Odpověď na příspěvek: Re: identita

Od: Kazatel ČCE Čestmír Siwek <>
Kdy: 20. 05. 2021 19:36
Předmět: Re: identita

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 Ale že by taková rada fungovala v chatu, to si nemyslíš, že? Je celkem  jasné, jak jinak zafunguje
Na pana Janču/paní Jančovou asi opravdu ne. Ale cítím povinnost upozornit na tohoto nešťastníka tímto způsobem jiné osoby zde přispívající. Aby si snad nemyslely, že tenhle ten člověk je výplodem a věrohodným reprezentantem naší církve. Přeci jen je to platforma založena členy ČCE. Až tak špatně na tom opravdu nejsme. Na jeho místě bych se sebou už dávno něco dělal a přestal se zde neustále znovu a znovu ztrapňovat. Jemu to totiž neprospěje a nás to unavuje. V případě potřeby jsem ochoten mu doporučit věrohodného faráře z naší církve nebo ŘKC, kteří jsou v oboru psychiatrie fundovaní. V případě ŘKC je to dokonce vystudovaný psychiatr, v současné době kněz. To abych jen nekritizoval, ale podal i pomocnou ruku. Můj mail pan Janča zná.