f. Otakar Funda Dr. theol. (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
v důchodu
nar.: 1943
poznámka: ordinován 12.12.1965

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 10. 1965 15. 6. 1966 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ vikář pro Tachov
16. 6. 1966 30. 11. 1966 PODBOŘANY vikář
1. 12. 1966 31. 8. 1967 Thst. v cizině
1. 10. 1967 31. 8. 1972 MOST vikář Most Litvínov
1. 9. 1972 31. 8. 1987 PRAHA 3 - ŽIŽKOV II farář
1. 9. 1987 31. 3. 1990 tajemník synodní rady
1. 4. 1990 5.1.1990 - odb. asist.; 1.4.1990 - 30.12.1993 doc. Husitská teol. fakulta UK; 1.1.1994 - doc. Ped. fak. UK

  • Aktualizace: 25. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus