Odpověď na příspěvek: Re: CovFeFe

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 18. 06. 2021 07:14
Předmět: Re: CovFeFe

Děkuji, uklidnil jste mě…

Spíš jen pro zajímavost, mně se stala dost zajímavá příhoda, zřejmě následkem toho, co píšu v tomhle fóru (což si mohl přečíst leckdo) a jak jsem se jinde snažil publikovat ten text CVG…
Nasa vypnula v pátek 11.6. večer Sluneční web-servery ve dvou různých institucích, nejspíš jim je shodil hacker a čekalo to, než je v pondělí ráno nahodí… Takže jsem se podíval na záložní "real-time", protože já nestahuji jen ty nejkvalitnější, ale pro kontrolu i další… A na Slunci byl 12.6. ráno velký nápis, postupně po třech hodinách "Hide, Run, PiA" (schovej se, uteč)… Ale lecjak jsem pochyboval, a co s kočkami? V sobotu šly bouřky, a přes celou republiku byl velký nápis anglicky, "Hide, Run" - postupně na 4 části… Tedy jsem se schoval… Někdo tam u mě byl, strčil mi do schránky leták "Lídl, zodpovědnost". To jako až přijdu domů, tak ho normálně vytáhnu a vyhodím a on uvidí, že už jsem přišel… Ale - u nás není Lídl v okolních městech, všechny paní, co tam na vesnici roznáší reklamu, vědí, že už tam mám tři roky cedulku "Ne Reklamu", a sousedi tenhle leták nedostali… Mezitím byl na Slunci ještě asi 14.6. další nápis "Semi, Run", to už jsem byl pryč… Takže ani nevím, co po mně chtěl ten, co tam někde okolo čekal, až vyndám leták za schránky, ale Bůh mě varoval včas… (a kdyby hackeři neshodili ty Sluneční web-servery, tak bych se na ty nápisy podíval až o den později…)
Leckdy jsem o tom "žertoval", že za ty texty co píšu, třeba o očkování, by mě v USA dávno zastřelili, to tam byly v posledních dvou letech aspoň čtyři známé případy - farma-gangsteři jsou drsní, v Německu by na mě dávno přišlo komando zabavit mi počítače, jako jsem četl o několika a jeden viděl, když pro lékaře přišlo komando ve chvíli, kdy měl live-stream video konferenci, ale u nás v Čechách je klid… Tedy až do doby, než ty moje texty budou natolik závažné, aby se na mě z USA obtěžovali poslat nějakého toho agenta zastřelit…
Takže to neni "paranoidní", je to robustní a logické, vycházející ze zkušeností dalších, které vám zcenzurovali… Akorát nevím, jak dlouho to takhle ještě půjde…
(a jako jsem předtím používal Firefox přes vzdálenou plochu na notebooku, teď jsem vzal notebook na cestu a Firefox mám přes vzdálenou plochu z domova… Tedy že píšu ze stejné adresy neznamená, že jsem se tam vrátil…)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód