Vyhledávání bohoslužeb

Seniorát:
nebo nebo
Sbor/stanice Seniorát Bohoslužby Služby Boží online Sociální sítě
FS ČCE BEROUN pražský 10.00
FS ČCE BRNO - ŽIDENICE brněnský 9.00
FS ČCE BRNO I brněnský 8:30, 10:00 (červenec - srpen 9:00)
FS ČCE BRNO II brněnský 9.00
FS ČCE BŘECLAV brněnský 9.30
FS ČCE ČESKÝ TĚŠÍN moravskoslezský 9.00 (polské a c 8.00)
FS ČCE ČESKÉ BUDĚJOVICE jihočeský 9.00
FS ČCE DĚČÍN ústecký 10.00
FS ČCE HOŠŤÁLKOVÁ u Vsetína východomoravský 10.00
FS ČCE CHRÁST u Plzně západočeský 9.30
FS ČCE JIHLAVA horácký neděle 8:30 (Jihlava), neděle 10:30 (Střížov)
FS ČCE JINDŘICHŮV HRADEC jihočeský 9.30
FS ČCE KDYNĚ na Šumavě západočeský 9.00
FS ČCE LIPTÁL východomoravský 10.00
FS ČCE LITOMĚŘICE ústecký 9.00
FS ČCE LOUNY ústecký 9.00
FS ČCE MORAVEČ horácký 9.30
FS ČCE MŠENO u Mělníka poděbradský 10.00
FS ČCE NOSISLAV brněnský 9:00, nešpor v 17:00
FS ČCE OLOMOUC moravskoslezský 9.00
FS ČCE PARDUBICE chrudimský 9:00
FS ČCE PLZEŇ - Korandův sbor západočeský 9.30
FS ČCE PRAHA 10 - STRAŠNICE pražský 9.00
FS ČCE PRAHA 10 - VRŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - BRANÍK pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - DEJVICE - BUBENEČ pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO pražský 9.30 (+) ekumenické: 3. neděle v měsíci 18.00
FS ČCE PRAHA 8 - KOBYLISY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 8 - LIBEŇ pražský neděle 9:30
FS ČCE PRAHA 5 - SMÍCHOV pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 6 - STŘEŠOVICE pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 2 - VINOHRADY pražský 9.30
FS ČCE PRAHA 3 - ŽIŽKOV II pražský 9.30
FS ČCE PROSEČ u Skutče poličský 9.00
FS ČCE PŘEDHRADÍ poděbradský 9:00
FS ČCE RŮŽĎKA východomoravský 10.00
FS ČCE SÁZAVA horácký 10:00
FS ČCE SOBĚSLAV jihočeský neděle 9.30
FS ČCE STŘÍTEŽ nad Bečvou východomoravský 9.00
FS ČCE ŠUMPERK moravskoslezský 9:00
FS ČCE TELČ horácký neděle 8.30
FS ČCE TEPLÁ západočeský 9.30
FS ČCE TŘEBENICE ústecký neděle 10:00 (Třebenice), 8:30 (Lovosice, v letním období)
FS ČCE UHERSKÉ HRADIŠTĚ východomoravský 10.00
FS ČCE VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ východomoravský 9.30
FS ČCE VELENICE poděbradský 8.30
FS ČCE VRCHLABÍ královéhradecký 9:00 Vrchlabí + 1.ne v měs. 11:00 Herlíkovice
FS ČCE VSETÍN (Horní sbor) východomoravský 9.30
FS ČCE ZLÍN východomoravský 9.30