Diskuze k akci: 80 let od posvěcení Evangelického kostela v Lounec

(FS ČCE v Lounech)

Děkovná bohoslužba. Součástí programu bude též vystoupení pěveckého sboru, pozdrav seniora ú.s., promluvy hostů, spjatých se sborem, zajímavá místa sborové historie a pohoštění. Program bude ještě upřesněn, již nyní srdečně zveme!


Téma: Rejpnutí

Od: Anonym: Adam Balcar---.fdlnet.cz )
Kdy: 26. 09. 2012 15:01
Předmět: Rejpnutí

Navigace: link | přehled | fórum
Co už se dneska všechno neslaví… Trocha pokory by neuškodila. Já vám to ale přeju, kluci :-)
Od: Uživatel Evangnetu František Smetana <>
Kdy: 26. 09. 2012 16:10
Předmět: Re: Rejpnutí

Nevím, co je špatného na slavení. Jde o děkovnou Bohoslužbu, či děkovné Bohoslužby. Nevím tedy o čí pokoru Vám jde. Jsem asi v evangelické církvi příliš krátce. Ale rejpání Vám nepřeju ;-) .
Od: Anonym: Jan Kirschner <> ( ---.144.broadband6.iol.cz )
Kdy: 26. 09. 2012 20:13
Předmět: Re: Rejpnutí? spíše vtip

No pane Smetano, Adam si tady rejpnul do svého kolegy faráře s kterým má velmi dobré vztahy, myslel to proto určitě jako vtip.
Jinak v Lounech maji moc krásný funkcionalistický kostel. Jen zle jazyky tomu říkají krematorium. Naposledy jsem tam byl loni v září, tak nevím, zda stihli opravit fasádu. Kdysi jsem o kostele napsal tento článek:
Od: Anonym: František---.38.broadband6.iol.cz )
Kdy: 26. 09. 2012 20:45
Předmět: Re: Rejpnutí? spíše vtip

Asi určitě. Pak jsem nad tím taky chvíli přemýšlel. Asi jsem dlouhou ne… maso. Nerozuměl jsem vtipu. :-) Nechci zbytečně "prudit". Přeji vše dobré… Díky za usměrnění.