Diskuze k článku: Farářský hlas k policejnímu zásahu

V médiích proběhly zprávy o zásahu policie 25. 4. 2014 v muslimských centrech v Praze. Zprávy vyvolaly mnoho nenávistných reakcí. Při dohledávání okolností jsme prošli knihu Základy tauhidu, která údajně byla příčinou uvedeného zásahu, shlédli na portálu youtube záznam ze zásahu a telefonicky dvakrát hovořili s muslimským známým jednoho z nás.

Téma: nechci náboženské fanatiky

Od: Anonym: Jaroslav Darek---.raabnet.net )
Kdy: 03. 05. 2014 21:33
Předmět: nechci náboženské fanatiky

Navigace: link | přehled | fórum
Mezi pilíře Islámu patří džihád, což znamená úsilí o šíření víry tzv. svatou válkou. Bez ohledu na to, zda toto praktikuje většina nebo menšina islámistů, je toto zakotveno v Koránu jako oficiální nauka - islámskou víru je třeba šířit mečem. Můžeme si v islaámské zemi postavit kostel? To v žádném případě. O netoleranci České země nemůže být řeč. Proto nechceme tady tolerovat nepřizpůsobivé cizince a náboženské fanatiky.
Od: Anonym: Martina Čapková <> ( ---.vfn.cz )
Kdy: 06. 05. 2014 23:48
Předmět: Re: nechci náboženské fanatiky

Pilířů islámu je pět: šaháda, salát, zakát, saum a hadždž. V státech, kde převládá islám, je mnoho křesťanských kostelů. Co tam máte dál? :-)
Od: Anonym: Luboš Tefr---.rsd.cz )
Kdy: 07. 05. 2014 11:56
Předmět: Re: nechci náboženské fanatiky

Dt(7,1): Až tě Hospodin, tvůj Bůh, uvede do země, kterou přicházíš obsadit, zažene před tebou početné pronárody, Chetejce, Girgašejce, Emorejce, Kenaance, Perizejce, Chivejce a Jebúsejce, sedm pronárodů početnějších a zdatnějších, než jsi ty. 2Hospodin, tvůj Bůh, ti je předá, abys je pobil. Vyhubíš je jako klaté, neuzavřeš s nimi smlouvu a nesmiluješ se nad nimi, 3nespřízníš se s nimi, svou dceru neprovdáš za syna někoho z nich ani jeho dceru nevezmeš pro svého syna. …5Proto s nimi naložíte takto: jejich oltáře rozboříte, jejich posvátné sloupy roztříštíte, jejich posvátné kůly pokácíte, jejich tesané sochy spálíte….
Od: Anonym: Jaroslav Darek---.raabnet.net )
Kdy: 07. 05. 2014 14:17
Předmět: Re: nechci náboženské fanatiky

Martina Čapková napsal(a):
 Pilířů islámu je pět: šaháda, salát, zakát, saum a hadždž.  V státech, kde převládá islám, je mnoho křesťanských kostelů.  Co tam máte dál? :-)  
Džihád je výmysl, asi tak, jako koncentrační tábory?
Od: Anonym: Petr Pín---.raabnet.net )
Kdy: 20. 05. 2014 14:44
Předmět: Těhotná křesťanka zbičována muslimy pro víru

V státech, kde převládá islám, je mnoho křesťanských kostelů. Co tam máte dál? :-)
Tak to si přečtěte článeček pana Halíka, (jehož osobnost jistě uznáváte,) o tom, jak "tolerantní" jsou muslimské země ke křesťanům: http://tisk.cirkev.cz/z-domova/otevreny-dopis-t-halika-muslimske-komunite-v-cr/
Od: Anonym: Jaroslav Darek---.raabnet.net )
Kdy: 22. 05. 2014 17:56
Předmět: Frarářský hlas k trestu smrti za křesťanství bude, pane Vymětale?

 Tak to si přečtěte článeček pana Halíka, (jehož osobnost jistě uznáváte,) o  tom, jak "tolerantní" jsou muslimské země ke křesťanům:  http://tisk.cirkev.cz/z-domova/otevreny-dopis-t-halika-muslimske-komunite-v-  cr/
Křesťanka má dostat trest smrti. Zajímalo by mne, zda pan farář pro práva menšin Vymětal a kolega Opočenský zůstanou nestranní a napíší článek také o toto právo křesťanské menšiny.
Od: Anonym: Martina Čapková <> ( ---.vfn.cz )
Kdy: 23. 05. 2014 13:11
Předmět: Re: Frarářský hlas k trestu smrti za křesťanství bude, pane Vymětale?

Od: Anonym: Jaroslav Darek---.raabnet.net )
Kdy: 26. 05. 2014 10:09
Předmět: Re: Frarářský hlas k trestu smrti za křesťanství bude, pane Vymětale?

Martina Čapková napsal(a):
 Tady máte odpověď českých muslimů na Halíkův otevřený dopis…
Dobře si to přečtěte. Pokud je někdo muslim a odpadne, tak je trest smrti v pořádku. Připouštějí pouze to, že ten, kdo muslimem nikdy nebyl, nemůže být na islámskou víru být nucen až za cenu smrti. To je tedy pěkná tolerance. Takže když člen ČCE odpadne od víry, dostane od Synodní rady sto ran bičem a trest smrti, s tím budete Vy souhlasit.
Od: Anonym: účastník letošního synodu---.raabnet.net )
Kdy: 30. 05. 2014 20:41
Předmět: Re: Frarářský hlas k trestu smrti za křesťanství bude, pane Vymětale?

Od: Anonym: Lot ze SODOMY---.35.broadband6.iol.cz )
Kdy: 21. 08. 2014 09:49
Předmět: Re: nechci náboženské fanatiky

Za chvíli nás tu budou vybíjet jako americké novináře milá pisatelko…
Od: Anonym: Pavel Svatý---.224.broadband11.iol.cz )
Kdy: 23. 11. 2015 18:01
Předmět: Re: nechci náboženské fanatiky

Tak to jsem soudružko moc rád, že jste nám to vysvětlila! S věrozvěsty vašeho a Vymětalova typu evidentně odlehne, jen prosím buďte tak laskavi a dejte to také vědět na magistrát hlavního města Prahy, že nerozsvěcet vánoční strom za široké účasti občanů ze zcela zbytečných obav před mírumilovnými a tolerantními muslimy je naprostý nesmysl, neb vůbec nic nám přece nehrozí! Neděkuji, sena ode mne nečekejte, jelikož na rozdíl od vás hospodářského zvířectva si vážím, vám s Mikulášem apod. přeji úplně jinou rohatou společnost!
Od: Anonym: MP---.112.broadband4.iol.cz )
Kdy: 13. 07. 2014 23:15
Předmět: Re: nechci náboženské fanatiky

"Chceme proto podpořit pokojné soužití mezi křesťany a muslimy společným setkáním…". To myslí farář vážně? I když jsem katolík, tak jsem silný odpůrce islámu tak, že bych ustřelil radikálním muslimům i "umírněným muslimům" kulkou jejich dementní mozky.
Od: Anonym: Lakatoš Mário---.raabnet.net )
Kdy: 21. 07. 2014 21:13
Předmět: KŘESŤANI, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OVCE

"AŽ NÁS TADY V PRAZE BUDE VÍC, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OVCE !" Toto mě osobně řekli mladí muslimové pod sochou knížete Václava v roce 1990, rok po revoluci. Kázal jsem jim Ježíše. Když jsem jednou nesl nápis od Muzea, že Ježíši patří Evropa, řval na mne jeden muslim z auta a jeho tvář byla rudá vztekem. Ještě že blikla červená a on musel odjet z křižovatky. Nesl jsem tehdy nápis: 'EUROPE, BELLONGS TO CHRIST.' Proč mlčí biskupové a vedoucí křesťanských církví? Proč nás, když chceme veřejně demonstrovat zrazují, abychom veřejně nevystupovali proti vší nepravosti, protože bychom tím reklamovali a propagovali projevy zlého? Náš Pán Ježíš nám řekl: 'Já posílám vás jako ovce mezi vlky…' Mě osobně skupina muslimských studentů řekla roku 1990, když jsem jim kázal Krista: "Až nás bude v Čechách více, budeme vás křesťany podřezávat jako ovce", a při tom dělali pohyby rukou, jak řezají člověka od ucha k uchu. Bylo to pod sochou sv. Václava na Václaváku. Jsem toho svědkem, a nikdy na to nezapomenu. Na videu č. 5 níže je záznam, jak se to dělá v realitě. Jsem přesvědčen, že to video zastavíte a strnete v úděsu. Je to autentické svědectví z dnešních dnů. Tam se řeže hrdlo mladičkému křesťanovi po modlitbě k Allahovi. A tam z krkovice pod uchem tryská krev v rytmu srdce. (upozorňuji, neukazujte to dětem!) Tedy žádný DIALOG pane "theologu", Tomáši Halíku. Tam se nedělají společné multináboženské bohoslužby "monotheistických abrahámovských náboženství", jak to propagujete u Salvátora a na svých seminářích. Na mnoha místech světa se DNES vraždí naši spolubratři. Ve chvíli, kdy si právě pouštíte požehnané video, nebo se chladíte ve vlnách chorvatskho moře. Tam někde, hodně daleko od nás se křesťané vraždí, dialog nedialog. Ale dálka není alibismem pro naše svědomí, neodmodlíme svou zodpovědnost a nepřechválíme předsmrtné výkřiky dnešních mučedníků! Později jeden muslim, který přijal Ježíše jako svého Mesiáše a stal se křesťanem dosvědčil, že v arabském Koránu jsou místa, která se nesmí překládat do jiných jazyků. Jedno místo je příkaz Mohameda, aby "křesťané byli podřezáváni jako ovce". Takových míst je v arabském textu koránu více. Nám stačí 4. verš z 9. sury, kde je v překladu příkaz k zabíjení modloslužebníků, tedy křesťanů.
Podpořte starostku Prahy 8 , která v těchto dnech čelí útokům, protože odmítla na svém území Prahy muslimský hřbitov. Argumentovala tím, že při tom muslimové nezůstanou a budou chtít stavět na Praze 8 mešitu atd. Řekla, že islám je nekompatibilní s naší kulturou. Bylo to v tištěných novinách DNES ( 16.7. ) Ve čtvrtek ( dnes 17.7. ) přijďte v 18 hod na Václavák pod koněm, kde jedna židovská organizace pořádá demonstraci na podporu Izraele, který v těchto dnech čelí útokům islámských radikálů a teroristů z Gázy, kteří do dnes na Izraelské území vystřelili přes 700 raket. IZRAEL MÁ PRÁVO SE BRÁNIT. To video č 5, kde po muslimské modlitbě je mladému křesťanu podřezán krk jako ovci je tak otřesné, že jsem to sám musel přerušit. Toto se děje křesťanům v 21. století. Proto voláme všechny, aby se zabránilo nejenom auto- genocidě evropskými státy řízenému zničení tradičních rodin, například loupením dětí juvenilními soudy, interrupcemi, zvrácenou genderovou ideologií, ale i pochodům homo-fašistů, pedofilů. (Prague Pride 201) Václav Lamr Předmět: Křesťané !! Upozorňuji, video č.5 není pro slabé povahy, nepouštějte před dětmi !! http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3207-krestane-jsou-upalovani-zaziva-stinani-ukrizovani-muceni-k-smrti-a-vezneni-v-kovovych-prepravnich-kontejnerech
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 23. 07. 2014 12:44
Předmět: fakt jste mě dostal

Sugestivně popíšete, jak je to hrozné, když muslimové zabíjejí křesťany - a já Vám v tom dám za pravdu. - A potom v druhém odstavci obhahujete, že Izraelci mají právo zabíjet Palestince, a tak (prý) bránit postupu islámu. Žít s takovou schizofrénii asi není snadné, co?
Od: Anonym: ab ac <> ( ---.cust.centrio.cz )
Kdy: 05. 08. 2014 20:59
Předmět: Re: fakt jste mě dostal

Kazatel ČCE Aleš Wrana napsal(a):
 Sugestivně popíšete, jak je to hrozné, když muslimové zabíjejí křesťany - a  já Vám v tom dám za pravdu. - A potom v druhém odstavci obhahujete, že  Izraelci mají právo zabíjet Palestince, a tak (prý) bránit postupu islámu.  Žít s takovou schizofrénii asi není snadné, co?
Schizofrenií, pane Wrano.
Od: Kazatel ČCE Aleš Wrana <>
Kdy: 07. 08. 2014 08:54
Předmět: máte pravdu, cililink

zase mě zmátla podvědomost, že "mysl" je řecky "frénos"
Od: Anonym: ab ac <> ( ---.cust.centrio.cz )
Kdy: 07. 08. 2014 20:00
Předmět: Re: máte pravdu, cililink

To nic, to se stává, pane Wrano - jen jste to nemusel hned vyzvonit. Nejsem si ale jist, zda se Vaše zmatení, či "podvědomost" omezují jen na tohle . .
Od: Anonym: Plótinos---.raabnet.net )
Kdy: 11. 08. 2014 21:53
Předmět: Kdy bude ČCE oddávat pedofily

Jsme i nejsme, nevstoupíme dvakrát do téže řeky. ČCE už zůstala jen ta filosofie. Ještě zavést v ČCE sňatky pedofilů.
Od: Anonym: Lakatoš Mário---.raabnet.net )
Kdy: 29. 07. 2014 19:37
Předmět: KŘESŤANI JSOU NEVĚŘÍCÍ PSI, POTŘEBUJEME ISLÁM

Pod záminkou ukončení bojů v Gaze muslimští násilníci v západní Evropě vypalují obchody a skandují hesla oslavující Hitlera a křičí smrt Židům. Přičemž velká část z těchto lidí cítí stejnou nenávist i ke křesťanům, přesněji řečeno k bílým Evropanům. V prvé řadě je proto třeba říci, že nejde o Židy, ale o nás všechny. Jde o to, že do Evropy stále proudí a následně se tu i rodí statisíce či miliony lidí, kteří nenávidí její původní obyvatele a jejich kulturu a jejichž cílem je tyto "nevěřící" psy vyhladit. Je třeba vědět, že takzvaná multikulturní evropská politika selhala. Teorie o tom, že vedle sebe mohou žít v míru a klidu různá etnika a lidé s různými kulturními návyky a hodnotami je mylná od počátku. Stěží lze, aby nevznikl konflikt mezi islámským radikálem, který prosazuje právo šaríja a který hlásá smrt nevěřícím nebo třeba zohavování ženských genitálií a mezi vládou dané evropské země, která musí zajistit bezpečí a náboženskou svobodu pro všechny občany bez rozdílu. Cesta je jen jediná. Nulová tolerance k nelegální a sociální imigraci a rychlé nekompromisní vyhošťování nepřizpůsobivých a extremistických imigrantů za hranice EU. Evropa jistě přivítá každého hosta z jakékoli země a jakékoli národnosti, ale musí se chovat jako host - ne jako válečný nájezdník. Z FB Tomia Okamury
Od: Anonym: Lot ze SODOMY---.35.broadband6.iol.cz )
Kdy: 21. 08. 2014 09:52
Předmět: Re: nechci náboženské fanatiky

Muslimové do své země a nám by mohli dát SVATÝ POKOJ - jsme křestˇanská země a šiřme raději naše náboženství mezi narkomany, apod. Máme práce dost mezi s sebou ne?