Odpověď na příspěvek: Michalu Vejvodovi

Od: Anonym: David protest <> ( ---.8-3.cable.virginmedia.com )
Kdy: 27. 01. 2012 01:42
Předmět: Michalu Vejvodovi

Vy si myslíte, že jste vtipný co? Nejste. Tolik k vaší první větě.
K tomu zbytku nevím co bych řekl, neboť jste mnoha slovy neřekl v podstatě nic. Neřekl jste mi nic o tom, čemu věříte o knize Daniel. Vy jste se nesetkal s názorem, že Daniel je v Bibli jen jako kuriozita, jako sranda? Tak proč jste mi neřekl, jaký na ni máte názor? Možná proto, že si to sám myslíte. Ježíš autorizuje osobu i knihu Daniel jako pravdivou a přesnou, totéž dělá zcela zřetelně i apoštol Jan ve zjevení a tak, pokud zastáváte názor ten, že Daniel nežil a že kniha byla napsána až 400 let později, jak věří asi naprostá většina evangelíků, a v Bibli se tedy vysloveně lže, i Ježíš lže a pak vám nezbývá než přiznat, že zastáváte názor že kniha Daniel a tudíž i zjevení je v Bibli jen pro srandu (nebo proto aby si dělala srandu z nás).
Věru těžko je z vás vymáčknout odpověď neboť si libujete ve vyhýbavé řeči a tak se zeptám pro jistotu ještě znovu aby bylo jasné, že to úmyslně nepřehlédnete: povězte mi prosím co si myslíte o knize Daniel. Kdy byla napsána? Napsal ji skutečný Daniel? Obsahuje skutečná proroctví? Dá se spolehlivě a přesně vyložit? Pokud, ne tak proč o ní Ježíš lže? Doufám, že jste tyto otázky nepřehlédl a odpovíte na ně. Pokud ne, pak nemá cenu dál to rozebírat protože s vámi nebudu vědět na jaká fakta se mohu spolehnout. Děkuji

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód