Diskuze k: FAQ::: Otázky a odpovědi


Téma: imteraktivní mapa evangelických sborů

Od: Anonym: David Mikolášek <> ( ---.agroprojektpso.cz )
Kdy: 03. 08. 2008 14:07
Předmět: imteraktivní mapa evangelických sborů

Navigace: link | přehled | fórum
Při plánování programu na dovolenou a výlety by se mohla ne jen naší rodině hodit informace o tom, kde kdo kdy se dá potkat, kam do shromáždění, za lidmí, za památnými místy,… Dám si tu práci a pokusím se najít kam bych mohl jít v neděli z Velkých Karlovic,a ele času není a tak by mi taková mapa pomohla víc než jen seznam.
Mohlo by to přispět k obnově sítě (kontaktních bodů), ve které by mohli uvíznout i jiní …
Zdraví m David M.
Od: Správci Evangnetu (Petr Tomášek) <>
Kdy: 04. 08. 2008 16:11
Předmět: Re: imteraktivní mapa evangelických sborů

Dobrý den!
Něco takového je připraveno ve vývojové verzi Evangnetu, kterou snad v dohledné době sprovozníme. Prozatím můžete zkusit třeba tohle: http://btmp.evangnet.cz/mapa_okoli?id=sb60 ;-)
Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 04. 08. 2008 16:24
Předmět: Re: imteraktivní mapa evangelických sborů

Možná by stačilo zadat do vyhledavače Mapy.cz "Sbor Českobratrské církve evangelické", jsou tam dokonce i informace o časech služeb Božích atd., bohužel není to 100%. Výsledek zkuste sami:
http://www.mapy.cz/#x=133227648@y=135901952@z=6@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=sbor%20%C4%8Deskobratrsk%C3%A9%20c%C3%ADrkve%20evangelick%C3%A9@sss=1@ssp=120705957_124487553_150393765_149833601
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 05. 08. 2008 00:57
Předmět: Re: imteraktivní mapa evangelických sborů

Bohužel to je v kompetenci sborů co tam mají a v jaké míře je to aktuální…. Kdysi jsem žádal o aktualizaci záznamu o ČCE Jihlava, ale kvůli možnosti zneužití byla moje žádost ještě verifikována.
Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 05. 08. 2008 07:09
Předmět: Re: imteraktivní mapa evangelických sborů

Nevím, jak to funguje. Když jsem byl v Bohuslavicích, ani jsem nevěděl, že něco takového existuje, ale měli nás tam, a poměrně přesně, aktuálně. Nevím, jestli to tam někdo cíleně dával. Myslím, že si to provozovatelé Map.cz stáhli buď z našich stránek, nebo z Evangnetu, nebo z rejstříků firem. Ale proč jim tam pak fůra sborů chybí, když jsou stejně dostupné jako bývaly Bahuslavice (i dostupnější), to nevím.
Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 05. 08. 2008 00:00
Předmět: Re: imteraktivní mapa evangelických sborů

No Petře, vy správci se teda činíte, pěkné to je a bude, fajn, díky :-) Ačkoliv jsem beta evangnet již několikrát prolezl na mapu jsem snad co si vzpomínám nenarazil;-) …jen už je teď půlka tajemství vyzrazena…:-D