Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Návštěva papeže Benedikta XVI.

Od: Anonym: David Protest---.8-3.cable.virginmedia.com )
Kdy: 15. 11. 2011 16:19
Předmět: Re: Návštěva papeže Benedikta XVI.

Zdravím pane Radku. Já myslím, že hrubky o nevzdělanosti nesvědčí a ukazovat na ně v diskusním fóru je nemístné. Toto totiž není slohové cvičení a hlavním účelem je v rychlosti si sdělit své názory a ujištuji vás, že ve škole (základní i střední) jsem byl ve slohu i pravopisu nejlepší, takže to s tím opravdu nesouvisí. Nestarám se o to, jestli v diskusi dělám hrubky, až budu psát pojednání, pak mě to bude zajímat. Nechci na žádného řadového katolíka či evangelíka útočit ani se ho nijak dotknout ale nadšená ekumenická spolupráce je pro mě spíše přitěžující okolnost, když mám přemýšlet o názorech církve. Napsal jste to hezky, ale já jsem měl na mysli odhodit POUZE předsudky, ne rozum. Rozum který dostává prostor v ekumenické spolupráci, je pouze druhu římskokatolického. Otevřením očí jsem měl na mysli to, abyste se podíval co římskokatolická církev vlastně učí. Copak nevítě, že i spousta upřímných katolíků, kteří si ještě zachovali rozum sama prohlašuje, že katolická církev v čale s papežem je odpadlá. Znám katolíka který dopisoval do katolických novin (pokud vím) a ten to řekl o papeži Janu Pavlu II, kterého prohlásil za heretika. A vůbec, nevím proč bych tady měl psát mraky vět, však se podívejte na katolické doktrímy, to je jeden blud vedle druhého. POkud to nevidíte, tak je mi vás líto a vážně vám nemůžu pomoct ničím, co zde napíšu. Papež se prohlašuje za vládce světa, klaní se mu králové a prezidentia Jan Pavel II řekl, že kdo se bude stavět proti papežové autoritě jakožto nejvyšší světové moci, musí být potrestán jako heretik (čili smrtí). Jestli vám tohle nestačí tak co tedy? Jenže problém je to, že dnes se nečte co papež prohlásí či napíše. Kromě toho, že políbil Korán a požehnal přírodní výběr, prohlásil také spoustu arogantních a nenávistných věcí, o kterých se mi ani nechce psát, protože to by bylo nadlouho. Koneckonců máte internet a není problém si to zjistit, když víte kde hledat.
Jo ješte ty oči, ty vám budou násilně otevřeny až budete přinucen se buď poklonit papeži nebo být potrestán jako heretik.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód