Diskuze k akci: "Ticho spěchá dál" -- večer k památce Jana Palacha

(ETF UK, Černá 9, Praha 1 - Nové Město)

Ve středu 14. ledna 2009 od 19 hod. pořádá Evangelická teologická fakulta UK vzpomínkový večer k výročí smrti Jana Palacha "Ticho spěchá dál..." K památce Jana Palacha zazpívají Bohdan Mikolášek a Spirituál Kvintet, promluví prof. ThDr. Ing. Jakub S. Trojan. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Téma: Ticho spěchá dál... na Wikizprávách

Od: FS ČCE PRAHA - OCHRANOVSKÝ SBOR <>
Kdy: 17. 01. 2009 23:56
Předmět: Ticho spěchá dál... na Wikizprávách

Navigace: link | přehled | fórum
Byl jsem tam a jsem moc vděčný za to, že se taková věc konala. Myslím si, že bylo dobré, že to nebyla jen nostalgická vzpomínka pro ty, kteří to tenkrát zažili, ale i svědectví těm, kteří v té době ještě ani nebyli na světě. Myslím si, že by bylo dobré nést i takovou zprávu dál do světa a tak jsem se odhodlal napsat o tom krátkou reportáž na Wikizprávy. Byl bych moc rád, kdybyste se na to podívali a případně opravili nějaké chyby, kterých jsem se mohl dopustit, či to nějak doplnili.
Několik lidí tam fotilo, ale nevím kdo, tak kdybystě měli na ty fotografy nějaký kontakt, byl bych moc rád, kdyby tam mohli nějaké fotky k tomu článečku dodat. Nebo i nějaký naskenovaný dokument z té doby.
(Teď jsem při kontrole zjistil, že tady ten odkaz z Evangnetu nějak nefunguje, Evangnet má asi nějaké problémi s těmi třemi tečkami na konci URL. Proto si prosím nejdřív najděte Wikizprávy na http://cs.wikinews.org a pak v obdélníšku vlevo nahoře dejte zadejte slovo Ticho a pak klikněte na hledat a najde to ten článek.)
Můžete se vyjádřit přímo v diskusi k tomu článku. (Kdo neví, jak to chodí na Wikipedii, tak oprava článku se dělá kliknutím na obdélníček "editovat", na diskusi se dostanete kliknutím na obdǒlníček "diskuse" a přidat další komentář můžete kliknutím na "+". Nezpomeňte na konci vždy "Uložit změny", předtím si můžete ještě nechat "Ukázat náhled")
Petr Heřman alias Kychot
Od: FS ČCE PRAHA - OCHRANOVSKÝ SBOR <>
Kdy: 24. 01. 2009 17:46
Předmět: Re: Ticho spěchá dál... na Wikizprávách

Tak už jsme v diskusi k technickým otázkám viz: http://www.evangnet.cz/diskuze/vlakno/forum/evangnet/technicke//2683#2689 vyřešili, že správně se tady ten odkaz do Wikizpráv musí zadat ve tvaru: http://cs.wikinews.org/wiki/Ticho_sp%C4%9Bch%C3%A1_d%C3%A1l%2E%2E%2E
Nicméně stále se hledá někdo, kdo by k tomuto tématu mohl doplnit nějaké další materiály, fotky atd. Fotilo tam několik lidí, ale zatím se mi nepodařilo nikoho z nich vypátrat.
Petr Heřman