Diskuze k článku: Sbírka už pomáhá lidem na ulici

Skupinky dobrovolníků dnes dopoledne vyrazili do ulic a na předměstí Plzně. Vyhledávají lidi bez domova a roznášejí jim teplou polévku, čaj a ošacení.
Teplé oblečení, deky nebo potraviny, kterými lidé v rámci sbírky "Nenechte své srdce zmrznout" v uplynulých dnech zaplnili evangelické kostely a fary na Plzeňsku, už slouží potřebným.

Téma: Dobrovolníci a bezdomovci

Od: Uživatel Evangnetu David Geisler <>
Kdy: 10. 02. 2012 20:19
Předmět: Dobrovolníci a bezdomovci

Navigace: link | přehled | fórum
Díky Bohu. Tohle se mi líbí. Ta služba lidem bez domova …a taky možnost vkládat fotky do článků na Evangnetu. Hned to vypadá líp! :) God bless U!
Od: Uživatel Evangnetu Michal Vejvoda <>
Kdy: 27. 02. 2012 20:51
Předmět: Re: Dobrovolníci a bezdomovci

No škoda že církev potažmo synodní rada místo vydávání nesmyslnejch stanovisek k EU a pořádání přiblblých akcí jako je autopůst raději nevyhlásí celocírkevní akci podobného typu.
Od: Uživatel Evangnetu David Geisler <>
Kdy: 28. 02. 2012 08:13
Předmět: Re: Dobrovolníci a bezdomovci

Milý bratře Michale, zdravím tě a přeju tobě, mě i nám všem (nejen evangelíkům) více takových "otázek po smyslu". Tedy otázek podobných té, kterou jsi v podstatě položil…