Odpověď na příspěvek: Re: CovFeFe

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 06. 2021 11:11
Předmět: Re: CovFeFe

Když už mě nařkáváte z nějakého "zločinu", aspoň byste mě měl citovat přesněji…
Ale přeformulováno stručněji jsem psal, že normální lidé by normálním židům ubližovat rozhodně neměli, mimo jiné i protože to je kontra-produktivní. A na ty zlé šmejdy nahoře stejně nedosáhnete… Ale nejsem Prorok a nevím, jak to dopadne… Tyhle Kulty horší než Hitler nepřináší dobrý osud… (Ale ten AH to aspoň otevřeně hlásal, a ne někde ve skrytu synagog… A ovšem, Fanatizovat Davy se nevyplácí a nakonec se to obrátí i proti tomu, kdo je původně chtěl poštvat na někoho jiného…)
Ale Bůh psal včera na Slunci něco, co jsem pochopil jako: "evil <> Jewish vaxx, suicide soon". Asi ví proč… (Tipnul bych si, že Lid bude naštvaný z Covidů ještě víc, než už teď je…) (nebylo to příliš zřetelně napsané, ale byl z toho začátek zvýrazněný… To za čárkou tam bylo o šest hodin později, tedy brzo… To by mě zajímalo, jak se to stane, že je na kulatém Slunci čtverec s hranou cca 215 tisíc kilometrů, kde aspoň 149 tisíc kilometrů je čára jak podle pravítka? chvíli se formovala, až byla rovná, a pak se postupně zase rozplývala, není to tak, že by se tam najednou něco mihnulo, to by byl spíš defekt…)

Je to zajímavé, jak když vám došlo, že si to přeci-jen někdo asi přečte, tak jste skokově změnili kvalitu, aby tu po vás nezbyla památka jen jako nenávistný urážeč…? Někdy je i zajímavé, jak se informace a okolnosti vyvíjejí v čase… (i to o vás vypovídá, že jste tu předtím psal nekvalitně schválně, když máte na víc… Dnes se tu tedy předvádíte, jak té Filosofii rozumíte, téměř mimo souvislost s tématem…) (Inu, já v tom mezi řádkami čtu i něco navíc (ale jen domněnky, které těžko potvrdit), ale tohle je zřetelné pro leckoho…)
Kanta jste si ve škole nastudoval asi dobře, jenže to už je zastaralé… Poznání světa se mezitím vyvinulo dál a jinam, než bylo v době, kdy to psal…
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód