Otázky zvenčí

Co jste kdy chtěli vědět o křesťanství a evangelících a báli jste se zeptat...

Odpověď na příspěvek: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 08. 2019 03:20
Předmět: Re: Víra a pochybnosti - vysvětlování...

Na leccos důkazy nebudou, tak pochybujte…

Je to nej vtip, z určitého hlediska. Hlavně Symbolicky, říkal zdejší rabín…
Jen zrekapituluji souvislost…
Asi 3.8. jsem našel to, že tam je číslo XM 6e6, ze kterého přes Digamma a _Stigma_ se stalo až dnešních 666. A napsal jsem to včetně toho, že Antikrist je Jidáš, kolektivní fenomén, a již dávno vládne světu a všichni se mu již klaníte. Jenže to po upřesňujících dotazech bylo smazáno, protože to je na tomhle kontinentě trestný čin, kritizovat nekritizovatelné a říct tuhle pravdu nahlas. V USA mají pojistku na svobodu slova v Ústavě, tam se smí říkat leccos, pokud to Gog a spol nezcenzurují…
A když mi to smazali, tak jsem si řekl, že to tam vrátím jen jako nezávadné jádro, a to 6.8. na výročí Hiroshima (Little Boy, Chlapeček, alone guy - mě tam ten gay vadí), v 08:15 ráno místního času. https://web.archive.org/web/20190806081519/http://pialpha.cz/Diskuse_Zj1318_v2.html A v 08:15 britského času zaarchivovaná přeformátovaná moje původní verze a to holé "jádro". A počkal jsem, dal jsem jim prostor protestovat, jestli to zde takhle polit-korektně projde a nesmažou to, prošlo, děkuji… Takže ještě v 13:18 našeho času k tomu přidána pojistka proti válce nebo vyhubení Ž. https://www.evangnet.cz/diskuze/vlakno/bible/66013018/13617 protože jsem tak domýšlel, jaké mohou být důsledky toho, když se tohle třeba američané za čas dozvědí, kdo tam u nich je ten Antikrist, ono se to v různých Hadísách tak nějak prorokuje(?), kam by to vedlo… A nedal jsem ji tam hned, aby ji nemazali. Když ji nesmazali nejdřív, tak ji nesmažou ani potom. Ty by byl fakt hloupý symbolický čin z toho smazat pojistku proti válce. Což jsem nikomu zde neumožnil, je to zazálohované jinde dost.
Mezitím v 10:46 jsem se tu šel projít, že tu XM Stigmu ukážu Tomášovi u truhlářů, protože o tom pořád pochyboval a je takový dost inteligentní a vážil bych si jeho oponentního stanoviska, protože tady není nikdo další podobný, který by tolik pochyboval a dalo se mu říkat leckteré nepříjemné pravdy. To ženám a dětem od sousedů se takové zlé věci moc neříkají… A z chlapů kdo co předtím kousky četl, tak spíš potichu pokyvoval, že asi jako jo, no… Ale tenhle Tomáš, ten nesouhlasil hlasitě, takový inteligentní ale zaslepený, s EU na věčné časy a nikdy jinak, a jsou to prý jenom konspirační teorie… Tak jsem mu přišel ukázat důkaz… Ale moc mi ta souvislost nedošla a nikdo tam nebyl, mají dovolenou. Ale mám fotku jejich prahu… (pak když jsem tam šel ještě následující den, tak mi došlo, co to je, takže jsem si pak vyfotil i prázdnou dílnu a dveře, že to je ten práh, co jsem mimoděk fotil předtím…!) Je to asi 700 metrů od místa, kde bydlím, a pak zas 700 metrů na druhou stranu k vodníkovi, prostě jsem se šel projít po vsi, abych se rozmyslel…
A v 08:15 východo-amerického času jsem to symbolicky dropnul do Anonymous (ale podepsané) do threadu >>222010651 post >>222024038 - https://boards.4chan.org/pol/thread/222**Cislo#pCislo . Tam to ještě asi týden vydrží k prohlédnutí. (There it is for plebs, but where is archive for Chan I shall not mention directly… it's swapped…) Mají k tomu archiv, ale tam chodí jen málokdo, a ovšem je tam nalepená reCaptcha od Google, takže si v tom archivu pro Chány u vás Google udělá čárku, že jste to viděl, to jen na okraj upozornění…
Nenechal jsem si mnoho času na přípravu. Asi v 13:42 zdejšího času jsem začal dělat tu XM XIN XIC XES grafiku, abych ji v 14:00 zdejšího času měl, otevřu /pol/ a první topic nahoře je s vlajkou OSN, tak jdu dál…
Byla to velmi zajímavá diskuse. Nějaký žid z OSN tam lobboval za světovládu… A nadával "illiterates". Možná to nebyl žid a byl jen naivní obdivovatel OSN, ale aspoň tři další diskutující dospěli k názoru, že je to žid, protože se schovává pod cizí vlajku, a jeden náš krajan mu to i podrobněji vysvětloval, ale když se to přečte podrobněji, tak aspoň sedm diskutujících si myslelo, že to je žid, když víte, jaký je tam žargon… Měl jsem tedy 15 minut na přípravu toho anglického textu. Ta hebrejská věta je vykopírovaná z toho našeho textu. Ta je tam totiž taky ta bomba, možná ještě závažnější, konkrétně ta kombinace "nadbytečného", "s kartami", "do kalendářů". Na své stránce to vysvětluji, co je v tom problém.
Takže v 08:15 východo-amerického času jsem to odeslal… Hned jsem to zazálohoval na archive.is WnPTj v 12:21 UTC pro případ, že by to smazali. (To byla chyba, býval bych to měl radši archivovat celé? Což jsem udělal nyní - GGSpx. archive.is mě ale nějak sabotuje a umožní jen jednou něco uložit a nic nezobrazí, po prvním použití se zasekne. Ostatním to asi nedělá, když jej používají…) Moje texty zrovna zde můžete vyhledat podle "uLF", pozná se to, že tam je jeden podepsaný πα½ !!LAoz0ZMzb91…
A žid z OSN na ten můj překlad Rev.13:18 odpovídá výsměch: "making modern decisions based on folklore from illiterate desert dwelling cousin fuckers". Tak já mu odpovídám "swallow it and choke" - to bylo k tomu "Chlapečkovi". A dodávám k jeho původnímu dotazu, co je špatného na sjednocené světovládě: "United Nations gives too much power to a handful of unelected burreaucrats. True Democracy is possible only Regionally…" A tomu, kdo se ptal žida z OSN, koho to cituje, jsem ale řekl, koho cituji já: "Quoting The Lord. Revelation 13:18. A true knowledge bomb…", a protože jsem předjímal důsledky, jak by to mohlo jednou dopadnout, doplnil jsem k tomu velmi zkrácené znění otčenáše, řecky i anglicky: "πατερ ημων … ρυσαι ημας απο του πονηρου αμην Pater emon … rusai emas apo tou ponerou, amen. Our Father … deliver us from evil. The grace of our Lord Jesus Christ be with you all. Amen.", mimo jiné i proto, aby si všimli, že rusai znamená v řečtině vysvobodit… Toho se žid leknul nebo zasmál, a posmívá se mi: "retard, hocus pocus"… Jako že tam sypu cizí texty, zde v řečtině… Hokus Pokus je česká jako-kouzelnická fráze, asi nebyl úplně illiterátní a posmíval se mi, že jsem čech a čaruju mu tam do threadu…? Němce, co tam volal "gas the jews, race war now", nad čímž tam nikdo nehne ani brvou, to je tam jak folklore, vtip už příliš opakovaný že ani nepobaví, tak tomu vysvětluji, jaký je idiot, jak z germánů dopadli jak němci, a že tam je esfragismenoi a ne exterminate!, a že radši Exodus než Ht2. A tomu židovi: jak hokus pokus? jak illiterate? … Tak "Abraka dabra. אברכה דברה (Let I bless the word)" Who is illiterate here ? Prostě asociace…
Rusovi tam povídám: "выгнaли фaшиcтoв paз, тeпep чac для євpeeв" s překladem do angličtiny. A s dalším vysvětlením, především, že Farao jsou taky světovládci, ale Jákob jsou prvorození, a svobodné vyjde lidstvo. Ruskou větu jsem naklikal myší v charmapě, asi mi tam chybí měkký znak… Pak jsem tomuhle odpovídal ještě nakonec, když jsem slíbil ještě dodat Tlouštíka ohledně té jeho teze, co jsem potvrdil, že už jsme Diverse enough… To tam bylo proto, aby se Zlí Lordi nebáli, že jestli tohle je "Chlapeček", co na ně mám připravené za "Tlouštíka"… Já jsem našel jednu fakt bombastickou informaci těsně 3.8., a čím to doplnit na ten druhý roh? Asi to 919… Ale je to slabý odvar…
A vysvětluji >>222032290, že jsem v těch 08:15 obešel půlku světa s Chlapečkem, abych tu informaci 6e6 dost zdůraznil. Taky mu vysvětluji, že USA jsou Gomora, a ať jsou židi dobrý Lot a koukají odtamtud vypadnout… A vysvětluji mu, proč židi najednou omládli… Škrtnul jsem jim historii, stejně ji nemají, jsou to Chazarové a konvertovaní Evropané…
A potom, (v 08:14 Yellowstoneského času, o minutu dříve, což jsem ani nevěděl, tam už jsem jenom vedl vlákno původní diskuse a ani se nedíval moc na hodiny), jsem po něm mrštil ten obrázek s Hvězdami. (Třeba v tom 4plebs archivu pro Chány je vidět podle čísla time-stamp, že to je originál, který tam nikdy předtím nebyl, protože v tom archivu, když si něco přeposílají dokola, když to rezonuje, tak to má ale pořád stejný název souboru…) Na původní otázku: "What are the genuine arguments against a world government?", jsem mu odpovídal: "Tady máš kus umění, co je špatného na Jedné Světovládě… > Jeden prsten vládne všem, … do temnoty sváže. > One ring to rule them all, … to the Darkness brings them. … A k tomu dodávám: "Time came to break that ring… One world government would make it too easy for the powers that be to control all…" To jak jsem hledal ten svůj obrázek nad tím, na rohatého čerta v hexahvězdě, tak jsem narazil na tyhle hvězdy a pyramidu s kloboukem, co jsem dělal v červnu. "the powers that be" je ustálená zkratka pro zlé světovládce… Takže ten text k tomu byl otázkou pár minut rozmyšlení, a nápad když jsem posílal čertíka ve hvězdě, tak ten obrázek jsou asi dva dny grafické práce předtím, mám to tu na vrstvách, print-screenech a fotografiích, jak se to postupně vyvíjelo…
Ty hebrejské nápisy vlevo u těch hvězd: Avodah Kokavim, avodah zarah. Ty jsou napsané v Talmudu. Původně tam bylo napsáno "Avodah Kokavim" Služba Hvězdám. Ale cenzor v antice to škrtnul a místo toho napsal "Avodah Zarah", cizí služba, disloyalita a trojský kůň. Ale v anglickém překladu a komentáři Talmudu tam napsali "Idolatry" a že se to prý týká Křesťanů… Takže když jim obrátím jejich zlého Maimonidese původním směrem, tedy proti Avodah Kokavim a proti Avodah Zarah. Tam není nic o křesťanství… Tam je to proti skutečným problémům… Ten drak vpravo je znak London City, jen s opraveným červeným štítem, aby to vynikalo. I tenhle obrázek je svým způsobem Informační Bomba.
O řádek pod tím napsal nějaký fašista, končil slovem "downfall", odpovídal někomu jinému. Větu začal slovem Hubris, které mi připomíná sochu v New Yorku, jak stojí děvčátko proti býkovi, a na jpegu je k tomu komentář, že to je ukázka "Hubris" Arogance ženské domýšlivosti a neschopnosti posoudit poměr sil. (to je super meme vtip, obrázek dodám někdy později)… Asi ho různí lidé znají v jiných kontextech, když to slovo "hubris" mu pak někdo dole vyčítá, nevím proč přesně…
A k tomu nakonec ještě další "bombu", že Zion znamená Šelma, s jednoduchým důkazem pohledem do slovníku. Taky originální obrázek, dělal jsem ho těsně, než jsem ho poslal… A pak jen příslib, že Tlouštík (Nagasaki) se bude týkat Diversity… A ob jeden pod tím někdo lupnul proti někomu jinému kreslený vtip s Obláčkem, jak svalnatec "Evidence,Reason,Logic" poráží v páce hubeňoura "Name calling" (nálepkování)…
(Mezi tím přes sto (nejméně 143) Anonymous z celého světa vysvětlovalo tomu židovi z OSN, co je špatného na Jedné Světovládě, a on se různým z nich různě posmíval… Tak nějak funguje Kolektivní Mysl, která neusíná, a je známá jako Anonymous, tohle byl zrovna úplně excelentní příklad, často je tam ale víc hnusu než dobrého obsahu…)
… "Tlouštíka" (Nagasaki) popíšu zas potom… Mezitím, jak jsem na něj čekal, tak jsem tu psal a bděl… Ale vás i je tady u sousedů jsem nabádal, ať se modlíte za Znamení Jonášovo, jako že ty katastrofy ve Zjevení, hořící jezero a tak, se nenaplní, jak avizuje Evangelium a Ninive jako možnost, když to takhle dáte dohromady, je to tak možné chápat. Ne, není to jisté, že to ohnivé jezero nebude ještě reálné, ale kdybyste řekli, že to přivolávám, tak ale vy všichni jste to tu celou historii přivolávali svými představami… Já se to jen pokouším symbolicky škrtnout, přesněji dát takovou možnost, když se vystěhují nebo stanou jedněmi z nás. Ассимиляция или обособленность (jestli si to pamatuji správně?), asimilate or expulse, se prý ptal už Lenin a před tím i potom mnozí tuhle otázku. Tak já jemu a mnohým, co se na ni takhle ptali, tak na ni odpovídám, že mu ji jenom přesně takhle vracím, ať si vyberou, každý zvlášť, stejně se na to Sionistické hnutí už přes sto let připravuje a chtějí to, tak to mají mít…
… To jen na vysvětlení, co je schované pod číslem >>222010651 , to bylo ve formátu "kdo má uši slyš", kdo ví co je takhle zapsané číslo, ať se tam jde podívat, tak tady je to i s URL, protože to byl dobrý vtip a nedocenili byste ho, a protože to je můj důkaz, jak jsem obešel svět jak blesk od východu na západ (všude v 08:15) z nebes (Uranus) a padaly hvězdy… Což mi došlo až potom, já tam šel podtrhovat informační bombu tak tučně, jak to jenom jde, abyste se konečně probrali a nespali… Ale jen symbolicky, já nikomu reálně neubližuji… Třeba Tarrant byl jenom žabař, a ještě zlej, jak lákal do pasti odboj… Což mě napadlo až teď, jak si z toho dělám srandu…
Korektury se budou dělat potom…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód