Téma: Jako evangelík budu volit Zemana

Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 14. 01. 2018 19:27
Předmět: Jako evangelík budu volit Zemana

Navigace: link | přehled | fórum
Ve druhém kole je správná volba Miloš Zeman! Jako evangelík budu volit Zemana.
A koho budete volit vy?
Od: Anonym: Locika--- )
Kdy: 14. 01. 2018 20:22
Předmět: Re: Jako evangelík budu volit Zemana

Jako nebo dooporavdy? Podle mne jste prostě katolík. u nás v clubu všichni volej "v zdravém těle, zdravý duch".
Od: Anonym: jedna paní--- )
Kdy: 15. 01. 2018 19:34
Předmět: Re: Jako evangelík budu volit Zemana

Martin Janča napsal(a):
 Ve druhém kole je správná volba Miloš Zeman! Jako evangelík budu volit  Zemana.    A koho budete volit vy?
Jako evangelička nebudu volit Zemana leda, že bych se zbláznila.
Od: Anonym: Ladislav Dlouhý <> ( --- )
Kdy: 19. 01. 2018 17:07
Předmět: Re: Jako evangelík budu volit Zemana

Myslím, že volba presidenta je soukromá věc každého a nemá se kvůli volebním preferencím nikdo ostrakizovat a hystericky prosazovat jednoho kandidáta ať je pro většinu přijatelný. Jsme přece demokraté, nebo ne? Už vzhledem ke stému výročí naší církve bychom si to mohli uvědomit.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 19. 01. 2018 17:15
Předmět: pana Drahoše

v čem vidíte ostrakizaci, a v čem hysttérii? v prohlášení sr je každopádně i půlvěta: "využijte svého práva volit svobodně"
Od: Anonym: Dlouhý Ladislav <> ( --- )
Kdy: 20. 01. 2018 09:53
Předmět: Re: pana Drahoše

Dle mého názoru by církev žádného kandidáta,snad možná náznakem,ale ne jmenovitě doporučovat oficiálně neměla,to nás rozděluje a rozdělování církve je od zlého.Ať bude zvolen kandidát A nebo B ,je třeba se za něho modlit a přimlouvat.A nás slovy našich předků aby nás Pán Bůh při zdravém rozumu zachovati ráčil.Snad více vysvětlovat nemusím a každému rozumně myslícímu člověku to dojde.Prohlášení SR je třeba číst jako celek a ne si z něho něco vybírat.Děkuji předem za odpovědi.
Od: Anonym: Velký pes--- )
Kdy: 20. 01. 2018 10:11
Předmět: Re: pana Zemana

tak..synodni rada vede cče dávno do pekel…..
Od: Anonym: Dlouhý <> ( --- )
Kdy: 23. 01. 2018 09:39
Předmět: Re: pana Zemana

Velký pes napsal(a):
 tak..synodni rada vede cče dávno do pekel…..
Tak jsem to nemyslel,spíše mi jde o jednu konkétní záležitost v níž se SR mohla mýlit a není v souladu s Písmem.Kůň je strojen do boje,ale vítěztví je u Hospodina,tím končím.
Od: Anonym: Dlouhý <> ( --- )
Kdy: 23. 01. 2018 09:41
Předmět: Re: pana Zemana

Velký pes napsal(a):
 tak..synodni rada vede cče dávno do pekel…..
Tak jsem to nemyslel,spíše mi jde o jednu konkétní záležitost v níž se SR mohla mýlit a není v souladu s Písmem.Kůň je strojen do boje,ale vítěztví je u Hospodina,tím končím.