Vyhledávání bohoslužeb

Seniorát:
nebo nebo
Sbor/stanice Seniorát Bohoslužby Služby Boží online Sociální sítě
FS ČCE BEROUN pražský 10.00
FS ČCE BRNO - ŽIDENICE brněnský 9.00
FS ČCE BRNO I brněnský 8:30, 10:00 (červenec - srpen 9:00)
FS ČCE BRNO II brněnský 9.00
FS ČCE BŘECLAV brněnský 9.30
FS ČCE ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský 9.00 (polské a c 8.00)
FS ČCE ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský 9.00
FS ČCE DĚČÍN ústecký 10.00
FS ČCE HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE CHOCEŇ chrudimský 10.00
FS ČCE CHOMUTOV ústecký Neděle 10:00
FS ČCE JIHLAVA horácký neděle 8:30 (Jihlava), neděle 10:30 (Střížov)
FS ČCE JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský 9.30
FS ČCE LIPTÁL východomoravský 10.00
FS ČCE LITOMĚŘICE ústecký 9.00
FS ČCE LOUNY ústecký 9.00
FS ČCE MIROSLAV brněnský 8.30
FS ČCE MORAVEČ horácký 9.30
FS ČCE MŠENO u Mělníka poděbradský 10.00
FS ČCE NOSISLAV brněnský 9:00, nešpor v 17:00
FS ČCE OLOMOUC moravskoslezský 9.00
FS ČCE OSTRAVA moravskoslezský 8.30 h (letní období); 9.30 h (zimní období)
FS ČCE PARDUBICE chrudimský 9:00
FS ČCE PLZEŇ - Korandův sbor západočeský neděle, 9.30
FS ČCE PRAHA 10 - STRAŠNICE pražský 9.00
FS ČCE PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES pražský 9.00; Říčany 11.00; bohoslužby s dětmi - v Uhříněvsi - 2. neděle v měsíci
FS ČCE PRAHA 10 - VRŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - BRANÍK pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - DEJVICE - BUBENEČ pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - JAROV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO pražský 9.30 (+) ekumenické: 3. neděle v měsíci 18.00
FS ČCE PRAHA 8 - KOBYLISY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 8 - LIBEŇ pražský neděle 9:30
FS ČCE PRAHA 5 - SMÍCHOV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - STŘEŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 2 - VINOHRADY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - ŽIŽKOV II pražský 9.30
FS ČCE PROSEČ u Skutče poličský 9.00
FS ČCE PŘEDHRADÍ poděbradský 9:00 (1. VP/3. rodinné)
FS ČCE RŮŽĎKA východomoravský 10.00
FS ČCE SÁZAVA horácký 10:00
FS ČCE SOBĚSLAV jihočeský neděle 9.30
FS ČCE STŘÍTEŽ nad Bečvou východomoravský 9.30
FS ČCE ŠUMPERK moravskoslezský 9:00
FS ČCE TELČ horácký neděle 8.30
FS ČCE TEPLÁ západočeský 9.30
FS ČCE TŘEBENICE ústecký neděle 10:00 (Třebenice), 8:30 (Lovosice, v letním období)
FS ČCE UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský 10.00
FS ČCE ÚSTÍ nad Labem ústecký Neděle 9:30 na faře (Dvořákova 6)
FS ČCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ východomoravský 9.30
FS ČCE VELENICE poděbradský 8.30
FS ČCE VRCHLABÍ královéhradecký 9:00 Vrchlabí + 1.ne v měs. 11:00 Herlíkovice
FS ČCE VSETÍN (Horní sbor) východomoravský 9.30
FS ČCE ZLÍN východomoravský 9.30