f. Richard Firbas Mgr. (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
v důchodu
nar.: 1929
poznámka: ordinován 7.12.1952

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 12. 1952 31. 10. 1954 VARNSDORF vikář
1. 11. 1954 9. 10. 1955 JABLONEC nad Nisou vikář
9. 10. 1955 31. 10. 1997 JABLONEC nad Nisou farář; 15.11.1974 - 31.8.1990 s. Liberecký

  • Aktualizace: 23. 04. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus