Diskuze k článku: Levně prodáme interiér kostela - poslední výzva

Po prodeji kostela nám zůstal interiér, který je třeba co nejrychleji odvést z kostela. Velmi pěkné lavice, stůl Páně a kazatelna. Fotky je možno vidět na tomto odkazu: http://klaster.evangnet.cz/foto/trnov/index.htm. Je třeba co nejrychleji volat do Kláštera na faru - 494627156.

Téma: Prodej kostela v Klášteře nad Dědinou

Od: Anonym: Jarča Francová <> ( ---.user50.tvujnet.cz )
Kdy: 05. 08. 2007 09:22
Předmět: Prodej kostela v Klášteře nad Dědinou

Navigace: link | přehled | fórum
Prosím , mohu se zeptat proč byl kostel v Klášteře nad Dědinou prodán? Je mi 49let a když mi byly asi tři roky,tak jsem byla v tomto kostele pokřtěná.Jelikož se mi při posledním stěhování křestní list ztratil,chystala jsem se do Kláštera přijet a pokusit se jej v tamější matrice vyhledat.Nyní jsem velice zklamaná i dojatá až k slzám , při zjištění,že kostel je prodán.Prosím a tamější hřbitov , kde jsou pohřbeni moji příbuzní z Bolehoště,Rychnova nad Kněžnou atd,jest přístupný a nebo je zrušen ??? Prosím o odpověď . Děkuji Vám s bolestí v srdci , Vaše Jaroslava Francová z Chomutova .
Od: Anonym: Pavel Stejskal <> ( ---.jen.cz )
Kdy: 10. 08. 2007 21:27
Předmět: Re: Prodej kostela v Klášteře nad Dědinou

Dobrý den, reaguji na Váš příspěvek na Evangnetu. Kostel v Klášteře nebyl prodán, to je nedorozumění. Prodán byl kostel v nedalekém Trnově, který ale spravuje farnost v Klášteře. Kostel i hřbitov v klášteře nadále slouží svému účelu a určitě se tam můžete podívat. Pavel Stejskal