Odpověď na příspěvek: Re: CovFeFe

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 07:01
Předmět: Re: CovFeFe

Tak pro úplnost k tomu dodám, že když jste tu vymazali příspěvky #17945 - #17965 včetně, původně jsem myslel, že jste smazali celé to vlákno, pak jsem myslel, že jste mi smazali příspěvek "Teologie a Religionistika" a něco okolo, ale měli jste smůlu, že k tomu příspěvku Bůh napsal, že Lžu, a tedy to bylo potřeba vysvětlit, co tam bylo špatně… (vysvětlil jsem to (asi) v jiném vlákně v #17975 a #17987 …)
A mám zálohy nejen z celého vlákna za každý příspěvek, co sem pošlu, ale také mám zálohy za skoro každé zmáčknutí tlačítka "Náhled", jak se ten text postupně vyvíjí… (Teoreticky mohu dokázat, že jsem tu s nimi nemanipuloval, pomocí "čtvrtého času", což je IT pojem, který ani většina ajťáků nezná… Ale ty vám nedám, tyhle katalogy jsou velké soubory, je to tu kdyžtak k prohlédnutí u mě doma… A nejen to ukládám, ale dělám i print-screeny, jak se to postupně vyvíjí, ale jen ze svých příspěvků…) Ale udělal jsem chybu, že jsem si to neuložil někam k nestranné třetí straně, třeba do archive.org … Jenže tam nejde stejnou stránku ukládat opakovaně znovu (nejvíc asi čtyřikrát)…
Podle toho, jak se pan L.C. rozčiloval (v jiném vlákně, #17979), že to nejde smazat, si myslím, že si to smazání zřejmě vyžádal on? Což samozřejmě nemohu vědět jistě, ale vypadá to tak…
(Pro úplnost k tomu dodám, že jsem také požádal o opravu prvního příspěvku a odebrání své privátní emailové adresy, protože jsem ji tam zadal omylem po zvyku z WordPress… Děkuji…)
Když ty své náhledy zkompiluji, tak u všech smazaných příspěvků je červeně "Administrátorem odstraněno", aby to bylo obzvlášť vypíchnuté… Jako třeba u trefné poznámky Martina o Ugandě, které bych si jinak ani nevšiml… (To chápu, že leckterým Farizeům tyhle názory Prostého Lidu vadí…)
Ale nyní vidím, že jste to vlákno smazali "jen" od příspěvku, kde si pan Polák stěžoval na negativní účinky z vakcíny "Biontech", asi myslel "Pfizer"… To by mě zajímalo, kdo si to vyžádal, jestli na vás třeba dělal nátlak někdo další?? (Je mi jasné, že se to nedozvím…) Tohle se zejména nemá zatajovat, když někdo férově varuje !
(Já jen doufám, že jste to nesmazali proto, že by se panu Polákovi něco stalo, co zatím nevím… Těch, co na to zemřeli, jsou zatím tisíce, ale leckde vědci a lékaři varují, že postupem času to budou miliony, někteří pesimisté tvrdí, že na to do roka nebo dvou zemřou všichni ti očkovaní… Což je těžko vyloučit a Princip Předběžné Opatrnosti vždy velí v takových případech počkat, jak dopadnou testy dlouhodobých účinků, které u těchto vakcín teprve probíhají do roku 2022… Třeba jak dopadnou v nejbližší chřipkové sezoně, když většina těch vakcín předtím zesilovala účinky běžných koronavirů?)
Ještě k té vakcíně Pfizer - jmenovala se "Tozinameran", což má víc možných významů v hebrejštině, ale nejpravděpodobnější je "Idolatrické Smilstvo Gomory", a přejmenovali ji na "Comirnaty", což má také víc možných významů v hebrejštině, a nejpravděpodobnější mi přišlo "rozlomení idolatrických kněží"… viz moje poznámky https://christiansfortruth.com/facebook-will-no-longer-censor-claims-covid-virus-was-created-in-wuhan-lab-because-its-not-true/#comment-57759 a následující, zejména tam #comment-58141 , protože to je dost zásadní věc…
(A klidně si to tu můžete zase smazat, je to zase zálohované, teď doufejme lépe… Víte, do Fóra to mimo jiné píšu proto, abych měl nezávislé svědectví, že a kdy jsem to psal, někde, kde to nemohu měnit… A je to potřeba archivovat zřejmě i u třetí strany, aby nešel dělat nátlak na web-admina, ať to svědectví změní…)
(A také to píšu do Fóra proto, že to píšu vždycky někomu, byť s vědomím, že si to pak přečtou třeba i další, a protože potřebuji alespoň minimální oponenturu, i kdyby jen vidět, co vás rozčiluje a jak… Škoda, že tu kromě pana A.W. není další, který by se mnou nesouhlasil lépe… Kvalitní nesouhlas mi pomáhá…)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód