Odpověď na příspěvek: KŘESŤANI, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OVCE

Od: Anonym: Lakatoš Mário---.raabnet.net )
Kdy: 21. 07. 2014 21:13
Předmět: KŘESŤANI, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OVCE

"AŽ NÁS TADY V PRAZE BUDE VÍC, BUDEME VÁS PODŘEZÁVAT JAKO OVCE !" Toto mě osobně řekli mladí muslimové pod sochou knížete Václava v roce 1990, rok po revoluci. Kázal jsem jim Ježíše. Když jsem jednou nesl nápis od Muzea, že Ježíši patří Evropa, řval na mne jeden muslim z auta a jeho tvář byla rudá vztekem. Ještě že blikla červená a on musel odjet z křižovatky. Nesl jsem tehdy nápis: 'EUROPE, BELLONGS TO CHRIST.' Proč mlčí biskupové a vedoucí křesťanských církví? Proč nás, když chceme veřejně demonstrovat zrazují, abychom veřejně nevystupovali proti vší nepravosti, protože bychom tím reklamovali a propagovali projevy zlého? Náš Pán Ježíš nám řekl: 'Já posílám vás jako ovce mezi vlky…' Mě osobně skupina muslimských studentů řekla roku 1990, když jsem jim kázal Krista: "Až nás bude v Čechách více, budeme vás křesťany podřezávat jako ovce", a při tom dělali pohyby rukou, jak řezají člověka od ucha k uchu. Bylo to pod sochou sv. Václava na Václaváku. Jsem toho svědkem, a nikdy na to nezapomenu. Na videu č. 5 níže je záznam, jak se to dělá v realitě. Jsem přesvědčen, že to video zastavíte a strnete v úděsu. Je to autentické svědectví z dnešních dnů. Tam se řeže hrdlo mladičkému křesťanovi po modlitbě k Allahovi. A tam z krkovice pod uchem tryská krev v rytmu srdce. (upozorňuji, neukazujte to dětem!) Tedy žádný DIALOG pane "theologu", Tomáši Halíku. Tam se nedělají společné multináboženské bohoslužby "monotheistických abrahámovských náboženství", jak to propagujete u Salvátora a na svých seminářích. Na mnoha místech světa se DNES vraždí naši spolubratři. Ve chvíli, kdy si právě pouštíte požehnané video, nebo se chladíte ve vlnách chorvatskho moře. Tam někde, hodně daleko od nás se křesťané vraždí, dialog nedialog. Ale dálka není alibismem pro naše svědomí, neodmodlíme svou zodpovědnost a nepřechválíme předsmrtné výkřiky dnešních mučedníků! Později jeden muslim, který přijal Ježíše jako svého Mesiáše a stal se křesťanem dosvědčil, že v arabském Koránu jsou místa, která se nesmí překládat do jiných jazyků. Jedno místo je příkaz Mohameda, aby "křesťané byli podřezáváni jako ovce". Takových míst je v arabském textu koránu více. Nám stačí 4. verš z 9. sury, kde je v překladu příkaz k zabíjení modloslužebníků, tedy křesťanů.
Podpořte starostku Prahy 8 , která v těchto dnech čelí útokům, protože odmítla na svém území Prahy muslimský hřbitov. Argumentovala tím, že při tom muslimové nezůstanou a budou chtít stavět na Praze 8 mešitu atd. Řekla, že islám je nekompatibilní s naší kulturou. Bylo to v tištěných novinách DNES ( 16.7. ) Ve čtvrtek ( dnes 17.7. ) přijďte v 18 hod na Václavák pod koněm, kde jedna židovská organizace pořádá demonstraci na podporu Izraele, který v těchto dnech čelí útokům islámských radikálů a teroristů z Gázy, kteří do dnes na Izraelské území vystřelili přes 700 raket. IZRAEL MÁ PRÁVO SE BRÁNIT. To video č 5, kde po muslimské modlitbě je mladému křesťanu podřezán krk jako ovci je tak otřesné, že jsem to sám musel přerušit. Toto se děje křesťanům v 21. století. Proto voláme všechny, aby se zabránilo nejenom auto- genocidě evropskými státy řízenému zničení tradičních rodin, například loupením dětí juvenilními soudy, interrupcemi, zvrácenou genderovou ideologií, ale i pochodům homo-fašistů, pedofilů. (Prague Pride 201) Václav Lamr Předmět: Křesťané !! Upozorňuji, video č.5 není pro slabé povahy, nepouštějte před dětmi !! http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3207-krestane-jsou-upalovani-zaziva-stinani-ukrizovani-muceni-k-smrti-a-vezneni-v-kovovych-prepravnich-kontejnerech

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód