci rodinné
FS ČCE HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE HRADEC KRÁLOVÉ královéhradecký Ne 9.00
FS ČCE HUSLENKY východomoravský 10.00
FS ČCE HVOZDNICE pražský 9.30
FS ČCE JIHLAVA horácký neděle 8:30 (Jihlava), neděle 10:30 (Střížov)
FS ČCE JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský 9.30
FS ČCE KARLOVY VARY západočeský 9.15
FS ČCE KATEŘINICE východomoravský neděle v 9.00
FS ČCE KDYNĚ na Šumavě západočeský 9.00, pobožnost 18:00
FS ČCE KOLÍN poděbradský 9.30 (prosinec - duben: Husův dům)
FS ČCE KRNOV moravskoslezský 9.45
FS ČCE KYJOV východomoravský 9.30
FS ČCE LANŠKROUN chrudimský 9.00
FS ČCE LIBEREC liberecký 9.30
FS ČCE LIPTÁL východomoravský 10.00
FS ČCE LITOMĚŘICE ústecký 9.00
FS ČCE LOUNY ústecký 9.00
FS ČCE MĚLNÍK poděbradský 9.00
FS ČCE MIROSLAV brněnský 8.30
FS ČCE MORAVEČ horácký 9.30
FS ČCE MŠENO u Mělníka poděbradský 10.00
FS ČCE NOSISLAV brněnský 9:00
FS ČCE NOVÉ MĚSTO na Moravě horácký 9.00
FS ČCE NYMBURK poděbradský 10.00
FS ČCE OLOMOUC moravskoslezský 9.00
FS ČCE OPATOV horácký 10:00
FS ČCE OPATOVICE chrudimský 9.00
FS ČCE OSTRAVA moravskoslezský 8.30 h (letní období); 9.30 h (zimní období)
FS ČCE PARDUBICE chrudimský 9:00
FS ČCE PEČKY poděbradský 10.00
FS ČCE PLZEŇ - Korandův sbor západočeský neděle, 9.30
FS ČCE PODĚBRADY poděbradský 9.45
FS ČCE POTŠTEJN ochranovský 9.00
FS ČCE PRAHA 10 - STRAŠNICE pražský 9.00
FS ČCE PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES pražský 9.00
FS ČCE PRAHA 10 - VRŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - BRANÍK pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - DEJVICE - BUBENEČ pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - JAROV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO pražský 9.30 (+) ekumenické: 3. neděle v měsíci 18.00
FS ČCE PRAHA 8 - KOBYLISY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 8 - LIBEŇ pražský neděle 9:30
FS ČCE PRAHA 5 - SMÍCHOV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - STŘEŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 2 - VINOHRADY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - ŽIŽKOV II pražský 9.30
FS ČCE PROSEČ u Skutče poličský 9.00
FS ČCE PROSTĚJOV moravskoslezský 10.00
FS ČCE PŘEDHRADÍ poděbradský 9:00 (1. VP/3. rodinné)
FS ČCE PŘEŠTICE západočeský 9.00
FS ČCE RATIBOŘ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE ROKYCANY západočeský neděle 9:30
FS ČCE RŮŽĎKA východomoravský 10.00
FS ČCE SÁZAVA horácký 10:00
FS ČCE SILŮVKY u Brna brněnský 9.00
FS ČCE SOBĚHRDY pražský 10.00
FS ČCE SOBĚSLAV jihočeský neděle 9.30
FS ČCE STRMILOV jihočeský 10.00
FS ČCE STŘÍTEŽ nad Bečvou východomoravský 9.30
FS ČCE ŠUMPERK moravskoslezský 9:00
FS ČCE TELČ horácký neděle 8.30
FS ČCE TEPLÁ západočeský 9.30
FS ČCE TRUTNOV královéhradecký 10.00
FS ČCE TŘEBENICE ústecký neděle 10:00 (Třebenice), 8:30 (Lovosice, v letním období)
FS ČCE UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský 10.00
FS ČCE ÚSTÍ nad Labem ústecký Neděle 9:30 na faře (Dvořákova 6)
FS ČCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ východomoravský 9.30
FS ČCE VELENICE poděbradský 8.30
FS ČCE VELKÉ MEZIŘÍČÍ horácký t.č. pouze na dálku
FS ČCE VOLYNĚ jihočeský 10:00
FS ČCE VRCHLABÍ královéhradecký 9:00 Vrchlabí + 1.ne v měs. 11:00 Herlíkovice
FS ČCE VSETÍN (Horní sbor) východomoravský 9.30
FS ČCE VYSOKÉ MÝTO chrudimský 9.00 neděle
FS ČCE ZÁBŘEH moravskoslezský 10.00
FS ČCE ZLÍN východomoravský 9.30
FS ČCE ŽATEC ústecký 11.00