Vyhledávání bohoslužeb

Seniorát:
nebo nebo
Sbor/stanice Seniorát Bohoslužby Služby Boží online Sociální sítě
FS ČCE západočeský 9.30 h
FS ČCE BENEŠOV u Prahy pražský 10.00
FS ČCE BEROUN pražský 10.00
FS ČCE BOROVÁ u Poličky poličský 9.30
FS ČCE BOSKOVICE brněnský 9.30
FS ČCE BOŠÍN poděbradský 10:00
FS ČCE BRANDÝS nad Labem - Na Vyšším hrádku poděbradský 9.30
FS ČCE BRANDÝS nad Orlicí chrudimský 8.30
FS ČCE BRNO - HUSOVICE brněnský 9.00
FS ČCE BRNO - ŽIDENICE brněnský 9.00
FS ČCE BRNO I brněnský 8:30, 10:00 (červenec - srpen 9:00)
FS ČCE BRNO II brněnský 9.00
FS ČCE BRUNTÁL moravskoslezský Ne 10.00
FS ČCE BŘECLAV brněnský 9.30
FS ČCE BUČINA chrudimský 10.00
FS ČCE BUKOVKA chrudimský 9.30
FS ČCE ČÁSLAV chrudimský 9.00
FS ČCE ČERNILOV královéhradecký 9.00
FS ČCE ČERNOŠÍN západočeský 10.00
FS ČCE ČESKÝ BROD poděbradský 9.30
FS ČCE ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský 9.00 (polské a c 8.00)
FS ČCE ČESKÁ LÍPA liberecký a 9:30; b c d e 9:00
FS ČCE ČESKÁ TŘEBOVÁ chrudimský 9:00
FS ČCE ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský 9.00
FS ČCE DAMBOŘICE brněnský 9.00
FS ČCE DAŇKOVICE horácký 9.30 (rozpis na webstránkách)
FS ČCE DĚČÍN ústecký 10.00
FS ČCE DOBŘÍŠ pražský 10.30
FS ČCE DOLNÍ BĚLÁ západočeský b 14.00
FS ČCE DOMAŽLICE západočeský 9.00
FS ČCE DVAKAČOVICE chrudimský 9.00
FS ČCE DVŮR KRÁLOVÉ nad Labem královéhradecký 9.00
FS ČCE DŽBÁNOV - ÚSTÍ nad Orlicí chrudimský 8:30 (Ústí) 10:00 (Džbánov)
FS ČCE FRÝDEK - MÍSTEK moravskoslezský 9.00
FS ČCE HERŠPICE brněnský 9.30
FS ČCE HEŘMANŮV MĚSTEC chrudimský 9.00
FS ČCE HLINSKO poličský 9.00
FS ČCE HODONÍN východomoravský 9.00
FS ČCE HODSLAVICE moravskoslezský 9.15; 2. a 4. neděle v měsíci - společné bohoslužby i s kazatelskými stanicemi + Nedělní škola pro d
FS ČCE HORNÍ ČERMNÁ chrudimský 8.45
FS ČCE HORNÍ DUBENKY horácký 9.00
FS ČCE HORNÍ KRUPÁ horácký 10.15
FS ČCE HORNÍ SLAVKOV západočeský 14:00 c
FS ČCE HORNÍ VILÉMOVICE horácký 9.00
FS ČCE HOŘICE v Podkrkonoší královéhradecký 10.00
FS ČCE HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE HRABOVÁ moravskoslezský 9.00
FS ČCE HRADEC KRÁLOVÉ královéhradecký Ne 9.00
FS ČCE HRADIŠTĚ chrudimský 9.30
FS ČCE HRANICE moravskoslezský 8.30
FS ČCE HRONOV královéhradecký 10,00
FS ČCE HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou východomoravský 8.30 h (Velká n/Vel.), 10.00 h (Hrubá Vrbka)
FS ČCE HUMPOLEC horácký 8.30
FS ČCE HUSLENKY východomoravský 10.00
FS ČCE HUSTOPEČE u Brna brněnský 10.00
FS ČCE HVOZDNICE pražský 9.30
FS ČCE CHEB západočeský 10:15
FS ČCE CHLEBY poděbradský 8.30
FS ČCE CHOCEŇ chrudimský 10.00
FS ČCE CHODOV u Karlových Varů západočeský 14:30
FS ČCE CHOMUTOV ústecký Neděle 10:00
FS ČCE CHOTINĚVES ústecký neděle 10.30 kostel Chotiněves
FS ČCE CHRÁST u Plzně západočeský 9.30
FS ČCE CHRUDIM chrudimský 9.00
FS ČCE CHVALETICE chrudimský a c 9.30, červenec, srpen pouze c
FS ČCE JABLONEC nad Nisou liberecký 9.30
FS ČCE JABLONEC nad Nisou ochranovský 9:30
FS ČCE JABLŮNKA východomoravský neděle 9.00 hod.
FS ČCE JASENNÁ východomoravský 10.00
FS ČCE JAVORNÍK nad Veličkou východomoravský 10.00
FS ČCE JAVORNÍK u Jeseníku moravskoslezský 9:30
FS ČCE JESENÍK moravskoslezský 9:30
FS ČCE JIČÍN královéhradecký 9.30
FS ČCE JIHLAVA horácký neděle 8:30 (Jihlava), neděle 10:30 (Střížov)
FS ČCE JILEMNICE liberecký 10.00
FS ČCE JIMRAMOV poličský 8.30
FS ČCE JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský 9.30
FS ČCE KARLOVY VARY západočeský 9.15
FS ČCE KATEŘINICE východomoravský neděle v 9.00
FS ČCE KDYNĚ na Šumavě západočeský 9.00, pobožnost 18:00
FS ČCE KLADNO pražský 9.00
FS ČCE KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký 9.00
FS ČCE KLOBOUKY u Brna brněnský 9.30
FS ČCE KOLÍN poděbradský 9.30 (prosinec - duben: Husův dům)
FS ČCE KOSTELEC nad Orlicí královéhradecký 11:00
FS ČCE KOVÁNEC poděbradský a c 9.00
FS ČCE KRABČICE u Roudnice nad Labem ústecký 9.00 h (ve středisku Diakonie ČCE), 1. neděle v měsíci 10.30 kostel/fara
FS ČCE KRAKOVANY v Čechách poděbradský b d 10.30
FS ČCE KRALOVICE západočeský neděle v sudé týdny v 9.00, v liché týdny bohoslužby CČSH ve 14 hodin
FS ČCE KRNOV moravskoslezský 9.45
FS ČCE KROMĚŘÍŽ východomoravský 8:00
FS ČCE KROUNA poličský 9:00
FS ČCE KRUCEMBURK poličský 10.00
FS ČCE KŘÍŽLICE liberecký 9 h
FS ČCE KUTNÁ HORA poděbradský neděle 9:00
FS ČCE KYJOV východomoravský 9.30
FS ČCE LANŠKROUN chrudimský 9.00
FS ČCE LESKOVEC východomoravský 9.00
FS ČCE LETOHRAD královéhradecký 9.00
FS ČCE LIBČICE nad Vltavou pražský 9.00
FS ČCE LIBENICE poděbradský a c 11.00
FS ČCE LIBEREC liberecký 9.30
FS ČCE LIBICE nad Cidlinou poděbradský 10.00 h; poslední neděli v měsíci se bohoslužby konají v místním středisku Diakonie ČCE (Husova 2)
FS ČCE LIBIŠ poděbradský 9.30
FS ČCE LIBKOVICE pod Řípem ústecký 10.45
FS ČCE LIBŠTÁT liberecký 9.00
FS ČCE LIPTÁL východomoravský 10.00
FS ČCE LITOMĚŘICE ústecký 9.00
FS ČCE LITOMYŠL chrudimský 9.00
FS ČCE LOUNY ústecký 9.00
FS ČCE LOZICE chrudimský a 14,00 b,c,d 10,30
FS ČCE LYSÁ nad Labem poděbradský 9.00
FS ČCE MARIÁNSKÉ LÁZNĚ západočeský 10.00
FS ČCE MERKLÍN u Přeštic západočeský 9.00
FS ČCE MĚLNÍK poděbradský 9.00
FS ČCE MIROSLAV brněnský 8.30
FS ČCE MLADÁ BOLESLAV poděbradský 10.00
FS ČCE MORAVEČ horácký 9.30
FS ČCE MORAVSKÁ TŘEBOVÁ brněnský a c d e 9.00 b 14.00
FS ČCE MOST ústecký 10.10
FS ČCE MŠENO u Mělníka poděbradský 10.00
FS ČCE NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký a c d e 9.00 h, listopad-březen b 10.00 h (společné bohoslužby sboru s VP)
FS ČCE NEJDEK západočeský 10.00
FS ČCE NIKOLČICE brněnský 8.30
FS ČCE NOSISLAV brněnský 9:00, nešpor v 17:00
FS ČCE NOVÝ BYDŽOV královéhradecký 9.00 hod N.Bydžov, a c 10.30 hod Chlumec n/C.
FS ČCE NOVÝ JIČÍN moravskoslezský 9.00
FS ČCE NOVÉ MĚSTO na Moravě horácký 9.00
FS ČCE NOVÉ MĚSTO pod Smrkem liberecký 10.00
FS ČCE NYMBURK poděbradský 10.00
FS ČCE ODRY moravskoslezský 8.45
FS ČCE OLEŠNICE na Moravě brněnský 8.30
FS ČCE OLOMOUC moravskoslezský 9.00
FS ČCE OPATOV horácký 10:00
FS ČCE OPATOVICE chrudimský 9.00
FS ČCE OPAVA moravskoslezský 9.00
FS ČCE ORLOVÁ moravskoslezský 9.00
FS ČCE OSTRAVA moravskoslezský 8.30 h (letní období); 9.30 h (zimní období)
FS ČCE OSTRAVICE moravskoslezský 9.30
FS ČCE OSTROV západočeský 10.00
FS ČCE PARDUBICE chrudimský 9:00
FS ČCE PEČKY poděbradský 10.00
FS ČCE PELHŘIMOV-STRMĚCHY horácký 9 (Pelhřimov), 11 (Strměchy)
FS ČCE PÍSEK jihočeský 9.00
FS ČCE PLZEŇ - Korandův sbor západočeský neděle, 9.30
FS ČCE PLZEŇ - západní sbor západočeský neděle 9.00
FS ČCE PODBOŘANY západočeský a c 9:30
FS ČCE PODĚBRADY poděbradský 9.45
FS ČCE POLIČKA poličský 8.30
FS ČCE POTŠTEJN ochranovský 9.00
FS ČCE POZDĚCHOV východomoravský 8.45
FS ČCE PRAHA 10 - STRAŠNICE pražský 9.00
FS ČCE PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES pražský 9.00; Říčany 11.00; bohoslužby s dětmi - v Uhříněvsi - 2. neděle v měsíci
FS ČCE PRAHA 10 - VRŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - BRANÍK pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - DEJVICE - BUBENEČ pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 1 - Deutschsprachige Evangelische Gemeinde Prag pražský v kostele u sv. Martina ve zdi 10.30
FS ČCE PRAHA 9 - HORNÍ POČERNICE pražský neděle 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - JAROV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO pražský 9.30 (+) ekumenické: 3. neděle v měsíci 18.00
FS ČCE PRAHA 8 - KOBYLISY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 8 - LIBEŇ pražský neděle 9:30
FS ČCE PRAHA 4 - MODŘANY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - NUSLE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 5 - RADOTÍN pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 5 - SMÍCHOV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - STŘEŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 2 - VINOHRADY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - ŽIŽKOV I pražský neděle 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - ŽIŽKOV II pražský 9.30
FS ČCE PRAHA - OCHRANOVSKÝ SBOR ochranovský 9:30 v Milíčově kapli
FS ČCE PROSEČ u Skutče poličský 9.00
FS ČCE PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem brněnský 10.00
FS ČCE PROSTĚJOV moravskoslezský 10.00
FS ČCE PRUSINOVICE východomoravský 10.00 h
FS ČCE PRŽNO východomoravský 8.30 Mikulůvka 10.00 Pržno
FS ČCE PŘEDHRADÍ poděbradský 9:00 (1. VP/3. rodinné)
FS ČCE PŘELOUČ chrudimský 9.30
FS ČCE PŘEROV moravskoslezský 10.00
FS ČCE PŘEŠTICE západočeský 9.00
FS ČCE RANÁ u Hlinska poličský 10.30
FS ČCE RATIBOŘ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE ROKYCANY západočeský neděle 9:30
FS ČCE ROUDNICE nad Labem ústecký 9.00
FS ČCE ROVEČNÉ brněnský neděle 9.30
FS ČCE ROVENSKO pod Troskami ochranovský 9.30
FS ČCE RUMBURK liberecký Rumburk a 10.30, c 15:00 rodinné
FS ČCE RUSAVA východomoravský a c 8.30
FS ČCE RŮŽĎKA východomoravský 10.00
FS ČCE SÁZAVA horácký 10:00
FS ČCE SEDLEC - PRČICE pražský 9.00
FS ČCE SEMONICE královéhradecký 9.00
FS ČCE SEMTĚŠ chrudimský a,c,e 10.30
FS ČCE SILŮVKY u Brna brněnský 9.00
FS ČCE SLOUPNICE chrudimský 8:30
FS ČCE SNĚŽNÉ na Moravě horácký Sněžné 9.30
FS ČCE SOBĚHRDY pražský 10.00
FS ČCE SOBĚSLAV jihočeský neděle 9.30
FS ČCE SOKOLOV západočeský 10.30
FS ČCE STRMILOV jihočeský 10.00
FS ČCE STŘÍBRO západočeský a 14.00, b d 10.00, c e 8.30
FS ČCE STŘÍTEŽ nad Bečvou východomoravský 9.30
FS ČCE SUCHDOL nad Odrou moravskoslezský ne 10.00
FS ČCE SVITAVY brněnský 9.30
FS ČCE ŠENOV u Ostravy moravskoslezský 9.30
FS ČCE ŠKVOREC pražský b d 9.30
FS ČCE ŠTERNBERK moravskoslezský 9.30
FS ČCE ŠTRAMBERK moravskoslezský neděle 9.00
FS ČCE ŠUMPERK moravskoslezský 9:00
FS ČCE TÁBOR jihočeský 9.30
FS ČCE TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský 14.00 h v sídle sboru - 3. neděle v měsíci
FS ČCE TELČ horácký neděle 8.30
FS ČCE TELECÍ poličský a,b,c,d,e 9.00
FS ČCE TEPLÁ západočeský 9.30
FS ČCE TEPLICE ústecký Neděle - 9.30
FS ČCE TRNÁVKA chrudimský 8.15
FS ČCE TRUTNOV královéhradecký 10.00
FS ČCE TŘEBECHOVICE pod Orebem královéhradecký 9.00
FS ČCE TŘEBENICE ústecký neděle 10:00 (Třebenice), 8:30 (Lovosice, v letním období)
FS ČCE TŘEBÍČ horácký 8.30
FS ČCE TURNOV ochranovský 9.30
FS ČCE UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský 10.00
FS ČCE UJKOVICE ochranovský 9.00
FS ČCE ÚSTÍ nad Labem ústecký Neděle 9:30 na faře (Dvořákova 6)
FS ČCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ východomoravský 9.30
FS ČCE VANOVICE brněnský 9.30
FS ČCE VARNSDORF liberecký 8.45
FS ČCE VELENICE poděbradský 8.30
FS ČCE VELIM poděbradský 10.00
FS ČCE VELKÁ LHOTA východomoravský 9.30
FS ČCE VELKÉ MEZIŘÍČÍ horácký 9.00
FS ČCE VESELÍ brněnský 9.00
FS ČCE VILÉMOV u Golčova Jeníkova chrudimský a c 10.00
FS ČCE VÍTKOV moravskoslezský 9.15
FS ČCE VIZOVICE východomoravský 8.45
FS ČCE VOLYNĚ jihočeský 10:00
FS ČCE VRCHLABÍ královéhradecký 9:00 Vrchlabí + 1.ne v měs. 11:00 Herlíkovice
FS ČCE VSETÍN (Dolní sbor) východomoravský 9.30
FS ČCE VSETÍN (Horní sbor) východomoravský 9.30
FS ČCE VYSOKÉ MÝTO chrudimský 9.00 neděle
FS ČCE ZÁBŘEH moravskoslezský 10.00
FS ČCE ZÁDVEŘICE - RAKOVÁ východomoravský 9.45
FS ČCE ZLÍN východomoravský 9.30
FS ČCE ZNOJMO brněnský 10.00
FS ČCE ZRUČ nad Sázavou pražský a c 14.00
FS ČCE ŽATEC ústecký 11.00
FS ČCE ŽELEZNÝ BROD ochranovský 9.00