Odpověď na příspěvek: Re: Internetová diskuse

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 06. 2021 14:03
Předmět: Re: Internetová diskuse

Inu, já vám to nevyčítám… Třeba vy tu obvykle odpovídáte přibližně na úrovni, jakou má oponent, takže to až zas takové vybočení není… Ale pan L.C. je tu jako vyměněný… Fajn, je to lepší než jen urážet…
Ale je to tu v nevhodném kontextu… Asi vám ve své verzi vyměním "Předmět", když to není o CovFeFe a jen jste tam nechali spadnout, co tam bylo…
Víte, a s tím, že je prý všechno "nezasloužené"… Inu, vy jste si mě tu zasloužili tím, že tu máte funkční Fórum, což jinde nemají… Děkuji za příležitost… Škoda, že tu není víc diskutujících, bývalo by to zajímavější… (Jenže oni se nechali nahnat do prosklené "Cukrárny" jako je Fejzbuk, kde si ale nevšimli, jak jsou cenzurováni, že to podstatné jim tam uniká, a toho banálního tam je přehršel…)
A Fórum, narozdíl od diskuze pod Blogem, je demokratické v tom smyslu, že tu můžeme psát všichni na stejné úrovni, a pokud možno to necenzuruje "moderátor"… Masmédia a Blogy jsou Digitální Feudalismus… Tedy Masmédia s pouhou Konzumací je Informační Otroctví, a Blogger je jak nízká šlechta, která dovolí nevolníkům si žvatlat pod svým pódiem, ale nikoho na svou úroveň na své pódium stejně nepustí… (jinde jsem to vysvětloval podrobněji)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód