f. Pavel Janás  (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
email:

v důchodu
nar.: 1956

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 7. 1982 31. 8. 1983 seniorátní diakon pro OSTRAVU
1. 9. 1983 31. 10. 2021 OSTRAVICE 1.9.1983-31.1.1998 diakon; od 1.2.1998 farář

  • Aktualizace: 04. 11. 2021, ÚCK (synodní rada) Alice Pištorová

Schematismus – poslední změny