Odpověď na příspěvek: Re: Olympiáda v Londýně

Od: Kazatel ČCE Čestmír Siwek <>
Kdy: 22. 05. 2021 21:05
Předmět: Re: Olympiáda v Londýně

P.A.Semi napsal(a):
 > Potřebuji upřesnit, kde jsou démoni, kde čarodějnice,    Tož kdybyste se podíval víc než 3 minuty, viděl byste tam Voldemorta a  Čarodějnici, co vypadala jak Hillary Clinton - to se jim nepovedlo zařídit i  když se snažili, a démona "Požírač dětí", který vypadal jako Boris  Johnson - to se jim povedlo zařídit…    https://web.archive.org/web/20130118012010/http://jakubsobek.blog.idnes.cz/c  /312049/Illuminatske-nabozenstvi-2-Olympiada-a-ZLE-POCETI-2012-leto.html  si můžete přečíst víc o iluminátské symbolice téhle olympiády, i když tedy  smíchal tam spoustu věcí dohromady (jako třeba i Obamu a Denver) a v části z  těch věcí se možná plete nebo je dává částečně nesprávně do souvislosti… A  ovšem bohužel už to ten mladičký Religionista smazal, a i v tom archivu z  toho někdo smazal obrázky, asi to někomu vadilo… (Já to tu mám archivované  i s obrázky, vystavovat to teď nebudu…)    K tomu související Man-Devil-Games (Paralympiáda) měla prý o dost víc  démonickou symboliku… Někde jsem to četl anglicky a už to asi  nedohledám…    Ten rituál u Tunelu ve Švýcarsku je dost "profláknutý" démonickou  symbolikou… (Nebudu ho podrobně rozebírat…)    > co je špatného na rituálech jako takových?  Inu, Satanistické rituály byste jako Křesťan obhajovat neměl… (netřeba víc  vysvětlovat)    Je na tom ještě něco nejasného ?    πα&frac12;
Pane Sémi, to co zde předvádíte, je až příliš. Na psychiatrii a léčení jste již několikrát byl. Sám jste to dokonce přiznal. Děkuji za upřímnost. Zdá se mi, že léčba byla bohužel ne zcela úspěšná. Ve svém vlastním zájmu se prosím k ní vraťte. Pokud preferujete psychiatra s pochopením pro náboženské záležitosti, tak se prosím obraťte na dr.Prokopa Remeše. Je to odborník, a navíc věřící. Ručím za něj. Dělá i biblickou psychoterapii. Nic víc v tuto chvíli pro Vás bohužel nemohu udělat. Ale v modlitbách na Vás budu myslet.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód