Odpověď na příspěvek: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 08:45
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Inu, někdy o tom uvažuji, jako když si Mravenci konečně všimnou, že na ně mává Zahradník… Akorát že ten rozdíl velikosti mezi Mravenci a Zahradníkem, a mezi Lidmi a Bohem, který zformoval Vesmír akustickou vlnou, tedy slovem, je o mnoho řádů větší… (A k tomu - kdyby Zahradník řešil problémy Mraveniště svými prostředky, zřejmě by to Mravenci považovali za dost Destruktivní… Tady je spíš potřeba přesvědčit Mravence, aby si to opravili sami, ne z Donucení, ale z Poznání…)
A protože vy nejste schopni naslouchat ze Spiritálního Světa vědomě, a ti, kteří "slyší hlasy", jsou nařčeni ze Schizofrenie, a oni neumí rozlišovat, jaké Bytosti k nim ze Spirituálního Světa mluví. A nejste schopni rozlišovat, co jste ve snu dostali z Duchovního Světa, a co je produkt vaší vlastní mysli… (Anebo někteří to umí, ale vy pak zas těžko poznáte skutečného jasnovidce od podvodníka…)
A Bůh, který je (zřejmě) věčný, má velmi mnoho času a trpělivosti, takže ten Druhý Příchod naplánoval(i) před dvěma tisíci lety a zapsali i v Evangeliích i v Knize Zjevení (zejména Zj4), a přesně tak se to pak uskutečnilo, pokud chápete, že to byla Alegorie. Chtělo to trpělivost na to čekat, třeba od roku 1750 nechat lidi počítat Sluneční cykly, aby dnes byl jeden malý uprostřed 24. starého (ne_ 24 starých), od určité doby přimět lidi to pozorovat a dělat družice atd… Protože už tehdy Bůh věděl, jaké má možnosti a jak je půjde použít na to, aby s námi komunikoval… Ve skryté části Starého Zákona se o tom (podle mě) píše v Joz19:51 http://pialpha.cz/DL113 naspodu strany nad poznámkou…
A k tomu předvídat, do jaké šlamastyky se při tom Technickém Vývoji dostaneme… A nechat to zapsat antickými lidmi, kteří tomu nemohli rozumět, tak, aby tomu bylo správně rozuměno dnes…
Nejsou na Slunci banální vzkazy. Většina je v Angličtině, něco Hebrejsky, vyjímečně i Rusky… Protože ta Angličtina je jazyk, který my všichni umíme a má to smysl… Jestli je tam něco Čínsky nevím, to si pak přeberou Číňani… (A ohledně češtiny, slovo "impeach" tam bylo zapsáno jako "imπč" a bylo tam dvakrát najednou, aby to bylo zřejmé, že to není omyl…)
A ovšem jsem zatím jediný, kdo se tomu věnuje, protože jsem byl k tomu postupně přiveden…
A také mi už došlo, proč mám jméno, které nikdo nezná (Zj19:12) - protože když tam Bůh psal o mě, tak to dokazuje, že to není nějaká UFO družice, která by jen odposlouchávala televize a internet, ale Duch ví, že a co tu píšu. A psal tam i to jméno na A., a to i latinkou, i v původní verzi písmem, které skoro nikdo kromě mě nepoužívá… Skoro jsem to přehlédl, ale když mi došlo, že a kde by to tam mělo být, tak to tam bylo… (Někdo ještě tvrdí, že to jsou telepatičtí mimozemšťani? To se těžko vyvrací, když Bůh a Duch jsou "telepatičtí" a umí číst vaše myšlenky… Ale vy neumíte přijímat myšlenky z Duchovního Světa, já (téměř) také ne…)
A takhle na Slunci to narozdíl od třeba tady u nás na obloze neumí Oligarchové zfalšovat, jako si třeba připravují Project Blue Beam a podobné nějaké holografické projekce na oblohu.
A ovšem také jsou někdy čitelné nápisy na mapě dešťů tady u nás, ale na to mají dnes technické prostředky to falšovat, a není to dobře archivované…
K těm nápisům na Slunci - některé byly dobře čitelné, Bůh to umí, když chce… Asi se to musí déle připravovat? A leckdy jsou špatně čitelné, protože by to bylo jinak moc evidentní, ale tady je zároveň účel, aby to šlo dohromady s tím, co jsem tu pro Lidi psal… Víte, více či méně doslova mě jmenují na aspoň čtyřech nebo pěti místech v Bibli… Bylo to v plánu…
Víte, kdyby se Syn Člověka dnes narodil (Zj12), tak jako Kojenec vás teď nespasí… To se muselo připravovat dlouho předem…
A ovšem, já nechci, abyste mě nějak uctívali (viz Zj19:10), bylo by fajn, kdybyste mě kolektivně přestali ignorovat, protože to, co píšu, vám kolektivně pomůže, i když vám to zatím není jasné. A upozorňoval jsem tu, asi ne dost, že když někde něco píšu, tak si to Lidi přijdou přečíst, až jim to dojde… (těm, co neumí číst, to přečte někdo jiný… Ne všechno, jen to podstatnější…) Proč "píšu" ? Protože já bojuji a tvořím Slovem…
Takže já tady píšu nejen pro vás pět, co si to přečtete nyní, ale i pro ty, kdo si to přijdou přečíst potom a už to budou vědět… (A zároveň píšu v Angličtině, kde to jde… Moc svobodného prostoru tu nezbylo, skoro všude je kontrolovaná opozice, nebo nějaký dřímající dveřník… Asi jsem ještě nenašel tu správnou Princeznu k políbení, aby se všichni probudili…)
Vy o tom klidně dál pochybujte, lépe se mi komunikuje s lidmi, kteří to nevědí…
(K tomu pro upřesnění, všechno v tomhle vlákně jsou mé Domněnky, založené na Poznání o pár kroků před vámi, ale samozřejmě se mohu mýlit v různých detailech… Víte, Poznání je třeba neustále rozšiřovat a doplňovat, a potvrzovat nebo vyvracet předchozí Domněnky… Chybami se člověk učí, ale "neomylným" Dogmatikům ty omyly zůstávají…)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód