FS Soběslav hledá faráře

Kazatel ČCE Jan Kupka <>
Autorem textu je Martin Gargula.
(29.8.2008, rubrika: Nabídka práce)

FS sbor ČCE v Soběslavi hledá kazatele, nástup dle dohody . Farní byt 4+1 ve dvou podlažích, k faře přiléhá zahrada, součástí je garáž.. Fara a kostel jsou situovány v blízkosti mateřské školy, základní školy, gymnázia, nádraží ČD, kina, pekárny, do centra je to 5 minut pěší chůze. Ve městě působí mj. středisko Diakonie pro děti a dospělé s mentálními a kombinovanými vadami a Senior-dům.. Sbor má 100 kartotékových členů, na nedělních bohoslužbách bývá v průměru 20 dospělých, 10 dětí a cca 7 členů mládeže. Soběslav má zhruba 7500 obyvatel a nabízí čisté životní prostředí a dobré dopravní spojení na silniční i železniční trase Praha – České Budějovice. Případní zájemci kontaktujte kurátorku sboru Věru Skořepovou, skorepova.v@seznam.cz, tel. 608 235 612 nebo místokurátora Jana Růžičku janruze@cbox.cz, tel. 381 52 25 18.