Téma: Bigbloger

Od: Uživatel Evangnetu Petr Hanč <>
Kdy: 18. 06. 2006 22:15
Předmět: Bigbloger

Navigace: link | přehled | fórum
Upozorňuji na to, že Lidové noviny pořádají soutěž Bigbloger - http://bigbloger.zpravy.cz/ . Je to soutěž o nejlepšího pisatele internetového deníčku (tedy spíš měla by být). Zajímavé na ní je, že tam soutěží i farář naší církve.
Od: Anonym: Martin Grombiřík---.vfu.cz )
Kdy: 19. 06. 2006 08:48
Předmět: Re: Bigbloger

schválně: kdo pozná, který to je ;-) (myslím, že to není tak těžké).
Od: Uživatel Evangnetu Petr Hanč <>
Kdy: 19. 06. 2006 16:38
Předmět: Re: Bigbloger

Já to tuším podle okazu na web sboru, který tam poslal. Ale osobně ho vůbec neznám.
Od: Anonym: Masox80.79.28.--- )
Kdy: 19. 06. 2006 22:37
Předmět: Re: Bigbloger

"tak sundej háro mastný a kecku děravou, my nemůžem bejt šťastný s nohou smradlavou…" je to on?
Od: Kazatel ČCE Filip Keller <>
Kdy: 20. 06. 2006 10:31
Předmět: Re: Bigbloger

Když vydržíte do zářijového čísla časopisu Bratrstvo (http://bratrstvo.evangnet.cz) , dozvíte se nejen odpověď , ale budete mít možnost přečíst si se Sauvignonem rozhovor. fk
Od: Anonym: Petr Hanč---.humlak.cz )
Kdy: 21. 06. 2006 20:56
Předmět: Re: Bigbloger

To je, Filipe, trochu dlouhá doba. :-) http://bigbloger.zpravy.cz/farar-sauvignon/rodned060529.html
Od: Správci Evangnetu (Petr Tomášek) <>
Kdy: 21. 06. 2006 21:24
Předmět: Re: Bigbloger

Noyo, když pocházíš jsi Brna, tak si můžeě vyskakovat, viď? Ale aspoň, že tam máte nudu ;-)
Od: Anonym: Martin Grombirik---.karneval.cz )
Kdy: 28. 06. 2006 21:10
Předmět: Re: Bigbloger

JAAAK NUDA??!! Ve štatlu je goldnové lochec, to enom cajzli a lonti, co negómó betelné hantec, vedó takové krén války!
:-) ;-) :-P
Od: Kazatel ČCE Jaroslav Pechar <>
Kdy: 23. 06. 2006 09:08
Předmět: pozdě...

Tak jsem mu chtěl taky poslat nějaký ten hlas, ale nepochopil jsem, kam mám klikat. Nikdá se mi nic jako talčítko neobjevilo - jen "příspěvky v diskusi", ale když jsem na to kliknul, tak jsem se do žádné diskuse nedostal. Asi jsem se měl někam zaregistrovat či co… No, teď už je to jedno, na notebook si bude muset našetřit jinak. Doufám, že mu pošlou alespoň flašku Cabrnetu :-)
Od: Správci Evangnetu (Petr Tomášek) <>
Kdy: 23. 06. 2006 13:06
Předmět: ADMIN: Re: pozdě...

Prosím, když odpovídánte na příspěvek, který se týká již diskutovaného tématu, pokračujte v předchozím „vlákně‟.
Děkuji
Od: Uživatel Evangnetu Petr Hanč <>
Kdy: 28. 06. 2006 02:47
Předmět: Re: pozdě...

Tak to je pěkně nespravedlivé, že někdo mohl hlasovat a někdo ne. Mohl by si přibrat nějakou kazatelskou stanici nebo brát poplatky za reklamu od Cabrnetu, aby mu to šetření šlo lépe. ;-)
Od: Anonym: Tomáš Pavelka---.chello.cz )
Kdy: 06. 08. 2006 22:41
Předmět: Big ostuda

Upřímně řečeno, bylo mi z toho blogu dost stydno. Takové speciální farářské vydání "Bakalářů". Nejvíce mě ovšem pobavila reakce jedné dívky v diskuzi: "Zatím nějak nedokážu věřit v Boha. Zatím bych mohla třeba věřit v Tebe." To myslím pěkně ilustruje, jaký nechtěný výsledek takový styl prezentace přináší.