Kazatelské stanice sborů ČCE

stanice sbor seniorát kazatel(ka)
Bechyně TÁBOR jihočeský f. Christof Lange
Bělá pod Bezdězem KOVÁNEC poděbradský
Běleč nad Orlicí TŘEBECHOVICE pod Orebem královéhradecký f. Michael Erdinger
Benátky nad Jizerou LYSÁ nad Labem poděbradský f. Lukáš Pešout
Benešov nad Ploučnicí DĚČÍN ústecký f. Tomáš Matějovský
Blansko BRNO - ŽIDENICE brněnský f. Radmila Včelná
Blažkov NOVÉ MĚSTO na Moravě horácký f. Ondřej Ruml
Bohumín ORLOVÁ moravskoslezský
Bohuslavice nad Metují NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta
Bohutice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček
Bolehošť KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký f. Jan Lavický
Bolešín PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem brněnský f. Ida Tenglerová
Borovnice DAŇKOVICE horácký f. Debora Rumlová
Bratříkov-Pěnčín ŽELEZNÝ BROD ochranovský
Bravinné SUCHDOL nad Odrou moravskoslezský f. Vladimír Pír
Broumov HRONOV královéhradecký f. Petr Grendel
Brumovice KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová
Budišov nad Budišovkou VÍTKOV moravskoslezský
Bystré ROVEČNÉ brněnský f. Jana Potočková
Bystřice nad Pernštejnem NOVÉ MĚSTO na Moravě horácký f. Ondřej Ruml
Bystřice pod Hostýnem PRUSINOVICE východomoravský
Bystřička RŮŽĎKA východomoravský j. Radek Hanák
Bzenec KYJOV východomoravský f. Erika Petříčková
Čelákovice LYSÁ nad Labem poděbradský f. Lukáš Pešout
Černošice PRAHA 5 - RADOTÍN pražský f. Petr Špirko
Červený Kostelec HRONOV královéhradecký f. Petr Grendel
Česká Kamenice RUMBURK liberecký f. Filip Šimonovský
Česká Skalice NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta
Číhošť OPATOVICE chrudimský f. Benjamin Kučera
Dačice TELČ horácký f. Petr Melmuk
Dobruška KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký f. Jan Lavický
Dobřichovice PRAHA 5 - RADOTÍN pražský f. Petr Špirko
Doksy ČESKÁ LÍPA liberecký f. Petra Náhlovská
Domášov JESENÍK moravskoslezský f. Daniela Havirová
Františkovy Lázně CHEB západočeský
Frenštát pod Radhoštěm ŠTRAMBERK moravskoslezský
Fulnek ODRY moravskoslezský
Hanušovice ŠUMPERK moravskoslezský f. Jakub Pavlús
Havlíčkův Brod HORNÍ KRUPÁ horácký f. David Šorm
Hazlov CHEB západočeský
Herlíkovice VRCHLABÍ královéhradecký f. Michael Pfann
Holešov PRUSINOVICE východomoravský
Horní Benešov OPAVA moravskoslezský f. Pavel Janošík
Horní Jelení PARDUBICE chrudimský f. Hana Ducho
Horní Smržov VANOVICE brněnský f. Anna Peltanová
Horní Třešňovec HORNÍ ČERMNÁ chrudimský f. Jakub Keller
Hořátev NYMBURK poděbradský f. Kateřina Roskovcová
Hořovice DOBŘÍŠ pražský f. Samuel Hejzlar
Hrabětice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček
Hradec-Nová Ves JESENÍK moravskoslezský f. Daniela Havirová
Hranice v Čechách západočeský f. Pavel Kučera
Hrzín CHEB západočeský
Huntířov ŽELEZNÝ BROD ochranovský
Chlumec nad Cidlinou NOVÝ BYDŽOV královéhradecký
Chotěboř KRUCEMBURK poličský f. Marek Vanča
Ivančice SILŮVKY u Brna brněnský f. Martina Kadlecová
Jáchymov NEJDEK západočeský
Janské Lázně TRUTNOV královéhradecký f. Tomáš Molnár
Jaroměř SEMONICE královéhradecký f. Radim Žárský
Jevíčko VANOVICE brněnský f. Anna Peltanová
Kamenice nad Lipou JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský f. Michal Kitta
Kaplice ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský f. David Nečil
Karlovice BRUNTÁL moravskoslezský
Karviná ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský f. Mojmír Blažek
Klášterec nad Ohří CHOMUTOV ústecký j. Filip Němeček
Klokočov HRADIŠTĚ chrudimský f. Jiří Kučera
Klokočůvek VÍTKOV moravskoslezský
Koberovy ŽELEZNÝ BROD ochranovský
Kobylá JAVORNÍK u Jeseníku moravskoslezský
Kořenov TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský
Kostelec nad Černými Lesy ČESKÝ BROD poděbradský f. Marek Lukášek
Kostelec nad Labem LIBIŠ poděbradský f. Miroslav Pfann
Kralice HORNÍ VILÉMOVICE horácký f. Jan Jun
Kralupy nad Vltavou LIBČICE nad Vltavou pražský f. Tomáš Cejp
Kraslice SOKOLOV západočeský f. Pavel Knorek
Krasov KRNOV moravskoslezský f. Martin Litomiský
Křižánky SNĚŽNÉ na Moravě horácký
Kunvald LETOHRAD královéhradecký f. Jiřina Kačenová
Kuřim BRNO II brněnský f. Martin Horák
Kuřim BRNO II brněnský f. Alexandra Jacobea
Kynšperk nad Ohří SOKOLOV západočeský f. Pavel Knorek
Lázně Kynžvart MARIÁNSKÉ LÁZNĚ západočeský f. Daniel Matouš
Lázy KATEŘINICE východomoravský f. Miroslaw Jelinek
Ledeč nad Sázavou OPATOVICE chrudimský f. Benjamin Kučera
Lestkov ČERNOŠÍN západočeský f. Juliana Hamariová
Letovice VANOVICE brněnský f. Anna Peltanová
Lhota u Vsetína LIPTÁL východomoravský f. Mária Jenčová
Libá CHEB západočeský
Libáň BOŠÍN poděbradský
Libáň UJKOVICE ochranovský j. Václav Hájek
Liběchov MĚLNÍK poděbradský f. Miroslav Erdinger
Lipová PROSTĚJOV moravskoslezský f. Kamil Vystavěl
Litobratřice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček
Lomnice nad Popelkou LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec
Lovosice TŘEBENICE ústecký f. Pavel Klinecký
Luhačovice UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský f. Michal Vogl
Machov HRONOV královéhradecký f. Petr Grendel
Malá Bystřice RŮŽĎKA východomoravský j. Radek Hanák
Maleč VILÉMOV u Golčova Jeníkova chrudimský
Mikulůvka PRŽNO východomoravský f. Lenka Freitingerová
Mladá Vožice TÁBOR jihočeský f. Christof Lange
Mladějov MORAVSKÁ TŘEBOVÁ brněnský f. Ivo David
Mokřiny západočeský f. Pavel Kučera
Moravská Chrastová VANOVICE brněnský f. Anna Peltanová
Moravské Budějovice TŘEBÍČ horácký
Moravský Beroun BRUNTÁL moravskoslezský
Moravský Krumlov MIROSLAV brněnský f. David Sedláček
Morkůvky KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová
Mořkov HODSLAVICE moravskoslezský f. Lubomír Červenka
Myslibořice TŘEBÍČ horácký
Napajedla UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský f. Michal Vogl
Násedlovice DAMBOŘICE brněnský f. Jana Gruberová
Nedvědice PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem brněnský f. Ida Tenglerová
Nová Paka LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec
Nová Role CHODOV u Karlových Varů západočeský
Nové Město nad Metují NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta
Nové Sedlo HORNÍ SLAVKOV západočeský f. Radek Matuška
Novosedly BŘECLAV brněnský f. David Najbrt
Nový Bor ČESKÁ LÍPA liberecký f. Petra Náhlovská
Nyklovice ROVEČNÉ brněnský f. Jana Potočková
Nýřany PLZEŇ - západní sbor západočeský f. Luděk Korpa
Opatov LITOMYŠL chrudimský f. Václav Hurt
Opočno KLÁŠTER nad Dědinou královéhradecký f. Jan Lavický
Opolany LIBICE nad Cidlinou poděbradský f. Marta Zemánková
Oráčov PODBOŘANY západočeský f. Radek Matuška
Otrokovice ZLÍN východomoravský f. Petr Pivoňka
Pasohlávky HUSTOPEČE u Brna brněnský j. Kateřina Rybáriková
Písařov LETOHRAD královéhradecký f. Jiřina Kačenová
Plavy TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský
Plesná CHEB západočeský
Počátky HORNÍ DUBENKY horácký f. Hynek Tkadleček
Podhradí západočeský f. Pavel Kučera
Podlesí VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ východomoravský f. Daniel Heller
Přibice NOSISLAV brněnský f. Ondřej Macek
Přibice NOSISLAV brněnský pp. Iva Květonová
Příbram DOBŘÍŠ pražský f. Samuel Hejzlar
Přibyslav SÁZAVA horácký f. Alžběta Hatajová
Přísnotice NOSISLAV brněnský f. Ondřej Macek
Přísnotice NOSISLAV brněnský pp. Iva Květonová
Pustá Rybná TELECÍ poličský f. Jan Hrudka
Radiměř SVITAVY brněnský f. Filip Keller
Radnice CHRÁST u Plzně západočeský f. Karel Šimr
Radonice nad Ohří LOUNY ústecký f. Tomáš Pavelka
Rajnochovice HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína východomoravský f. Petr Maláč
Rokytnice n.J. KŘÍŽLICE liberecký f. Jiří Weinfurter
Romské sdružení CHEB západočeský
Ropice ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský f. Mojmír Blažek
Rotava SOKOLOV západočeský f. Pavel Knorek
Roztoky LIBČICE nad Vltavou pražský f. Tomáš Cejp
Rožďalovice BOŠÍN poděbradský
Rožnov pod Radhoštěm STŘÍTEŽ nad Bečvou východomoravský f. Josef Hurta
Rychnov nad Kněžnou KOSTELEC nad Orlicí královéhradecký
Rýmařov ŠUMPERK moravskoslezský f. Jakub Pavlús
Řevnice PRAHA 5 - RADOTÍN pražský f. Petr Špirko
Říčany PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES pražský f. Jiří Ort
Sázavka OPATOVICE chrudimský f. Benjamin Kučera
Sedlčany SEDLEC - PRČICE pražský f. Pavla Jandečková
Semily LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec
Seninka LESKOVEC východomoravský f. Pavel Čmelík
Skorošice JAVORNÍK u Jeseníku moravskoslezský
Skuteč KROUNA poličský f. Jan Mikschik
Slaný LOUNY ústecký f. Tomáš Pavelka
Slatiňany CHRUDIM chrudimský f. Anna Lavická
Slavkov HERŠPICE brněnský f. Jarmila Řezníčková
Slavonice TELČ horácký f. Petr Melmuk
Sobíňov KRUCEMBURK poličský f. Marek Vanča
Spálov LIBŠTÁT liberecký f. Petr Hudec
Strakonice VOLYNĚ jihočeský f. Daniela Zapletalová Grollová
Straník HODSLAVICE moravskoslezský f. Lubomír Červenka
Strážnice HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou východomoravský f. Alexandra Prčíková
Střevelná ŽELEZNÝ BROD ochranovský
Střížov JIHLAVA horácký f. Jan Keřkovský
Sudice BOSKOVICE brněnský f. Jiří Bureš
Sudice OPAVA moravskoslezský f. Pavel Janošík
Sudkov ZÁBŘEH moravskoslezský f. Vlastislav Stejskal
Suchov JAVORNÍK nad Veličkou východomoravský f. Petr Kulík
Sušice VOLYNĚ jihočeský f. Daniela Zapletalová Grollová
Svébohov ZÁBŘEH moravskoslezský f. Vlastislav Stejskal
Svratouch KROUNA poličský f. Jan Mikschik
Šatov ZNOJMO brněnský f. Marta Sedláčková
Šonov u N. Města nad Metují NÁCHOD - ŠONOV královéhradecký f. Marek Bárta
Štětí MĚLNÍK poděbradský f. Miroslav Erdinger
Tis HRONOV královéhradecký f. Petr Grendel
Tišnov BRNO II brněnský f. Martin Horák
Tišnov BRNO II brněnský f. Alexandra Jacobea
Toužim TEPLÁ západočeský f. Aleš Rosický
Trmice ÚSTÍ nad Labem ústecký f. Tomáš Jun
Troskotovice MIROSLAV brněnský f. David Sedláček
Třebářov MORAVSKÁ TŘEBOVÁ brněnský f. Ivo David
Tři Sekery MARIÁNSKÉ LÁZNĚ západočeský f. Daniel Matouš
Týniště nad Orlicí TŘEBECHOVICE pod Orebem královéhradecký f. Michael Erdinger
Ublo JASENNÁ východomoravský
Uherský Brod UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský f. Michal Vogl
Újezd nad lesy ŠKVOREC pražský
Újezd-Rychmanov BRNO I brněnský f. Jiří Gruber
Újezd-Rychmanov BRNO I brněnský pp. Eva Havlíková Hvězdová
Uničov ŠTERNBERK moravskoslezský f. Jana Rumlová
Ústí nad Orlicí DŽBÁNOV - ÚSTÍ nad Orlicí chrudimský f. Ladislav Havelka
Úštěk CHOTINĚVES ústecký
Úvaly ŠKVOREC pražský
Valeč PODBOŘANY západočeský f. Radek Matuška
Valteřice JILEMNICE liberecký f. Jakub Hála
Valtínov JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský f. Michal Kitta
Velká Lhota u Dačic TELČ horácký f. Petr Melmuk
Velká nad Veličkou HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou východomoravský f. Alexandra Prčíková
Velké Hamry TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský
Velké Heraltice OPAVA moravskoslezský f. Pavel Janošík
Velké Hostěrádky KLOBOUKY u Brna brněnský f. Martina Zuštinová
Veselí nad Mor. KYJOV východomoravský f. Erika Petříčková
Vimperk VOLYNĚ jihočeský f. Daniela Zapletalová Grollová
Vlašim BENEŠOV u Prahy pražský f. Kateřina Frühbauerová
Vodňany PÍSEK jihočeský f. Jiří Ježdík
Vrbovec ZNOJMO brněnský f. Marta Sedláčková
Vysoká MĚLNÍK poděbradský f. Miroslav Erdinger
Vyškov PROSTĚJOV moravskoslezský f. Kamil Vystavěl
Zahrádky STRMILOV jihočeský f. Ludmila Míchalová Mikšíková
Zpupná Lhota ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský f. Mojmír Blažek
Žamberk LETOHRAD královéhradecký f. Jiřina Kačenová
Žďár nad Sázavou SÁZAVA horácký f. Alžběta Hatajová
Žirovnice JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský f. Michal Kitta