Odpověď na příspěvek: Re: CovFeFe

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 06. 2021 09:59
Předmět: Re: CovFeFe

Zase jsou to pyšné a hloupé kecy, ale změnil jste formát a je to delší…
Ty různé varianty Covidu, třeba "Indická" atd., jsou vytvářeny očkováním… Myslí si to mimo jiné i laureát Nobelovy ceny (za "objev" viru H_I_V) Luc Montagnier https://seemorerocks.is/luc-montangier-we-must-be-ready-to-incinerate-the-bodies/ a myslí si to i další vědci a lékaři… Nevím, jestli máte kapacitu na to to pochopit…
Asi před měsícem jsem viděl svědectví zdravotní sestry z Anglie, ale mohla lhát a u žen se to nepozná, že tam v nemocnicích jsou s Covidem všichni dvakrát očkovaní… Protože to očkování podle mnoha dalších vědců a lékařů zhoršuje účinky Covidu… Skoro všude, kde začali očkovat, prudce narostl počet úmrtí na Covid, včetně tady v Česku, z 90 zemí světa je 10, kde počet úmrtí nestoupl vůbec, a 5, kde stoupl jen trochu, zbývá 75, kde to šlo ostře nahoru se začátkem očkování…
Čechy a Maďarsko jsou mezi čtyřmi nejvíce postiženými zeměmi světa, asi vám neřekli, že tu zřejmě vypustili také nějakou "Českou Variantu" ?

Co píšete o mně - mýlíte se a lžete, ale vás se naštěstí nikdo na názor ptát nebude…
Vaše Diagnóza patří vám…
Lžete v tom, že bych Židům přál fyzickou likvidaci, psal jsem v tom druhém vlákně doslova, že nevybízím k žádnému násilí, protože to nikam nevede… Bude konec Judaismu, je v tom rozdíl… (tomu, co jste touhle lží zkusil, je dost příbuzné k "guilt by labeling", na stránce https://en.wikipedia.org/wiki/Propaganda_techniques#Specific_techniques si najděte "labeling", a možná ještě přesnější je "dysphemism", to jsem ani neznal…)
Ohledně různých filosofů a teoretiků - Kantem svět nekončí, a v různých starých dobách se různě mýlili, včetně toho Kanta, je to přirozený civilizační vývoj.
Jak píšete "přiboudlý jazyk" - slovo "přiboudlý" jsem ještě asi neslyšel… Nenávist a zlobu a urážky tu šíříte především vy, všichni další jsou si toho tady vědomi, viz na ukázku druhý a třetí příspěvek v tomhle vláknu… Když tohle někomu vyčítáte, tak je to Tříska a Trám. Jak jste přišel na to, že "hebrejsky vůbec nerozumí" ? To jsem evidentně dokázal, že klasické hebrejštině tak trochu rozumím, když jsem přeložil třetinu Bible do češtiny…
A ještě pro upřesnění - nejsem Prorok, už jsem to vysvětloval. Jsem leccos a mimo jiné Analytik, Ideolog a Myslitel. Vy těm pojmům nerozumíte a považujete je za hanlivé, a když jsem někde někomu říkal, že jsem "Myslitel", tak se uráželi, tak radši používám "Filosof", ale je v tom rozdíl… A také jsem Informatik a Astrofyzik… (Informatik jsem především v oboru Zdravotnické Administrativy, tím se živím…)
Kde mě nařkáváte s "třískou" "infantilní narcisismus", která také ukazuje na váš "trám". Já jsem tu několikrát a i jinde psal, že si nepřeji žádné uctívání. Viz Zj19:10, co tam pro mě píší… Ohledně "nejnižší stádium proroka a dogmatika" - to jako vyjadřujete, že vy to jste schopen posoudit? Že máte dost rozhled na to, abyste to posoudil? Jste směšný a politováníhodný… (Víte, já nejsem Dogmatik, ale Heretik, je v tom rozdíl…) Ohledně "informační negramotnost", i to je váš atribut, já nevím, co vám na ty hloupé urážky víc napsat… Jste jak pětileté dítě, které chce poučovat řidiče o dopravních předpisech… Jasně, chlapče, jasně…
Ohledně "budou řešit benga" - jo, zahraj si na fízla a klidně mě udej. Na Svobodu Slova tu máme Ústavu a ne Ústav.
Ohledně "nezpochybnitelných pravd" - to je především otázka Důkazů. Kvalita Názoru a jeho blízkost Pravdě je dost úměrná kvalitě Důkazů, o které se opírá… Ale všude je skrytá Chyba a Omyl, a když ji ještě nevidíte, nedívali jste se dost pozorně…

Tím dlouhým textem jste se snažil slideovat (odsunout mimo obraz) ten příspěvek, kde se ptám na zdraví pana Poláka?
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód