Diskuze k článku: Levně prodáme interiér kostela - poslední výzva

Po prodeji kostela nám zůstal interiér, který je třeba co nejrychleji odvést z kostela. Velmi pěkné lavice, stůl Páně a kazatelna. Fotky je možno vidět na tomto odkazu: http://klaster.evangnet.cz/foto/trnov/index.htm. Je třeba co nejrychleji volat do Kláštera na faru - 494627156.

Téma: vybaveni

Od: Anonym: Tomas <> ( ---.201.broadband4.iol.cz )
Kdy: 17. 04. 2007 00:17
Předmět: vybaveni

Navigace: link | přehled | fórum
Zdravim Nevim jaka je cena, moznost koupe nevylucuji.
Nabizim vsak uschovani ve stodole na chalupe u Susice do te doby, dokud o nej neprojevi zajem nejaka jina farnost. S pozdravem Tomas
Od: Anonym: Michael Spacek---.dynamic.dsl.as9105.com )
Kdy: 17. 04. 2007 11:53
Předmět: Re: vybaveni

Zdravim za Klastersky sbor, cena vybaveni je jiste nevycislitelna - je to skvost.. Klasterske starsovstvo rozhodlo, ze budou 2 ceny. Pro SBOR CCE bude cena nizsi a pro jineho zajemce se cena projedna na starsovstvu. Jinak prevoz do Susice by byl velmi drahy, uskladneni by bylo fajn, ale ne ve stodole. Stodol mame plno a brouku a cervotocu tez. Toto je zdravy stolety material. Zdravim a prosim, volejte pro informace na faru.
Od: Anonym: Pavel Stejskal <> ( ---.jen.cz )
Kdy: 17. 04. 2007 22:46
Předmět: Re: vybaveni

Vybavení kostela je opravdu nádherné…Zachytil jsem tuto nabídku, v neděli jsem si vše prohlédl a dnes jsem podal nabídku odkoupení lavic s následným umístěním v synagoze v Krnově ( www.mujweb.cz/www/synagoga ), která o své zařízení, stejně jako ostatní synagogy ze známých důvodů přišla. Myslím si, že to je pro vybavení z Trnova důstojné místo, snad si to bude myslet i staršovstvo…(Trnov-Krnov :-))V Krnově sice máme jeden soubor lavic z vypálené olomoucké synagogy, ale ten díky své šířce neumožňuje zachování středové uličky v sále. Tento soubor se k nám dostal z Olšan u Prostějova, kde sloužil po úpravě a odvozu z Olomouce cca 50let v místním kostele. Potom byly lavice nějakou dobu taky ve stodole, což rovněž nedoporučuji.
Od: Anonym: Kolemjdoucí---.phil.muni.cz )
Kdy: 24. 04. 2007 15:52
Předmět: Re: vybaveni

Nechápu, proč o tak působivou kazatelnu a stůl Páně nemá zájem nějaký jiný sbor ČCE - a že by se míst, která potřebují takto povznést našlo… Cit, vkus a vztah k dědictví předků nekráčívá vždy společně s funkcemi!
Od: Správci Evangnetu (Petr Tomášek) <>
Kdy: 25. 04. 2007 12:57
Předmět: Re: vybaveni

Třeba žádný z nich zrovna nemá v plánu přestavbu svých sborových prostor?…