Diskuze k článku: Oprava věže evangelického kostela v Olešnici ve finále soutěže o nejlépe opravenou památku Jihomoravského kraje

Jihomoravský kraj poprvé vyhlásil Soutěž o nejlépe opravenou památku. Do finále soutěže, jejíž vítěz a další dva ocenění mohou získat nemalou finanční odměnu, se dostala také oprava věže evangelického kostela v Olešnici. Přečtěte si o tom více a podpořte v hlasování olešnické.

Téma: Vaše slova pane Šando zamrzela

Od: Anonym: Anna Vraspírová <> ( 88.103.109.--- )
Kdy: 31. 01. 2008 08:57
Předmět: Vaše slova pane Šando zamrzela

Navigace: link | přehled | fórum
a je z nich cítit nejen velká neznalost věci samé. Na počátku celé téhle zdařilé rekonstrukce olešnického evangelického kostela stála naopak velmi pečlivá a důsledná práce paní farářky Smrčkové, která nezavřela oči před skutečným stavem památky. Nikdo z těch, kdo stav věže znali a znali rovněž finanční rozpočet oprav, téměř nedoufal, že se uskuteční získat tak velkou částku bez většího zadlužení sboru. Slečna farářka věnovala opravě neskutečné úsilí a provedení považuji za více než zdařilé. Věřím, že svá obvinění a vyřčené nepravdy zvážíte. Otázka formální podoby soutěže je věc jiná, a rozhodně můžete vynaložit úsilí a směřovat ji kompetentním osobám státního orgánu, který ji vypsal.