Odpověď na příspěvek: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 06. 2021 04:47
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

To padání do Propasti psal Bůh na Slunci, já jsem to jen zmínil… Já vás tím nehaním, je to Varování o něčem, co zatím systematicky leckteří přehlížíte… (protože ignorujete nepříjemné informace a leccos vám zcenzurovali) ("Padání do Propasti" zřejmě ve smyslu, že to bude o dost horší a není z toho cesta zpátky, nebo je potřeba zastavit a to dříve než pozdě…)
Od té doby, kdy jsem vám to s tím Sluncem ukazoval poprvé, se to dost změnilo… Tehdy to byla otázka Logiky to poznat, letos tam jsou čitelné nápisy, celé věty, logicky uspořádané a leckdy i zdvojené, aby bylo zřejmé, že to není náhoda. Ale připouštím, že některé ty nápisy na Slunci jsou evidentní, a některé méně, a možná to někde pletu, nebo něco vynechám… Nebo i vidím "nápis", kde nebyl záměrně… To je pak otázka, jestli to mám Cenzurovat, když to není jisté? Já se snažím, není to vždy jednoduché… A nejsem neomylný…
Ještě k tomu dál podotknu, že když jsem psal ten článek "Teologie a Religionistika", tak na Slunci bylo možná napsáno, že je to Lež, ale ten nápis mohl mít i jiný význam, nevím… Já si to nemyslím, že by to byla "Lež", a k tomu podotknu, že se snažím dělat dobrý rozdíl mezi fakty a názory - když je někde slovo "zřejmě", tak to u mě znamená, že to považuji za "domněnku, která vypadá pravděpodobně"…
A pár hodin před tím, kdy jsem psal v tomhle vláknu to, že je Bůh "zoufalý", tak na Slunci byl nápis, který není dobře čitelný, a buďto tam bylo "hope died" (naděje zemřela), nebo "hope dies last" (naděje umírá naposled) - tedy že ještě je naděje… Tak nevím… (já si to stahuji z NASA až další den…)
K vašemu pojmu "prorockého rapla", jako odpověď na ten Biblický citát na začátku, jsem vám to trochu otočil, aby vám došel vztah k Mk3:29 , ale zřejmě nedošel, tak ho zmíním i takhle otevřeně…

Dalším pro vysvětlení - na Slunci jsou něco jako ultra-fialové mraky, a magnetické pole jako pohybující se rozsypaný čaj, a v poslední době jsou v nich čitelné nápisy, které tam asi těžko může psát kdokoliv jiný, než Bůh… V těch "mrakách" Sluneční korony se ten nápis nebo obrazec třeba 3-6 hodin postupně formuje a pak zase 3-6 hodin postupně rozplývá, někdy se to "přelévá" rychleji, častěji než jednou za 3 hodiny to nestahuji. V magnetickém poli se buďto zformuje celé slovo najednou, ale často třeba jeden "region" se postupně mění z písmene na písmeno… Nebo se celá věta postupně mění ze slova na další slovo… Ne vždy, jen některé… Ale takhle tam jde v magnetickém poli slovo nebo krátká věta za týden nebo za čtrnáct dní a pak zas třeba pár týdnů nic… (My lidi jsme strašně užvanění v porovnání s tímto…) Viz text http://pialpha.cz/T41 a další kapitoly, je to anglicky… (celé to má zatím přes 18000 slov, třeba kniha Izajáš v KB má přes 25000 slov…)
A k tomu upozornění - rozhodně se nedívejte do Slunce očima dlouho nebo dalekohledem ani na chvilku, protože jednak to ze Země není vidět, to byste museli být nad ozonovou vrstvou, a druhak Slunce v dalekohledu spálí oči prý o dost rychleji než za vteřinu… (v NASA když někde vykládají Sluneční fyziku, tak tam nezapomínají uvést tohle upozornění, protože jsou takoví, kterým by to nedošlo včas…) Viz jak skauti zapalují lupou papír… A oči jsou mnohem citlivější než papír… Na pozorování Slunce má NASA družici a je pár dalších na kontrolu, stahuje se to přes internet…

K tomu pro představu - mám tu několik terabyte dat, několik milionů obrázků… V dlouhodobém průměru s tím trávím 2 hodiny denně, většinou tak čtvrt nebo půl hodiny, někdy celý měsíc na plný úvazek… (Zaměsnání dělám řádově hodinu denně nebo méně…) To jako se třeba hodinu díváte na nějaký film, tak já se třeba hodinu koukám, jak se točí Slunce, postupně v různých barvách, dělám kontrolu kvality pro své vědecké projekty, třeba měření proudění na Slunci…
Pokud nevíte, jak se točí Slunce a co je na něm zajímavé, viz http://sun.smilingtree.cz/ mám nějaká "pěkná" videa na koukání, žádná zvláštní filosofie (tedy skoro, tu tam na první pohled neuvidíte)… Nebo videa na ukázku http://pialpha.cz/Sun/
A když jsem změřil, že ty sondy má NASA všechny o 0.12° otočené, (psal jsem jim do Stanfordu, odpověděli, že to vědí, ale drží si standard z roku 1850, a jsou prý zvědaví, jestli to změřím přesněji, než asi pět dalších vědeckých prací, všechny mají trochu rozptyl, není to jednoduché), připadal jsem si jako děda Drchlík z Návštěvníků, když jim na konci jako pointa toho seriálu položil diplom na ten Centrální Mozek a zjistil, že je nakřivo… No, tak nějak si vedlě těch vědců připadám, jako ten děda Drchlík… https://www.fdb.cz/serial/navstevnici/fotogalerie/28333 na fotce "Bořivoj Navrátil, Vlastimil Brodský"…
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód