Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita v ČCE

Od: Anonym: David Protest---.8-3.cable.virginmedia.com )
Kdy: 09. 11. 2011 01:13
Předmět: Re: Homosexualita v ČCE

No jistě, to jsem čekal. To velmi oblíbené slovo extrémní, které používají lidé, co nejsou ochotni sebrat odvahu a podívat se pravdě do očí. Slovo, kterým odbydou jakýkoli názor, který je v rozporu s jejich pohledem na svět a který by je nedejbože mohl přivést k myšlence, že by možná měli změnit svůj život. Vy jste člověk který nemá nejmenší tušení ani o historii ani o římské církvi, to mohu říci se zcela čistým svědomím a s jistotou. Svoje názory jste převzal z teologických sběrných surovin, typických pro tento věk a sice tím, že se zásadně vyhýbají jakýmkoli problémům a razí termíny jako kompromis, snášenlivost, tolerance a to vše na úkor pravdy. Promiňte, ale tam, kde jde o pravdu, tam nemá místo žádná tolerance, ani kompromis. Já lež netoleruji. Vy ano, to je ten rozdíl, nebo přinejmenším vás téma pravda a lež nezajímá. Mohu tolerovat pokud is ěnkdo myslí, že není bůh. Nemohu ale tolerovat, že někdo si nechává říkat Bůh a chce abych se mu klaněl. Vyjděte taky jednou z brlohu a začněte se zajímat o to co se ve světě děje. Vypadá to, jako byste žil dvacet let na rovníkovém ostrově v pacifiku a ládováním se kokosovými ořechy a válením po pláži jste pozbyl veškerý zápal pro spravedlonost a pravdu a osvojil si dokonale lhostejnost následovanou nutně naivitou. Uvědomte si, že co jsem psal nejosu názory zdaleka jen moje, ale spousty teologů a lidí, kteří ještě neztratili lásku k pravdě a nenechají si z lenosti nakukat kdeco.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód