f. Jan Zeno Dus  (v důchodu)

adresa:
(adresa nenalezena)
v důchodu
nar.: 1931
poznámka: ordinován 6.10.1957

předchozí působení

POZOR! Informace o historii působení kazatelů na sborech jsou zatím dílčí, postupně doplňovány dobrovolníky podle dostupných zdrojů. Ty nejsou vždy zcela přesné. Zvláště u starších údajů může docházet k chybám. Máte-li aktuálnější informace či máte-li zájem se projektu zúčastnit, kontaktujte nás, prosím, na . Děkujeme!
od do na sboru pozn.
1. 8. 1957 29. 10. 1961 CHOTINĚVES vikář
29. 10. 1961 15. 10. 1964 CHOTINĚVES farář (1.10.1962 - 1964 voj. služ.)
16. 10. 1964 30. 6. 1966 odň. stát. souhl.
1. 7. 1966 4. 2. 1972 CHRÁST u Plzně farář
4. 2. 1972 r. 1989 odň. stát. souhl. (signatář Charty 77 - 25.12.1978; 20.5.1986 - 9.6.1987 politický vězeň)

  • Aktualizace: 23. 03. 2017, uživatel Evangnetu Hana Jandíková

Poslední změny - schematismus