Oznámení: Farní sbor v Domažlicích, hledá faráře/ farářku

Oznámení > Kazatelská místa

Evangelický sbor v Domažlicích, hledá faráře/ farářku možný nástup již od 1.9.2024

Jsme menší společenství, které je aktivní a funkční. Naším největším zájmem je duchovní život sboru, ale snažíme se i o fungování v širším kontextu, otevíráme se široké veřejnosti a komunitnímu životu. Rádi bychom pokračovali v dosavadních aktivitách jako jsou výstavy, přednášky se zajímavými osobnostmi, koncerty apod. Přejeme si, aby náš nový farář byl komunikativní napříč generacemi zastoupenými ve sboru. Pokud Vás naše řádky zaujaly, více najdete na www.domazlice.evangnet.cz. Budu rád za společný telefonický rozhovor na čísle 605 294 736. Sborový dům je 16 let starý, tedy jako nový. Nachází se v klidné části centra města u městského parku a k dispozici máme pro faráře byt 4+kk, parkování před sborovým domem, u sborového domu je zahrada s terasou. Pavel Voldán, kurátor sboru.
Inzerent: FS ČCE DOMAŽLICE <>
Stav: trvá