Diskuze k článku: Oprava věže evangelického kostela v Olešnici ve finále soutěže o nejlépe opravenou památku Jihomoravského kraje

Jihomoravský kraj poprvé vyhlásil Soutěž o nejlépe opravenou památku. Do finále soutěže, jejíž vítěz a další dva ocenění mohou získat nemalou finanční odměnu, se dostala také oprava věže evangelického kostela v Olešnici. Přečtěte si o tom více a podpořte v hlasování olešnické.

Téma: poděkování M.Šandovi

Od: Anonym: Fučikovská Jana <> ( ---.17.broadband4.iol.cz )
Kdy: 25. 01. 2008 09:34
Předmět: poděkování M.Šandovi

Navigace: link | přehled | fórum
Je hezké jak nás Martin Šanda vyburcoval až k těmto reakcím a diskuzím. Doposud jsem skromně hlasovala jen ze svého počítače, ale po přečtení jeho inťoušského názoru, jsem prosbu o přidání hlasu rozeslala všem svým příbuzným a známým - nejen evangelíkům. Martine, díky Vám to Olešnice zaručeně vyhraje! Zasloužil byste si provizi! :o)
Od: Anonym: Martin Šanda <> ( ---.111.broadband4.iol.cz )
Kdy: 27. 01. 2008 03:04
Předmět: Re: poděkování M.Šandovi

Hmm, není zač… Pokud vám takové věci jako občasný intenzivní pocit, že něco není v pořádku a bylo by vhodné se ozvat nic neříkají, tak to budu klidně rád označen za inťouše, než se klidně tvářit, že se přece nic neděje a podvádět je přece na tomto světě naprosto běžné že?
Od: Anonym: Miki Erdinger <> ( 82.119.250.--- )
Kdy: 29. 01. 2008 10:29
Předmět: Re: poděkování M.Šandovi

Pardon, ale proč mluvíte o podvádění ? Tady někdo podvádí ? Nabízet svobodnou možnost hlasovat, to není podvod. Je to stejně hloupé nařčení, jako o manipulativním hledání peněz pro CCE, které jste zatím nevysvětlil. (Ten příběh sboru, který si postavil modlitebnu a teď má malo lidí není odpovědí.) Církev dává možnost lidem, aby ji podporovali. A je svobodná vůle každého, zda se pro to rozhodne. Ať se jedná o peníze do kasičky, nebo o kliknutí na netu. Přečtěte si příspěvek Martina Balcara v jiném vláku této dikuze a pak snad již nebude třeba dále rozvádět tuto dikuzi. Souhlasím s tím, že je dobře, že se o památkám, včetně Olešnice, mluví, ale Vaše fundované názory na památky tady nepadají na úrodnou půdu. Tady jste "ve fanouškovském kotli" :) Tedy pokud nám nechcete podat důkaz o tom, kde Olešnický sbor podvádí, nebo kde ČCE pochybným způsobem láká peníze, tak již nemá cenu diskutovat.