Odpověď na příspěvek: Nové fotky z Herlíkovic z doby starého režimu - Přemysl Kielar Oráč:-)

Od: Uživatel Evangnetu Jan Kirschner <>
Kdy: 13. 09. 2013 21:36
Předmět: Nové fotky z Herlíkovic z doby starého režimu - Přemysl Kielar Oráč:-)

Vážení, přidal jsem na konec fotoalba "Herlíkovické epopeje" nové fotky, tentokrát z archivu Pavla a Ljuby Kielarových.
Myslím, že Pavel by trumfnul Přemysla Oráče :-) Fotky jsou z konce 80-tých let.
Dále se můžete podívat na fotoalbum z našeho česko-německého work campu. http://kirschner.rajce.idnes.cz/Herlikovice_-workcamp_2013/
Udělali jsme poslední týden v srpnu spoustu práce. Zejména se naštípala slušná hromádka dřeva pro topení na Hlavní budově a natřeli jsme Kunzárnu v česko-německých barvách :-)
Náklady na work camp(příprava, doprava, barvy a další materiál) byly ve výši 12 tis.Kč. Z dotace ministerstva školství jsme dostali 5 tis. a z vlastních zdrojů musíme uhradit 7 tis.
Za každý příspěvek na účet: 2700264997/2010 budeme proto vděčni a můžeme též nabídnout k sponzorskému prodeji knihu o německé historii Herlíkovic.
Ubytování a stravu brigádníků hradila evangelická církev, částečně též z grantu švýcarské evangelické nadace HEKS.