Odpověď na příspěvek: Re: Postřehy k rekreačnímu středisku Herlíkovice

Od: Anonym: Ondra G194.228.169.--- )
Kdy: 06. 06. 2012 16:19
Předmět: Re: Postřehy k rekreačnímu středisku Herlíkovice

Omlouvám se za nepochopení tohoto článku. Máme tolik mládeže, že potřebuje další hotel? Nebo máme hotel, který si sám na sebe nevydělá, a tak se shání peníze po církvi? Máme tu drzost, že si řekneme o zaplacení náhrad za něco, co nám nikdo nevzal (církevní restituce), a ještě si necháme platit rekreační objekty "z 90 procent celkového investičního záměru"? Copak nám nestačí kupa nevyužitých nemovitostí a plnoúvazkoví pracovníci na ca 20 členů, kteří je chtějí vidět dvakrát týdně na jednu hodinu? Jak má potom chápat veřejnost církev: společenství těch, kteří se obohacují bez ohledu na druhé. A možná tohle praktikujeme i mezi sebou. Možná jsou naše rekreační střediska postavena z darů malých přispěvatelů, kteří se do nich sotva kdy podívají, jelikož jsou pro ně drahá, zatímco využívat je budou jiní, kteří si to nechají od církve proplatit (z darů týchž chudších lidí).
Přeji Boží vedení jak herlíkovickým přátelům, tak i vedení církve, když bude o těchto kapitolách rozhodovat.