Odpověď na příspěvek: Re: CovFeFe

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 23:46
Předmět: Re: CovFeFe

A k tomu ještě…
Když jsem psal ten příspěvek "Teologie a Religionistika", Bůh k tomu připsal něco na Slunci, bohužel jste smazali ten příspěvek a pak by zůstala jen ta připomínka na Slunci, kterou nesmažete, to je archivované kvalitně… (Že to pořád připomínám?)
Ony ty nápisy nejsou jisté, buďto tam bylo "Semi Lied", to jsem zkoušel vysvětlit, v čem mohl být omyl, vědomě nelžu, ale nejsem neomylný, nebo tam stejně pravděpodobně bylo "Semi Died", ale evidentně ještě žiju, ale je dost možné, že tam bylo "Semi, JP Died"… (Což také ukazuje, že to moje čtení těch nápisů na Slunci není jisté… Když něco nepochopím, třeba co všechno je tam součást nápisu, tak to třeba vynechám… Třeba v tomhle případě ty písmena JP tam jsou dost velká pod tím a kdybych je tam neočekával, tak jsem si jich nevšiml, že to nejsou obyčejné šmouhy… Jenže mě napadlo, jestli tam náhodou nebylo někde okolo JP, když jste ho tu pár hodin po tom vymazali a už se neozval, a ono to tam bylo…)
Mám teď obavy o pana Poláka… Bylo by to možné, zemřelo zatím přes deset tisíc Evropanů (oficiálně, a k tomu plus ty nenahlášené případy), a k tomu statisíce závažných následků, nevím jak moc závažných…
Víte, leckterá ta očkování, i ta dřívější, zabíjejí a zmrzačují děti, ne všechny ale jen některé ale víc než málo, a ti, kteří pomlouvají varující, jsou de-facto spoluviníci, i když jim to nedochází… Kdybyste se tu všichni neshodli, že jsem prý "blázen", mohl mi pan Polák víc věřit, když jsem ho tu, ale až někdy po první dávce, varoval… (podle datumů, minus 28 dní) To je ale jen jeden exemplární případ z mnoha dalších…
Mám z toho špatné svědomí, že jsem i ty další lidi okolo nedokázal varovat včas… (A nevěděl jsem, že už i tady očkují i mladší lidi, televizi nesleduju…) Ale zřejmě to nešlo je varovat, a kolektivně jsme se snažili dost, na to by byl potřeba řádově větší "kolektiv" protestujících, aby se s tím dalo něco víc dělat…
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód