Odpověď na příspěvek: Re: identita

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 21. 05. 2021 04:06
Předmět: Re: identita

A k tomu "kapitalista" nebo "komunista" bych dodal:
Prý Winston Churchill a asi i někdo další řekl, že:
Pokud je člověku méně než 30 a není liberál (komunista?), tak nemá srdce, a pokud je mu víc než 30 (nebo 35?) a není konzervativec (kapitalista?), tak nemá mozek…
A ovšem je dobře, že společnost většinou vedou ti starší a že se nedělají absurdní "revoluce", pro každou generaci znovu stejné chyby… Ti mladší to vidí všechno moc hrr… (I o tom je tak trochu i to podobenství o Domu postaveném na Skále nebo na Písku - tradice mají smysl a mladí lidé si toho ještě nejsou dost vědomi…)
(Jinak i když je mi čtyřicet osm, pracuji doma vsedě na venkově a nakoupit jezdím na kole, a chodil bych pěšky, kdyby to bylo blíž, abych se provětral a protáhnul… V Praze je výborná MHD, auto musíte řídit "na plný úvazek", kdežto já mám řidiče a můžu si třeba číst nebo sledovat lidi… Jestli chcete srovnávat cenu našeho "luxusního vozdila", myslím, že tramvaj nebo autobus pod milion nekoupíte, nevím jistě… Akorát je mi teď líto lidí, co tam musí sedět ve škodlivých rouškách… Všechno má své výhody a nevýhody, a ty se mohou časem měnit…)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód