Odpověď na příspěvek: Re: Psychiatr...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 19. 05. 2021 03:05
Předmět: Re: Psychiatr...

Zajímavé, myslel jsem, že je tu celkem jen pět lidí…
A další Psychiatr? (Vy narozdíl od pana LC nevypadáte z textového projevu jako psychicky narušený…)
Pokud vás to uklidní, mám "Papír" z Blázince. Když mě tam zavřeli podruhé, bylo to z politických důvodů, protože jsem vyhrožoval, že na eRecept pošlu Hackery-feťáky skrz lékařské ordinace a díry v lékařských software, a ať to zastaví a udělají jinak a lépe… (Takže si teď dávám lepší pozor, komu šlapu na kuří oka…) Protože je ten eRecept zlý a špatný projekt, únik citlivých osobních údajů a nejcitlivějších lékařských tajemství a nikdo se vás neptá na souhlas. A jak se ukázalo, (odborná) veřejnost z toho nemá žádný statistický výstup, který by mohl být prospěšný… Že můžete dostat recept mailem nebo mobilem je jen cukrátko a je to jak barevná cinkátka, za které nakupovali otroky, kteří nechápali ten rozdíl v Ceně…
A k tomu dodám, že zejména se braňme, kdyby chtěli udělat propojené Lékařské Zprávy, že by každý lékař viděl, co jiný lékař o vás napsal. Protože když se jeden lékař splete v Diagnóze, máte možnost jít za jiným, který vás vyšetří a bude léčit lépe. Pokud ale ten druhý uvidí, co ten první napsal, tak ho nebude chtít shodit, a z lékařské kolegiality pouze potvrdí, co ten první napsal… Je to velmi nebezpečné pro pacienty, v těch pár případech, kdy se lékař splete… A je to nebezpečné pro lékaře, že by mu Státní Správa šlapala na paty… A Lékař není Bůh a splést se může, stává se to… (K tomu pro upřesnění dodám, že mám 20 let praxe v zdravotnické administrativě jako softwarový vývojář a vím, o čem píšu…)
Když na mě potřetí přijela policie a dvě sanitky, vklidu jsem jim vysvětlil, že jsem Disident a Spisovatel a takové zavírají do Blázince jen Totalitní Režimy, a že na Svobodu Slova tu máme Ústavu a ne Ústav… Uznali to, něco si změřili a zase odjeli… Bylo to na konci ledna 2020, vysvětlil jsem jim také, že Lékaře očkují bezhlavě a bez potřebného otestování, a že pokud vypustí nějakou falešnou Epidemii, tak nám pak oddělají lékaře neotestovaným očkováním, i kdyby jen omylem a ne schválně… A že se snažím pomáhat Lékařům proti Farmaceutům… Bylo to krátce poté, co jsem v prosinci 2019 psal http://pialpha.cz/WPoHC.pdf - viz strana 10 dole, kde jsem to psal, velmi přesně v okamžiku, kdy v Indii křesťanský prorok Sadhu Sundar Selvaraj dostal proroctví o dvou Covidech https://www.bitchute.com/video/qqw8FrdzNcwL/ , ten horší v 2021 prý bude bodat jako sršni… (viz asi 15. minuta) Já myslím, že spíš jako Injekce… (Odkaz na video jste mi posílali zde, děkuji… Na Youtube ho mezitím smazali, tak jsem ho nahrál na Bitchute… Vývoj v Indii letos ukázal, že měl pravdu, masivní vlna Covidů krátce po zahájení očkování… V Indii používají jiný typ očkování, než u nás, tady to teprve asi přijde a zřejmě jinak… Varujících Hlasů z řad Lékařů a Vědců je velmi mnoho, ale umlčeli je Cenzurou a Výhružkami…)
Ale vám bych k tomu dodal, že nařkávat někoho z Psychické Poruchy, pokud píše texty, se kterými nesouhlasíte, je velmi zlá a podlá zbraň… Protože jsou Totalitní Režimy, které zavírají Disidenty do Blázince… Anebo je to prostě jen snaha podle pomlouvat oponenta a diskreditovat jej v očích dalších lidí, bez vypořádání se s jeho argumenty…
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód