Diskuze k článku: Založení EvangMotoKlubu

V prosinci 2005 byl založen nový virtuální křesťanský motoklub s názvem EvangMotoKlub.

Téma: cenzura na evangnetu

Od: Anonym: supernýmand---.static.adsl.vol.cz )
Kdy: 06. 01. 2006 02:28
Předmět: cenzura na evangnetu

Navigace: link | přehled | fórum
dvakrát jsem zaznamenal kritickou rakci na EvangMotoKlub a pokaždé byla smazána, zvláštní to poměry
Od: Správci Evangnetu (Petr Tomášek) <>
Kdy: 06. 01. 2006 11:26
Předmět: Re: cenzura na evangnetu

Cenzorsky byly smazány pouze anonymní příspěvky buď vulgárního charakteru, nebo bez zřejmé výpovědní hodnoty ("blábol").
Pak tu byl ještě kritický příspěvek, který jsem psal já (jako svůj _osobní_ názor, který se nemusí shodovat s názorem Evangnetu, proto byl i pod jiným uživatelem). Ten jsem si smazal _já_sám_ (to může mimochodem každý přihlášený uživatel), protože se mi zdál moc tvrdě napsaný a dosud jsme neměl čas/energii sesmolit něco "diplomatičtějšího"…
Stačí?
Od: Anonym: supernýmand---.static.adsl.vol.cz )
Kdy: 07. 01. 2006 01:46
Předmět: Re: cenzura na evangnetu

Samozřejmě stačí. Opravuji: cenzura a autocenzura
a) onu popuzenou reakci anonymního zástupce EvangMotoKlubu by stálo za to ponechat, aby dělala antireklamu
b) ne že by diskuse byla ukázkou geniality, ale jakési jiskérky tam byly
c) mazat jiné než protizákonné a skutečně extrémní příspěvky do diskuse (i kdyz je pokladame za "blabol" apod., co to je prosím za argument?), ktera na Evangnetu navic odjakziva pochcipava, nelze jinak nez jako cenzura nazvat
d) autocenzurovaný článek byl naopak málo tvrdý - už jsem potkal několik lidí, co jim z existence EvangMotoKlubu bylo nevolno
Taky stačí? Děkuji za pochopení
Od: Anonym: Xebece <> ( ---.isp.t-mobile.cz )
Kdy: 07. 01. 2006 22:39
Předmět: Re: cenzura na evangnetu

A co v tvem tak tvrdem prispevku vlastne bylo tak tvrdeho, ze se to muselo smazat? Ted mam dojem, ze jsem neco prosvih…