Odpověď na příspěvek: Re: Psychiatři...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 21. 06. 2021 08:20
Předmět: Re: Psychiatři...

Jednak je anonymní "evangelík" poněkud prostořeký a co obvykle píše, je poněkud hloupé…
Co šíří vaše synodní rada nevím, jestli "papouškuje" teze z Bruselu, tak by to bylo velmi přesné, protože z Brusele jdou hoaxy a bludy… Já o nich říkám, že jsou Bolševická Totalita, Evropský Svaz, byť to je zatím subtilnější a zatím mají o trochu víc cukru a méně biče, než ty totality předtím, ale když si extrapolujete jejich trendy, je vidět, kam se to posouvá…
K tomu vysvětlení - Mt15:14 - když slepý vede slepé, všichni spadnou do jámy. Slepý je v tomto případě ten, kdo vnímá pouze současnou situaci, ale není schopen nebo ochoten se dívat dva kroky dopředu, extrapolovat současné trendy, jak by se to vyvíjelo dál, když se nezmění kurz…

Ale vy co tu píšete o mně, který píšu věci, kterým nerozumíte nebo nevěříte, tak je nutné mě pomlouvat, a jak že rozumíte těm psychiatrickým problémům, to je pyšné… A tím, jak se mě snažíte pomlouvat z "horní pozice", jako že vy to chápete, že to jsou bludy, a poznáte diagnózu hloupého blázna, ale jen dokazujete, že nemáte úroveň nebo ochotu se zamyslet nad tím, co píšu… Já třeba nečekám, že mě Martin Janča pochopí, ale aspoň se mě nesnaží pomlouvat a urážet, a nesnaží se stavět o dva schody nade mě… Zas třeba já se s vámi snažím psát jako rovný s rovným, ale lépe informovaný - to se dá sdělit a doplnit…
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód